Könnyített 4 világ beállításai

DeletedUser8560

Vendég
A Könnyített 4 világ beállításai

Nyeremények
Nyertes: A végjáték ismertető alapján a később meghirdetésre kerülő időpontig a meghatározott arányú dominanciát elérő klán VAGY a ranglistát vezető klán lesz a nyertes.

Általános beállítások
Végjáték: Van
Játék sebessége: 1
Egység sebesség: 1
Morál: Aktív (pont)
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Korlátozott, a játékos világba lépésétől függően
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés visszavonására: 5 Perc
Milliszekundum: Aktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz: aktív 00:00 és 08:00 óra között, 2x
Alvás Üzemmód: Inaktív

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Piaci tőzsde Prémium Pontért: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Jutalmak
Jutalmak: Részben aktív, a világ beállításaival nem kompatibilis díjak nem érhetők el.

Kezdővédelem
Kezdők védelme: 5 nap
A támadási aránynál mindig a kisebb játékos pontszáma a mérvadó.
Támadási arány 1.: A támadó nem támadhat olyan játékost, akinek a pontszáma kevesebb mint a támadó pontjainak a 80%-a.
Támadási arány 2.: A támadó nem támadhat olyan játékost, akinek a pontszáma nagyobb mint a támadó pontjainak a 120%-a.

Játékbeállítások
Lovag: Aktív, képességekkel
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerűsített rendszer
Kémrendszer: Egyszerűsített rendszer
Tanyaszabály: Inaktív
Templom: Aktív
Őrtorony: Aktív
Áltámadás: 1%
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig)
Barbár falvak visszabontása: Inaktív

Zászlók
Zászlók: Aktív

Milícia
Milícia: Aktív
Milícia összehívására max. faluszám: 2
Milícia max. egységszám szintenként: 20
Milícia összehívásának max. időtartama: 6
Milícia, termeléscsökkenés összehívás alatt: 50%

Főnemesek
Főnemesek képzése: Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 1000 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1

Klán
Klánharcok elérhetők: Igen
Klántárs támadható: Nem
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszám-korlát: 50
Klán-képességek: Aktív

Terület
Emelt arányú barbár és bónuszfalvak
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Inaktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés: Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 30 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 60 napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 60 napot helyettesítés alatt állt.

Kezdő dátum: 2017-06-02


Végjáték ismertető

A világ elérése korlátozott, a megváltozott igényekhez alkalmazkodva. Ez azt jelenti, hogy egy könnyített világ sem fog tovább tartani mint 21 hónap (maximálisan), és a 12. hónaptól kezdve a végjáték különböző fázisaival a világ versenyvilággá alakul.
Ennek részletei:

  • 12. hónap: elkezdődik a végjáték, a morált kivesszük.
  • 13. hónap: A támadási blokk szorzójának/osztójának növelése: 1.3
  • 14. hónap: A támadási blokk szorzójának/osztójának növelése: 1.5
  • 15. hónap: A támadási blokk szorzójának/osztójának növelése: 1.75
  • 16. hónap: A támadási blokk szorzójának/osztójának növelése: 1.9 és a factor csökkentése 0.7-re
  • 17. hónap: A támadási blokk szorzójának/osztójának növelése: 2 és a factor csökkentése 0.6-ra
  • 18. hónap: A támadási blokk törlése és a factor csökkentése 0.5-re, valamint a dominancia arányának meghirdetése
  • 20/21. hónap: a világ zárása, nyertes hirdetése. Amennyiben a záráskor nincs még elérve a megadott arány, akkor a körben vezető klán lesz a győztes.

Ezek után:

  • Tűzszünet lép életbe, hogy el tudjatok egymástól búcsúzni
  • Díjakat osztunk ki:
    1. A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
    2. A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
    3. A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
    4. A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont
  • A világot zárjuk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19175

Vendég
Tisztelt Sajtmacska,

ezen vilag leirasaban az szerepel, hogy a klantarsat lehet tamadni. Ez majdnem igy is van mert ugyan tamadast lehet inditani de ertelme nincs mivel a seregek csak "latogatnak" es visszaternek harz nelkül.
Ezzel kapcsolatban kernek egy tisztazast , esetleges modositast. Vagy legeyen a leirasban egyertelmü, hogy nem lehet tamadni, vagy ha tamadhato akkor tenylegesen, eredmenyesen lehessen tamadni.

Üdvözlettel: Hamburgi76
 

DeletedUser8560

Vendég
Elnézést kérek az elírás miatt, a kiírást módosítottam.
 

DeletedUser19175

Vendég
Köszönöm a választ. Kár, hogy nem a támadhatóra változott de ez van.
 

DeletedUser19175

Vendég
Tisztelt Sajtmacska,

ezen kicsi küzdelmes világunk belépett a 13. hónapba. A kérdésem az lenne, hogy a tervezetthez hüen átfordul-e most a világ a végjátékba? Van-e már hivatalos információ, dátum az elöttünk álló változásokról?

Üdvözlettel: Hamburgi76
 

DeletedUser8560

Vendég
Még ma meg fogjuk hirdetni a végjáték-szobában.
 

DeletedUser19476

Vendég
a 14 hónapban járunk és mikor lesz 150% ? #Support#
 

DeletedUser19019

Vendég
ezt a világot lassan be is zárhasák :)
ilyen nagy harcba dus világba,enyire egyenlitett erők mellett sok értelme van emelgetni azt a % :)
 

DeletedUser18859

Vendég
Sziasztok
Kedves Support
Kérdésem lenne az 1.5 szorzó az most igazábol mennyi is???

1.3 szorzó volt 130%
1.5 szorzó akkor most 140% vagy 150%

Illetve lehetne kérni azt ,hogy ne össze vissza vagy ha szól egy játékos akkor van beállitva hanem esetleg egy fix idő pontba.
Erről korábbi servereken jött üzenet is.
2017.06.02. A kezdő dátum akkor logikusan minden hónap 02. -án kellene állitani.


Köszönettel
T.mivik.tubi
 

DeletedUser18859

Vendég
Sziasztok
Kedves support eddig nem is írtam meg oldotam,de régen akár 1000 bejövöt is kilehetet rakni most 100 nem enged a rendszer kiírja sok a [ zárójel] mi az oka ennek???
Üdvözletel
T.mivik.tubi
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Sziasztok
Kedves Support
Kérdésem lenne az 1.5 szorzó az most igazábol mennyi is???

1.3 szorzó volt 130%
1.5 szorzó akkor most 140% vagy 150%

Illetve lehetne kérni azt ,hogy ne össze vissza vagy ha szól egy játékos akkor van beállitva hanem esetleg egy fix idő pontba.
Erről korábbi servereken jött üzenet is.
2017.06.02. A kezdő dátum akkor logikusan minden hónap 02. -án kellene állitani.


Köszönettel
T.mivik.tubi
Hát ha a 1,2-es 120% és az 1,3 pedig 130% akkor gyenge matematikai tudással is eldönthető a kérdés. De mivel eddig nem jött rá válasz így ha nem gond leírom én. 150%.
 

DeletedUser18859

Vendég
Hát ha a 1,2-es 120% és az 1,3 pedig 130% akkor gyenge matematikai tudással is eldönthető a kérdés. De mivel eddig nem jött rá válasz így ha nem gond leírom én. 150%.
Kedves Real nem matematikából van a próblémám ,de ezek szerint nem érted nem ezért lett meg kerdezve hanem azért mert csak 140% van be kapcsolva.Kérlek a matematikai tudásomról meg ne alkos vélemenyt én sem alkotok rólad vagy bárkiről véleményt.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Kedves Real nem matematikából van a próblémám ,de ezek szerint nem érted nem ezért lett meg kerdezve hanem azért mert csak 140% van be kapcsolva.Kérlek a matematikai tudásomról meg ne alkos vélemenyt én sem alkotok rólad vagy bárkiről véleményt.
Valószínűleg azért mert 140%-nél tartunk mivel értelemszerűen a 130 után a 140 jön. Véleményt pedig nem alkottam tényként közöltem, hogy ha a szorzó 1,5 akkor az 150%. :)
 

DeletedUser19019

Vendég
kedves szuport ez már mi a világokon végbe megy az már sialmas,kilép egy játékos a klánbol s ossza a falukat hogy a tőbbi is megnőjön mert ugye ketten nem tudtak semmit csinálni,ez nektek igy szabájos????
perzse ha ezt én meg hamburgini csináltuk volna meg rég kivolnonk zárva persze,de a segnyaloknak mindent szabad :)
valamikor mikor a v1 megkeztétek akkor nemfértek a faluk egy világba lassan elférnek egy kontinensen ez nem véletlen,mert már nem az a lényeg jo legyen a játék hanem hogy ki nyeri meg azt a rossz szervert meg azt a 300ppt mit adtok értek..
s sajnos ti is ehez azisztáltok de ha ez igy megy a magyar klánháboru neméri meg a 100villágot :)
Sok jo játékossal játszotam,voltak sok jo vezérek persze hogy eltülntek a klánháborubol mert rájőttek ez már csak a csalásrol szol mind a valo élet..
elég szép ez igy gratulálok a szuportnak meg a TRODLM a gerinces s a tiszta játékért szép :)
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Arról ne is beszéljünk, hogy ez a játékos egy olyan fiókot visz ami eredetileg nem az övé volt egy olyan világon ahol nem lehet fiókot átadni.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
Kedves Sajtmacska,

Szertném megkérdezni milyen módom tudok neked privát üzenetet küldeni? Szeretném ezt az előtt tenni, hogy tovább viszek egy olyan ügyet amit FoxiMaxi simán a szőnyeg alá sepert.
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,
Support ügyekben a support, fórum ügyekben pedig a fórumon az üzenet tökéletesen működik.
 

real fbimi

Member
A reakció pontszáma
13
tzoltan szept 17, 09:52
Szia béla láttom jól kijöttök .Egy kis csemege a részedre.Üdvözlöm hambit jó kis csiga.Ja bocsi a kezdö faludért de jót röhögtünk.De nagyon szépek vagytok együtt az egyik tolvaj a másik tolvajtól lop.Nagyon leamortizáltátok magatokat mentálisan.De nem is vártam többet.Szergi fiókjába hambi van de simán oda dobná koloncnak.Hát inkább megtartom a véleményemet és olvassad át a levelezést .De láttom hogy saját magatokat adjátok.Szépen csúsztok le a leejtön.

tzoltan szept 17, 09:56
Még a végén elviszik a drága festményedet.Helyedbe béla vigyáznák rá.Ez már a szegénységi bizonyitványon is túl megy.

real fbimi szept 30, 08:52
:DDD

Ezt az üzenetet real fbimi továbbította neked.

Hát erre is nehéz mit mondani. Szerintem ebben a játékban nincs helye ilyen és hasonló személyeskedésnek. Persze az arctalanság a névtelenség hatalmas bátorságot ad. De kérdem én 2 méter távolságból is meg merné ezt ismételni? Szerintem nem. Az emberek ide kikapcsolódni jönnek de az ilyen személyek sokaknak veszik el a kedvét a játéktól. És itt nem arról beszélek, hogy fáj a fogalmatlansága ami a magyar helyesírást illeti. Hanem arról, hogy ez egy játék és nem itt kell megtorolni a való életben jelentkező frusztrációt!
 
Utoljára szerkesztve:
Fent