2018: Március 15' - A Hősök napja

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
A nevedet ne hagyd le +100 pp!:)
1070863cb16ef49eeacae2780e9464a3.jpg
 

DeletedUser18816

Vendég
Ezt most sima papírra festettem,ezért olyan amilyen.Hamarabb magába szívja a festéket,a műnyomón meg a tűztől bubis lett a festék XD
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
A pontokat 2-3 havonta 1x összesítjük és utaljuk ki.
Kérlek legyetek türelemmel. :)
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Viszont ha minden jól megy, akkor holnap meg is fogjátok kapni a pontokat... :) Lehet számítani extrákra is és ezzel párhuzamban ide le is írhatjátok, hogy milyen játékot látnátok legközelebb :)

 

DeletedUser8720

Vendég
Ez jól hangzik, köszönjük :)
Én el tudnék képzelni egy olyan játékot is, hogy például valamelyik KH épületet le kellene modellezni papírból.
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
Szia! Hispano klántársam képe kimaradt a szórásból, én töltöttem fel neki, mert ő nem tudta. Igy nem volt érvényes?
Érvényes volt, viszont több, mint valószínű, hogy a pp jutalmát te fogod megkapni. A gif-et pedig nem mi csináltuk, ezzel kapcsolatban nálam nem tudsz reklamálni :D :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Viszont ha minden jól megy, akkor holnap meg is fogjátok kapni a pontokat... :) Lehet számítani extrákra is és ezzel párhuzamban ide le is írhatjátok, hogy milyen játékot látnátok legközelebb :)

"ha minden jól megy"

Van egy olyan érzésem, hogy nem ment minden jól :D
 

DeletedUser8720

Vendég
hm... jó sokáig tart az a visszajelzés... lassan már egy hónapja...
 

DeletedUser8560

Vendég
Elnézést kérek mindenkitől, aki a jutalmát várja.Azért csak most kerülnek jóváírásra a nyeremények, mert műszaki ok miatt nem fértem hozzá rendesen az admin panelhez.
 

DeletedUser8560

Vendég
zs3ml3 fiók már megkapta a pontokat, a logokat ellenőriztem.
 
Fent