Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Én csak azt tudom, a játékba milyen. Vagyis hogy milyen nem. Jó...

Bár én most vaktába írok, nem látom, éppen milyen faszságot ír, de gondolom milyen, mert láttam a Hydra vidit, és tudjátok mit nem láttam benne? Egy balfaszt Zsemlét!!!!!!
 

DeletedUser18465

Vendég
Én csak azt tudom, a játékba milyen. Vagyis hogy milyen nem. Jó...

Bár én most vaktába írok, nem látom, éppen milyen faszságot ír, de gondolom milyen, mert láttam a Hydra vidit, és tudjátok mit nem láttam benne? Egy balfaszt Zsemlét!!!!!!
Xddd siroook xd
 

DeletedUser18324

Vendég
Xdddd te agyoniskolazott nezz mar fel v46ra, vakcsöcs

Minek,ott is csak Bujdosol..Valami Aldaron gyerek játszik ott,de az se játék,csak pp-vel felhúzott faluk tömkelege,na de Zsemle,nah ő,ő...őőőő.....nem tudom..:D
Valami nagyon ütőset akartam most írni,de közben végiggondolva,Zsölme játéktudása egyszerűen leírhatatlan..
Szerintem ásd el magad Aldaron,mert a végén téged is kihív 1v1-re mint dj-t...(aztán azóta se láttuk Zsömlét..:DD)
Dj talán felfalta? o_O
 

DeletedUser18465

Vendég
Minek,ott is csak Bujdosol..Valami Aldaron gyerek játszik ott,de az se játék,csak pp-vel felhúzott faluk tömkelege,na de Zsemle,nah ő,ő...őőőő.....nem tudom..:D
Valami nagyon ütőset akartam most írni,de közben végiggondolva,Zsölme játéktudása egyszerűen leírhatatlan..
Szerintem ásd el magad Aldaron,mert a végén téged is kihív 1v1-re mint dj-t...(aztán azóta se láttuk Zsömlét..:DD)
Dj talán felfalta? o_O
Kerlek ne adj neki ilyen otleteket en elvbol nem allnek ki vele... tudod van egy szint amit megkell utni... aza velemenyet meg még nem is kertem ki... de nala is van egy szint hogy kialljon barkivel is :) zsomike meg sem uti ezt a mércét. (Sad story) de az ásást elkezdjuk még ma mivel valahova elkell rakni az a sok ppt amivel azota is huzzuk a falukat :p
 

DeletedUser19259

Vendég
Kedves Support!

Érdeklődnék, hogy a világ lezárására mikor fog sorkerülni, melynek már több hete kellett volna megtörténnie? Nem szeretnék találgatásokba bonyolódni, de az emberben akár még annak a gyanúja is felmerül ilyen sok idő elteltével, hogy meg lesz várva míg mindenki aktív prémiumszolgáltatásai lejárnak, hogy aztán ne kelljen visszatéríteni... ?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Kedves Support!

Érdeklődnék, hogy a világ lezárására mikor fog sorkerülni, melynek már több hete kellett volna megtörténnie? Nem szeretnék találgatásokba bonyolódni, de az emberben akár még annak a gyanúja is felmerül ilyen sok idő elteltével, hogy meg lesz várva míg mindenki aktív prémiumszolgáltatásai lejárnak, hogy aztán ne kelljen visszatéríteni... ?

Szia

Elvileg a tűzszünet napjától futó prémium cuccokat isszaadják pp-ben, eddig mindig így volt. Ne aggódj, nem veszik el a prémetek.
 
Fent