Csevegő

DeletedUser19614

Vendég
Sziasztok! Az én falum ott van a volt 22 ezres és a volt közel 12 ezres közelében.
Barbár ,normál falu volt 800 körüli pontszámmal,amikor elfoglaltam.Az első falumból nem volt egyszerű kifejlesztenem,közel 3500 pontosra.Erre ma az én falum pontszámát is lecsökkentették 1000 pont körülire.
Kifolyt az összes nyersanyagom,katonákat,nem tudok fejleszteni stb...Szóval nagy hátrány ért.
Mindezt megírtam a Supportnak,de azóta sem kaptam rá semmi választ.Kértem a falum állapotának visszaállítását és kárpótlást.Ehhez mit szóltok?
 

DeletedUser19147

Vendég
Sziasztok! Az én falum ott van a volt 22 ezres és a volt közel 12 ezres közelében.
Barbár ,normál falu volt 800 körüli pontszámmal,amikor elfoglaltam.Az első falumból nem volt egyszerű kifejlesztenem,közel 3500 pontosra.Erre ma az én falum pontszámát is lecsökkentették 1000 pont körülire.
Kifolyt az összes nyersanyagom,katonákat,nem tudok fejleszteni stb...Szóval nagy hátrány ért.
Mindezt megírtam a Supportnak,de azóta sem kaptam rá semmi választ.Kértem a falum állapotának visszaállítását és kárpótlást.Ehhez mit szóltok?


A szupport lassan dolgozik valamikor :)) turelem válasz bisztosan kapol.
 

DeletedUser19614

Vendég
Én igazságot akarok elsősorban ,nem választ.
Egyáltalán hogy teheti ezt meg valaki?Én becsületesen játszom és eléggé felháborít a felületesség és a nemtörődömség.
 

DeletedUser19147

Vendég
Én igazságot akarok elsősorban ,nem választ.
Egyáltalán hogy teheti ezt meg valaki?Én becsületesen játszom és eléggé felháborít a felületesség és a nemtörődömség.


Teoretikusan tilos teszt fiokot foglalni. Mivel sok falu boosztolva van. Lehet aki a 22000 pontos falut nezte nemtudtam hogy té magad huzod a falut es lerakta neked is :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Teoretikusan tilos teszt fiokot foglalni. Mivel sok falu boosztolva van. Lehet aki a 22000 pontos falut nezte nemtudtam hogy té magad huzod a falut es lerakta neked is :)

Egyáltalán nem tilos a teszt fiók támadása, nem egy szerón ki volt írva a profiljukra, hogy foglalj, támadj, ha tudsz, de a károdat nem téríti meg senki
 

DeletedUser19614

Vendég
Én nem foglaltam teszt fiókot.Barbár falut foglaltam.800 pont körüli volt,én fejlesztettem fel közel 3500 pontosra.Valaki belenyúlt a játékba és 1000 pontosat csinált belőle.
Itt akkor bárkinek bármelyik falujával csak úgy megtörténhet ez?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Azok a tesztfiók barbijai voltak ott elszigetelten. Tegnap kérték a 22k pontos falu visszabontását, és a rendszer az összes teszt fiókhoz köthető falut lebontotta, nincsen ebben semmi. Oda a szerverek szélére ha barbit is raknak, azt nem nagyon a játékosoknak rakják oda, mert ilyenek előfordulhatnak. Általában mikor nyom egy törlést a teszt fiók, akkor szabad a gazda. Írni kell a suppba, bemásolni a tw statot, hogy honnan foglaltad, milyen állapotban és vélhetőleg vissza fogják adni, de nekik is családjuk van, nem egész nap itt ülnek, és várják a panaszokat.
 

DeletedUser19614

Vendég
Nem tudom,létezik-e olyan,hogy teszt fiókhoz köthető barbi.Én az első falumból,4 nemessel simán elértem.Onnan foglaltam a másik 2 falut is.( Elméletileg minden barbár támadható.Ha nem így gondolták volna,nem oda teszik őket.Van a térképen bőven hely messzebb is.)
Nem igaz,hogy minden falut automatikusan lebontottak.Csak a volt 2 nagy teszt falut és az én falumat,a kisebb faluimat nem.
Nem lehet,hogy bármilyen beavatkozás előtt mérlegeljék mit tesznek?
 
Fent