hibák

DeletedUser12157

Vendég
Én már nem tudom mit lehetne csinálni... a V33-mam egyenesen förtelmesen működik, 3-4 másodpercekre befagy a képernyő csak úgy, de ha nem várok egy adott oldalon, mondjuk az "üzenetek" fülön, hanem kattintok valahová, rendben, hogy betölt a játék azonnal, de amint betöltött 3-4 másodpercre befagy.

- Újrahúztam a böngészőt, nem jó
- Nincs fent semmilyen bővítmény
- Megnéztem mozzilán, operán, internet explorer-en, mindenhol fennáll ez a probléma

Ha átlépek V34-re vagy Classicra vagy BÁRHOVÁ, mindenhol TÖKÉLETESEN működik a világ!

De ha magán a V33-on lépek be bármelyik társam fiókjába helyettesként, akkor is tökéletesen megy...

Amit eddig megoldottam fél perc alatt az most kb. egy 2-3 perces művelet... élvezhetetlen a játék és egyszerűen bosszant ez az akadás...

- Futtattunk le víruskeresést, a gyanús fájlok karanténba lettek zárva majd töröltük őket
- Raktunk fel reklámblokkolót is
- CCleaner is került fel

Már nem tudom, mi lehet a probléma, kétlem, hogy a géppel, hiszen minden szerver jól megy és helyettesként is működik a V33, csak az én fiókommal van valami... s azon belül is csak a V33-mon :(
 

Széékely

New Member
A reakció pontszáma
0
A chat ablak nem frissul folyamatosan, van amikor leakad(jelzi az uj uzenetet, de nem mutatja), igy be kell menni az uzenetekhez es meg kell nyitni a "Chat beszelgetes"-t, hogy a frissites megtortenjen.
 

DeletedUser8560

Vendég
A chat ablak nem frissul folyamatosan, van amikor leakad(jelzi az uj uzenetet, de nem mutatja), igy be kell menni az uzenetekhez es meg kell nyitni a "Chat beszelgetes"-t, hogy a frissites megtortenjen.


Kérlek ezzel kapcsolatban keresd meg a support csapatot közvetlenül, itt nem tudunk segíteni neked.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Ha egy klán eléri a százalékos győzelmi feltételt, akkkr automatikusan odakerül a profiljára a Győztes kán díj. És ha fordít a másik klán, akkormi lesz ezzel a díjjal? Nem lenne logikisabb szerver zárásakor osztani ezeket, mit a top1 meg az LE első díját?
 

DeletedUser12833

Vendég
Leszerelés:semmi visszaterites nem volt. A karom 2586 fa, 2215 agyag és 3981 vas, meg legalább még egyszer ennyit farmolhattam volna, abból h KLt képzek belőle tegnap este.
 

DeletedUser12405

Vendég
- Rossz nettel/térerővel a mobil app túl gyorsan dob hibaüzenetet, így sokszor ahsználhatatlan, sztem vmi timeout emelés javítana rajta.

- Szintén a mobil appban, ha egy saját csoport (pl védő) van kiválasztva, a térképen nem lehet más falukat kiválasztani. Magyarul hiába akarnám egy támadó falunézetét megnyitni, a védők közül a sorban első fog megnyílni helyette. Nagyon zavaró!
 

korboncnok

ex Supporter
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
925
- Rossz nettel/térerővel a mobil app túl gyorsan dob hibaüzenetet, így sokszor ahsználhatatlan, sztem vmi timeout emelés javítana rajta.

- Szintén a mobil appban, ha egy saját csoport (pl védő) van kiválasztva, a térképen nem lehet más falukat kiválasztani. Magyarul hiába akarnám egy támadó falunézetét megnyitni, a védők közül a sorban első fog megnyílni helyette. Nagyon zavaró!

IOS vagy Android mobil appot használod?
 

DeletedUser18748

Vendég
Sziasztok

Pár napja problémákat tapasztalok a klánháborúban a v35, v36, v37 és a v38-as világokban.
A hogy a mellékelt képen is látszik a feladatok teljesítésénél, vagy építkezés visszavonásánál, vagy a térképen támadáskor a háttér fura lesz, nem tudom hogy ez másnál is jelentkizik-e, de nálam nagyon fura és engem zavar is.
A másik nem tudom hogy hiba-e vagy csak úgy van megcsinálva de a kép aljána Fórum súgó Support stb címek nekem egy kicsit furcsa, egy kicsit néha zavar a képen.

Mozilla Firefoxot használok, eddig semmi ilyen problémát nem tapasztaltam ez csak egy pár napja kezdődött, a Mozilla Firefox legfrissebb verziója van fent, és az Adobe Flash Player is legfrissebb verzió van feltelepítve.

http://kepfeltoltes.hu/view/161016/7378660324_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/161016/9440685523_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/161016/14061193322_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/161016/1968481861_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
7378660324_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

9440685523_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

14061193322_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

1968481861_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser8560

Vendég
Első lépésként a böngészőt kéne kitakarítani, scriptek, bővítmények, stb. ellenőrzése ajánlott, mert ez a hiba akkor szokott előfordulni, ha a böngésződdel nem stimmel valami.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ha már az android appnál járunk:
- nem lehet levelet exportálni
- levelet továbbít, de nem tudok üzenetet írni a továbbításkor, csak ha megint megnyitom
- nincs vissza gomb, hanem minden a falu áttekintéhez visz, ha vissza akarok lépni
- nem lehet minden levelet betölteni, oldalak között sem lehet lépkedni
- nincs tömeges kiképzés lehetőség
 

DeletedUser8560

Vendég
Az alábbi Wiki oldalon találtok egy összefoglalót, amiben jelezzük, hogy mely funkciók és felületek érhetők el böngészőből, android és iOS appból, valamint mobilnézetből. Ezt a listát rendszeresen ellenőrizzük, és frissítjük, amennyiben szükséges.
Amennyiben itt a felületeknél szürkén láttok valamit, az nem hibát mutat, hanem azt, hogy az adott eszközre jelenleg nincs elérhető fejlesztés.
Amennyiben valami zöld, akkor az adott funkció az adott felületen fut.

https://help.klanhaboru.hu/wiki/Funkciók_és_felületek
 

DeletedUser11248

Vendég
Könyvtáros (Fa - Szint 1)

Fedett fel egy Készségkönyvet

Következő szint: Fedett fel egy Készségkönyvet
 

DeletedUser8560

Vendég
Könyvtáros (Fa - Szint 1)

Fedett fel egy Készségkönyvet

Következő szint: Fedett fel egy Készségkönyvet

Köszönöm, már jelentették és javításra is került, a következő nyelvi frissítéssel a játékon belül is látható lesz a változás.
 

DeletedUser18739

Vendég
Sziasztok!

v41-en aktivált a nemes termelési visszatérités 50%
de a nemes leképzése után nem jött vissza a nyersi 50%-a,
kérlek orvosoljátok!

köszönöm!
 
Fent