v38 Végjátékának ismertetője

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

A v38 játékosai új napra ébrednek: Bevezetésre kerül a Végjáték.

A Végjáték során az alábbiak kerülnek bevezetésre:

  1. Most az érmeveretés költségét a normál érték 0,5-szörösére csökkentjük.
  2. A morál törlésre kerül
Ha egy klán területi aránya eléri a 80%-ot, és tartani tudja 1 napon át, akkor megnyerte a szervert.

Díjak:

  1. A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
  2. A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
  3. A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
  4. A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont

További jó játékot, jó szórakozást kívánok a Klánháború Support Csapata nevében,

Sajtmacska
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Kedves Játékosaink,

A v38 játékosai új napra ébrednek: Bevezetésre kerül a Végjáték.

A Végjáték során az alábbiak kerülnek bevezetésre:

  1. Most az érmeveretés költségét a normál érték 0,5-szörösére csökkentjük.
  2. A morál törlésre kerül
Ha egy klán területi aránya eléri a 80%-ot, és tartani tudja 1 napon át, akkor megnyerte a szervert.

Díjak:

  1. A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
  2. A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
  3. A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
  4. A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont

További jó játékot, jó szórakozást kívánok a Klánháború Support Csapata nevében,

Sajtmacska

Tartani tudja 1 napon át?
 

DeletedUser8560

Vendég
A világ belépett a következő végjáték fázisába, amelynek során a factort 0.35-re csökkentettük, és a világot zártuk az új belépők számára.

További jó játékot!
 

DeletedUser14687

Vendég
A játékosszám most pont 200. Az utolsó fázis is elvileg hamarosan eljön (1-2 hét ?).
 

DeletedUser8560

Vendég
A világ belépett a következő végjáték fázisába, amelynek során a factort 0.2-re csökkentettük, és a világom zárjuk az újrakezdés lehetőségét.

További jó játékot!
 

DeletedUser14522

Vendég
Kérlek küldj be erről egy levelet holnap a supportba, hogy ellenőriztethessem. Köszönöm.

érdeklődöm, hogy ezzel mi lett, sikerült-e ellenőriztetni, kideríteni azt hogy akkor most mi is lesz?

a., 80% után kb 1 nappal zár a világ, győztes van hirdetve, nyeremény osztogatva és még X napig lehet belülről nézegetni a térképet, meg belső fórumozni ?
b., valami egészen más ?

a v38 beállításainál ez a mondat enyhén szólva is zavaros: "Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja. Nincs birtoklási időtartam, csak el kell érni az adott arányt. Utána 20 nappal kezdődik a tűzszünet."

ha nincs birtoklási időtartam, de csak 20 nap múlva kezdődik a tűzszünet .... akkor abban a 20 napban mi van? azt minek hívjátok? akkor mit lehet/kell és mit nem tenniük a játékosoknak?

kérlek, hogy valami egyértelmű választ adjatok, és vagy itt, vagy a beállítások topikban, vagy mindkét helyen a helyes és pontos szabályt hirdessétek ki részletesen!
 

DeletedUser8560

Vendég
A levelet most küldted be, kérlek ne tégy úgy, mintha hosszú ideje nem törődnénk azzal, hogy választ kapj :)
A nyerési feltétel: el kell érni a 80%-ot.
A fiókon belül, a dominancia fül alatt ott van még egy jelzés: 1 napig a szerver még nyitva marad. A 20 napot nem tudom honnan vetted, de ilyen soha nem volt meghirdetve.
Mivel a világ nem azonnal záródik (rendszerellenőrzési idő, stb), így az egy nap erre megy el, aztán elkezdődik a tűzszünet, aminek időhatárát a győzelmi hirdetményben meghirdetjük a játékosok számára.
 

DeletedUser14522

Vendég
Szia, én nem sürgettelek, csak érdeklődtem. Amit idéztem, azt nem nekem, hanem DJ heaven nevű fórumozónak válaszoltad még március 26-án és nyilván nem tudhatok róla, hogy ő küldött-e be support kérést és ha igen, akkor milyen választ kapott. Ezért gondoltam rákérdezni, nehogy nyitott kapukat döngessek, te nyilván nyilatkozhatsz róla hogy sikerült-e megoldani.

innen vettem a 20 napot, te posztoltad a v38 beállításinál:
v38 beállításai

Ez a sor nem érthető:
"Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja. Nincs birtoklási időtartam, csak el kell érni az adott arányt. Utána 20 nappal kezdődik a tűzszünet."

Ezt te írtad és én nem értem, hogy ha megvan a 80%, nincs birtoklási időtartam, csak egy gyors technikai ellenőrzés és azután 20 nappal kezdődik a tűzszünet, .... akkor mi van abban a 20 napban, amikor a szervet lezártátok, és még nincs tűzszünet.

Erre nem kaptam választ, vagy csak én nem értem, nem találom a választ.Viszont fontos lenne és publikusan fontos, hiszen sokak játéka múlik azon, hogy mikortól is van/nincs tűzszünet. A feltétel teljesülését követően kb 1 nap múlva már tűzszünet lesz, vagy csak 20 nap múlva?
A türelmes és segítőkész informáló válaszodat előre is köszönöm!
 

DeletedUser8560

Vendég
Sajnálom, őszintén szólva fogalmam sincs, hogy a 20 nap hogy került oda - azonnal törlöm is.
A többi kérdésedre az előző posztomban megadtam a választ, ha még van nyitott kérdés, kérlek írd meg. Köszönöm.

Update: Íme a jelenlegi állás a rendszer szerint (nem tudom, mikor lesz központi zárás, ha nincs érdemi előremozdulás)

Klánnév, mellette a birtokolt %os érték 78 fős össz-játékoslétszám mellett
=T=: 47%
=R=: 39%
PFF: 8%
11af: 3%
=SzH=: 2%
ARM: 0%
.:A:.: 0%
=WMKK=: 0%
Pe:0%
[DSA]: 0%
UFF.: 0%
dmp: 0%
Remeny: 0%
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14522

Vendég
napi több száz foglalás van, az azért elég érdemi előmozdulás, ha a két klán (T, R) eléri a belső célkitűzéseit (kb 1-2 hét), akkor egyesülnek és azonnal meg is lesz a 80+ %.
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Játékosaink,

Örömmel jelenthetem be, hogy az =R= klán játékosai megnyerték a játékot.

A Klánháború Csapat nevében köszöntöm őket, és gratulálok eredményükhöz!

Arra kérek mindenkit, hogy ha még van kedvetek a v38 fórumán megjelentetni a klánotok, vagy saját történeteteket, élményeiteket, akkor küldjétek be nekünk, hogy azt kitehessem a fórumra.

Díjak:

A győztes klán legnagyobb játékosa: 2000 Prémium Pont
A győztes klán második legnagyobb játékosa: 1500 Prémium Pont
A győztes klán harmadik legnagyobb játékosa: 1000 Prémium Pont
A győztes klán többi játékosa: fejenként 300 Prémium Pont

Tűzszünet:

2017-10-10 18:00 óráig tart.
 

DeletedUser14522

Vendég
"Tűzszünet:

2017-10-10 18:00 óráig tart. "

csak kíváncsiságból: akkor most mi van, ha már nem tűzszünet tegnap este 10 óta, ezt hogy hívják belsős innogameszos körökben?
 
Fent