[Engedélyezett] Fórum archiváló

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19087

Vendég
A script a fórum tartalmának mentésére szolgál.

Használata:

-valamelyik fórum topik(pl.: Csevegő) részen kell futtatni
-az oldal összes hozzászólása, oldalszámmal, topik névvel és a szerver számával kiegészítve, egy szövegdobozba kerül a fórum fölött, innen lehet kimásolni

Kód beillesztése:
javascript:
      var newline = "\n\n",
          topic_name = $(".forum-content.clearfix").find("h2").text(),
          server = game_data.world,
          page_number = $(".clearfix").find("strong").last().text(),
          page_numbers = (page_number == "") ? "1" : page_number.slice(2, -2),
          textarea = '<textarea id="scriptused_text" cols="90" rows="15"></textarea>',
          comments = "";
      $('.spoiler').find('span').css('display', 'all').show();
      $(".postheader_left").each(function (key, val) {
            var name = $(val)[0].innerText;
            var text = $(".text")[key].innerText;
            var comment = '[table][**]' + name + '[/**]' + newline + '[*]' + text + '[/table]';
            comments += comment;
      });
      $('h2:eq(0)').after(textarea);
      $('textarea#scriptused_text').val('[size=12][b]' + server + ": " + topic_name + '[/b][/size]' + newline + comments + newline + '[i]' + page_numbers + ". oldal[/i]").select();
      $("#scriptused_text").width($("#forum_box").eq(0).width());
void(0);
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16510

Vendég
Szia!

Mivel hosszabb, mint 10.000 karakter, így gyors gombként nem tudod beállítani. Ez talán segít benne: https://jscompress.com/
Egyébként itt azért érdemes lenne végiggondolni, hogy mindenki örülne-e a fórumon, ha az írását lementenénk. Egyébként nem ütközik a használata semmilyen szabályba, de a használathoz először be kellene tömöríteni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Ezt én vetettem fel anno az ötletes topikba, mint játék frissítése. A használatát ott képzeltem el, ahol pl ilyen oktató topikok vannak, majdhogynem regények, amiket jó lenne nem mindig újracsinálni, újraformázni, hanem csak ki-be húzogatni.

Olyanra esetleg nem lehet megcsinálni, ha már felmerült, hogy adott játékos csak a saját hsz-ét tudja vele másolni?
 

DeletedUser19087

Vendég
Szerintem meg ha engem kérdezel, de most másban utazok, talán majd valamikor ha lesz kedvem megírom :p
 

DeletedUser19087

Vendég
A scriptet teljesen újraírtam, nagyságrendekkel rövidebb lett, gyorsabban lefut.
Hiba_1 javítva: nemírt oldalszámot, ha a topik "Fontos"-nak volt beállítva.
Hiba_2 javítva: mikor az utolsó oldalán vagy a topiknak, mostantól nem enged továbblépni.
Módosítás_1: a szövegmező ezentúl fent/középen jelenik meg, szélessége mostantól alkalmazkodik a beállított "Ablak szélesség"(beállítások menüben található) értékéhez.
módosítás_2: mostantól nem kell megnyitni a spoilereket manuálisan a futtatás előtt (hogy ki tudja olvasni a tartalmát), ezt megteszi helyettünk a script.
A kód frissítve az első hozzászólásban.
 

DeletedUser19087

Vendég
Teljesen újraírva.
-a másolás opció és az oldal váltás ki lett belőle szedve
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent