Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
kitilltotátok tysokát, mert másodjára is kitete a scriptet hibajelentésre, aztn letöröltétek azt is. miért? hogy ne kelljen megcsinálni?

Azért töröltem, mert amíg a játékosok segítőivel (akik ingyen dolgoznak azért, hogy nektek jobb legyen) úgy beszél mint akit a hátsójából húzott ki, addig nem lesz megoldva sem az ügye, sem a visszaengedése. Ha annyira okos, hogy ilyen hangot megengedhet magának, biztos vagyok benne, hogy a problémáit is meg tudja oldani.
 

DeletedUser12246

Vendég
Amúgy csak gyorsgombokból indithatóak a scriptek?
Mert van olyan is közöttük, aminek nincs elvi akadálya, hogy a böngésző címsorába másolva indítható.
 

DeletedUser17666

Vendég
falu váltásra a Script meghalt valakinek van más scriptje,esetleg megoldása a hibára??

javascript:self.location=$('a#village_switch_left').attr('href');
 

DeletedUser8473

Vendég
Amúgy csak gyorsgombokból indithatóak a scriptek?
Mert van olyan is közöttük, aminek nincs elvi akadálya, hogy a böngésző címsorába másolva indítható.


az a igazság én is kíváncsi vagyok erre.
Azt gondolom sokan nem a KH belül és nem a gyorsgombok segítségével használnak scripteket.
Ha ezt megkerülve könyvjelzőből használják meg azt hiszem igen csak nem lehet ellenőrizni szabályos scriptet használ vagy sem.
annyiszor változik a KH ban sok minden,hogy szerintem itt is kellene a játék tisztasága miatt némi változtatás.
tehát a kérdésem az,hogy ha valaki nem a gyorsgomb segítségével használ scriptet az szabályos?
Esetleg nem e kellene ezt a csalások érdekében kezeni?Mert PF el mindenkinek elérhető a gyors gomb.
 

DeletedUser8473

Vendég
esetleg lehetne kapni választ is ha kérdezünk?
Vagy csak a ki tiltások miatt van itt moderátor?
 

DeletedUser18477

Vendég
A rendszer működéséről akkor sem adhatnék ki információt, ha tudnék róla. A javascriptek futtatása akkor illegális, amikor automatikusan akár sok-sok parancsot kiad, ahogy a szabályzat is írja. Ha sok az illegális parancs szerintem mindegy honnan futtatod a scriptet úgyis kiderül... Attól hogy valaki könyvjelzőből futtat scripteket nem biztos hogy az illegális is egyben.
 

DeletedUser12246

Vendég
A rendszer működéséről akkor sem adhatnék ki információt, ha tudnék róla. A javascriptek futtatása akkor illegális, amikor automatikusan akár sok-sok parancsot kiad, ahogy a szabályzat is írja. Ha sok az illegális parancs szerintem mindegy honnan futtatod a scriptet úgyis kiderül... Attól hogy valaki könyvjelzőből futtat scripteket nem biztos hogy az illegális is egyben.

Igen, én konkrétan az itt fellelheto farmolo scriptre gondoltam. Mert kipróbáltam v40-en és könyvjelzőből ugyanúgy ment, mint gyorsgombról. :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,
Arra kérek mindenkit, hogy a "nálam semmit sem csinál", "nem működik" és társai hozzászólásokat mellőzzétek. Annak, aki a scriptekkel foglalkozik, az ilyen megfoghatatlan fogalom, mint a "nem jó", csak arra elég, hogy ne tudja ellenőrizni a scriptet, és így ne tudjon segíteni a játékosoknak.
Amennyiben valakinek valamilyen problémája van egy script működésével kapcsolatban, úgy kérem, hogy a közzétett hibaleírási segédletet olvassa el, másolja ki, töltse ki, és tegye fel a megfelelő topicba.

További jó játékot.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az erősítés kérés script nem megy az új fejlesztésnek köszönhetően, és egyszerre nem is lehet az összes falúból kérni emiatt egységet.
Várom az új scripteket ez ügyben ha lehetséges! Köszönöm!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Sziasztok!

Van arra lehetőség, hogy egy script segítségével egy gombnyomásra az összes képezhető nemest betegyük képzésre? Teljesen mindegy, hogy érmés, vagy tárolós rendszerben. Amennyire van elég érme, vagy tárolás, akkor a parancs menjen végig a falvakon és ahol amennyit tud, annyit tegyen be képezni. Pl. tömeges kiképzés.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Az erősítés kérés script nem megy az új fejlesztésnek köszönhetően, és egyszerre nem is lehet az összes falúból kérni emiatt egységet.
Várom az új scripteket ez ügyben ha lehetséges! Köszönöm!
Sziasztok!
Már jó ideje ennek, és sajnos itt sem érkezett reagálás a témában! De miért nem csodálkozom :(
 
Fent