Csevegő

DeletedUser18618

Vendég
414 bővítmény megtekintése

Az ilyenek miért játszanak ha nem bírják ki üzengetés nélkül ? Firka erre tanítottad őket ? Csalódtam.
Azért játszanak, mert gyerekek? S talán még őszintén élvezik is ezt a játékot! Talán, ha ti visszagondoltok, ti sem voltatok különbek az elején, bár lehet ti úgy kezdtétek ...
Ha nem gond, akkor nem cseszem le, s nem szedem le a fejét sem! Megkér(t)em, hogy törölje a profiljáról, mert valóban nem fair!
Elnézést kérek tőletek a nevében is.
 

DeletedUser18465

Vendég
Azért játszanak, mert gyerekek? S talán még őszintén élvezik is ezt a játékot! Talán, ha ti visszagondoltok, ti sem voltatok különbek az elején, bár lehet ti úgy kezdtétek ...
Ha nem gond, akkor nem cseszem le, s nem szedem le a fejét sem! Megkér(t)em, hogy törölje a profiljáról, mert valóban nem fair!
Elnézést kérek tőletek a nevében is.

nem kell elnézést kérni nem vettük magunkra annyira, csak sztem sértő, és nem a játékba való.
Ennyire ne legyen őszinte senki, még ha támadjuk is és befoglaljuk,
Tipcsi, Renzo, Himpa is kiírhatta volna ezeket, de nem tette egyszer sem, talán bennük van emberség. Túl gyerek még az ilyennek az esze, nem való neki ez a játék( ezekszerint), és légyszi szappannal mosd ki a száját ha gyerekként ilyen csúnyán beszél és vélekedik.
 

DeletedUser14148

Vendég
nem kell elnézést kérni nem vettük magunkra annyira, csak sztem sértő, és nem a játékba való.
Már megint demagóg vagy.
Pont Tipcsit helyettesítettem, mikor a ti tagotok nevezetesen Görcs Ikrek reagálta le minősíthetetlenül azt, hogy Tipcsi vissza mert támadni. Söprögess a saját házad táján.
Egyébként meg egy vezető, nem felel az emberei véleményéért. Csak nem szeretem mikor más szemében a szálkát igen, de a sajátodban a gerendát nem veszed észre.
 

DeletedUser18465

Vendég
Már megint demagóg vagy.
Pont Tipcsit helyettesítettem, mikor a ti tagotok nevezetesen Görcs Ikrek reagálta le minősíthetetlenül azt, hogy Tipcsi vissza mert támadni. Söprögess a saját házad táján.
Egyébként meg egy vezető, nem felel az emberei véleményéért. Csak nem szeretem mikor más szemében a szálkát igen, de a sajátodban a gerendát nem veszed észre.

Igen látszott hogy te helyelted :) Köszönjük a falukat :) <3
 

DeletedUser17416

Vendég
Ki találja ki ezeket a neveket?És miért?
Ettöl még nem tünik el a szánalmas statisztikátok.
Ráadásul logikátlan is.Magányosak egy klánban.Akkor mitöl magányosak?Ha már magányosak mitöl farkasok?Miért nem nyulak?
Mindenesetre Black Magic666 vonyitani már tud.:D:D:D
Idegileg nagyon sokan nincsenek toppon magányoséknál.
 

DeletedUser18618

Vendég
nem kell elnézést kérni nem vettük magunkra annyira, csak sztem sértő, és nem a játékba való.
Ennyire ne legyen őszinte senki, még ha támadjuk is és befoglaljuk,
Tipcsi, Renzo, Himpa is kiírhatta volna ezeket, de nem tette egyszer sem, talán bennük van emberség. Túl gyerek még az ilyennek az esze, nem való neki ez a játék( ezekszerint), és légyszi szappannal mosd ki a száját ha gyerekként ilyen csúnyán beszél és vélekedik.
Elbeszélünk egymás mellett! :(
Több éves tapasztalattal bíró játékosaitok egy lapon nem is említhetőek az enyémekkel, bár én borzasztóan büszke vagyok a teljesítményükre! Persze lehet fikázni őket nyugodtan, keresni a kákán a csomót, keresni a negatívumokat.

Azt, hogy t vajon mennyire tudtátok kezelni korábbi szervereken a faluvesztést, a csalódást, a tehetetlenséget, nem tisztem megítélni. Én még emlékszem, hogy én sem voltam sokkal különb, bár az igaz, hogy ezt a fajta üzengetést soha nem díjaztam.
Ez nem méltó egy játékoshoz, ez nem méltó egy csapathoz sem!
Az ő védelmében elmondom, hogy nem igazán volt olyan szerencsés, mint a spárta játékosai, neki az adatott meg ami, s nem igazán nyúltak a hóna alá, nem igazán volt szerencséje jobb csapatba kerülni, ahol nem csak játszani tanulunk meg egymástól, hanem a másikról a 'kosz'-on :) kívül is ragad ránk valami. Nem volt szerencséje abban sem, hogy az utóbbi napokban legyen mellette egy vezér, aki képes irányt mutatni, aki képes a csalódás, a kudarcokat elviselni.

A játékosom eddig nem igazán jutott tovább egy falunál eddigi próbálkozásaikor, de nyugodtan mellé tehettem azt a spártást, aki a klánunkon élcelődött hónapokig, mert foglaltunk tőle! Hetvenkedés? Arcoskodás, sértegetés? Hogyan is nevezik ezt?
Gondolom, ti is észrevettétek, szóltatok neki, s változtatott a profilján! Már csak nevetni lehetett rajta, azt hiszem olyasmit írt, hogy a klánunknak köszönheti a sok LEV pontot, blablabla ... Majd ez is eltűnt, köszönöm neked, bár nem kértem.
Azt viszont nem tudod el tüntetni, meg nem történtté tenni, hogy ezek a spártás játékosok arcoskodtak velünk! Ezek, akik futatták magukat, hogy szétkapnak, úgy vágják a vonatot, mint más a nokedlit, ... Ezek, akik kigúnyoltak, akkor amikor falut nyertek el tőlünk, lenéztek mindennek, kioktattak, fikáztak ... Majd, amikor a kigúnyolt játékosaim falukat vettek el tőlük, azok a gyerekek, akiknek a száját szappannal mosdatnád ki, valamit megmutattak abból, ami szép ebben a játékban, akkor már egyből ... Szóval a vérprofi oldalról sem láttak mást, tisztelet a kivételnek!

Ez sem magyarázkodás akar lenni, mert tényleg nem szabad megengedni ezt a fajta viselkedést, s az sem teszi megengedhetőbbé, hogy a PRO Játékos is elköveti.
Én elismerem, hogy van még mit tanulnunk arról, hogyan is kell viselkednünk, de ez igaz rátok is! Hogyan kell megnyilvánulni a legyőzöttnek, hogyan kell a győztesnek! Mennyire is illik a földön levőben belerúgni, s mi az, ami még tolerálható!

Elmondtam már, hogy ez a szerver szerintem egy trágyadomb, s megint csak daru szavaival tudok jönni, a szemetet a szél egy helyre hordja össze! Olyan ellenfelet kaptunk, amit megérdemeltünk! Aspárta olyan győzelmet arat, amit megérdemelt!
Nincs időgépem, s nem tudom visszaforgatni az idő kerekét sem, de azért szívesen megtenném, bár így utólag már persze könnyű látni, hogy hol ment el a szerver!
 

DeletedUser18465

Vendég
A nokedlit szaggatni szokták, nem vágni.
A vesztesek mindig szarnak mondják el a szervert, tisztelet azon kevés kivételek akiket nem is érdekli, hogy vesztenek.

A szerver az elején ment el ( úgy az első 2 hónapban)
 

DeletedUser18618

Vendég
A nokedlit szaggatni szokták, nem vágni.
A vesztesek mindig szarnak mondják el a szervert, tisztelet azon kevés kivételek akiket nem is érdekli, hogy vesztenek.

A szerver az elején ment el ( úgy az első 2 hónapban)
Igen, köszönöm szépen, hogy tudod és figyeltél! Ülj le, egyes! :)
Firka vagyok, s ha adok magooooas labdát, akkor... hát elvárom, hogy ne egy atomfizikus csapja le. :p

Köszönöm, s értékelem, hogy igyekszel, de nem kérek alamizsnát! Az uccsó szó jelentése, max. számomra hordozhat pejoratív tartalmat. Igenis, úgy érzem, hogy van FElelősségem nekem is abban, hogy a szerver meglett nekünk, s nem az első két hónapban. Mit beszélek? Megkavarsz rendesen! Hát még ilyen csávót?! Hé, ti nyertetek(fogtok nyerni), s nekünk ment el a szeró! :mad: Még jó, hogy figyelek! ;)

Az igaz, hogy sok minden eldőlt az elején, de nem vagytok ti olyan jók, hogy ne lett volna megfordítható ez a szerver szeptemberben, októberben, de még november elején is! Faluszámmal sok mindent eltudtok érni, nem vitatom, s valóban óriási volt a fölényetek, de nem vagytok 'halhatatlanok'. Nincs semmi értelme latolgatni, s mi lett volna, ha ... Azért egy szúri, csak, hogy tudjátok, én realis esélyét láttam annak még nem is olyan régen, hogy legyőzzük a v36-on a spártát. Természetesen nem vitatom el, azt sem, hogy ennek az esélynek az elszórakozásáért én vagyok első sorban a hibás!
"16th November 2016"
Addig kristálytisztán tudtam követni a szerveren történő eseményeket, de itt elkezdtem hibázni. Majd egyszer elmesélem talán.


Nos lehet van benne valami. De azon elgondolkozott bárki is, hogy mit csinálunk? Reggel,délben,este majdhogynem nonstop kh, ez már sok embernél nem csak egy egyszerű szórakozás, időtöltés. és az is tény, hogy sokan képesek kijönni a sodrukból, értelmetlen dolgokat vágni a másikhoz. Itt is ez ment, Te se ismersz engem, és Én se Téged, amiből ez az egész kialakult nem volt több mint egy értelmetlen hülyeség, az, hogy te ezt már átvitted néha túlzó dolgokba, szerintem felesleges volt. Tudtad Te is jól, és Mi is jól, hogy nincs valóságalapja, de a külső már csak az ilyen értelmetlen hülyeségek, és ócsárolások helye. Ez a szerver nem tudom hol lett ennyire elcseszve, nem fogok mutogatni senki másra, és elvárom, hogy senki ne mutogasson se rám se a vasakra, mindenki a saját udvarán nézzen szét elsőnek. Ahelyett, hogy egymás hibáiból tanultunk volna, inkább itt gyilkoltuk egymást mint két óvodás akik egy homokozó lapáton összevesztek(mert ez kb ez a szint volt) és mi lett a vége? Mindkét klán sz..ó ágon van, és miért? Mert anno egyeseknek az egojuk, vagy gyűlölködésük fontosabb volt mint a csapatjáték(direkt nem neveztem meg senkit, mert ez mindkét oldalra igaz). Én már ezen nem tudok, nem is akarok semmilyen formában és módon változtatni, mivel ez a világ engem kimerített teljesen. Lehet igazad volt abban is, sok az önjelölt vezér, kevesen képesek ekkora vert állásban teljesíteni,produkálni bármit is, holott csak egy dolgot kellene tenni mégpedig JÁTSZANI. Játszani ugyanúgy egymásért mint valamikor a szerver kezdeténél, az első sikereknél vagy éppen bukásnál. De ha ezt egy vezér nem tudja elérni egy klánnál, akkor az onnantól kezdve halálra van ítélve a klán. Nem fogok nyilatkozni a vasak jelenlegi helyzetéről, de van bőven mit javítani, és még egy jó kis harchoz nekik sincs késő, csak észhez kellene kapni.

Sőt még mielőtt találgatásokba kezdenél, én léptem ki saját magam ma reggel is, az okát viszont már nem mondom el, majd talán egyszer a szerver végén, ha esetleg addig tudunk majd normális hangnemben is beszélni egymással.

Továbbá azon szerintem nem kell fent akadni, hogy egy játékos akár szóval külsőn is védi a klánját alaptalan vádaktól, vagy épp igaz vádaktól is, ha most beismerném, hogy mi a gyengénk vagy épp mi az erősség(ha még van) azzal csak céltáblát ragasztgattam volna szerintem a volt társaimra.

És végül utolsó sorban, tudni kell megbocsátani, és bocsánatot is kérni, ha az épp nem is a legkellemesebb dolog, úgyhogy Disco, itt a várva várt bocsánat kérésed remélem nem zsibbadt le a lábad míg ezt vártad fél lábon álltál, de én sajnálom azt a sok sok alaptalan dolgot amit itt külsőn hozzád vágtam. Nem várok hasonló szintű választ, és nem is fogok attól falnak menni, ha ugyanolyan stílusba válaszolsz mint eddig.


Egyetlen szó több lett volna!

"Sajnálom!"

Amit leírtál az nem az, bár ott van, hogy bocsánatot kérsz, de a módja , hát...
Nem, nem akarok vitázni, s azt is tudom, hogy nem kell mindennek kereknek lennie!

Igazad van, tudni kell bocsánatot kérni, s tudni kell megbocsájtani!
Nincs igazad, egyik sem kellemetlen! Emberek vagyunk, s tévedünk, s nem érzem magam kényelmetlenül, ha elnézést kell kérjek!
Most kényelmetlenül érezném magam, ha azt kellene mondanom, hogy megbocsájtok, csak azért, mert így illik!
Sértve vagyok, s nem azért mert engem bántottál, hanem azért, mert nekünk ártottál, nekem, neked, nekünk...

Azért nagyot nőttél a szememben, KÖSZÖNÖM!
 

DeletedUser18465

Vendég
Köszi firka, hogy magadra vállaltad már oly sokszor a szerver bukását. Így nem keressük tovább erre a választ. Ne feledd kb 14% kell már csak, ebben te is benne vagy, látod mennyire számítasz nekünk ? Foglalkozunk a 14%al :) <3
 

DeletedUser18618

Vendég
Ez van, ezt kell szeretni!

disconnected dec 09, 19:50
Szia!

A profilod
"Személyes szöveg" szabálytalan, s nem fair! Kérlek változtasd meg! Előre is köszönöm!

A játékosom elolvashatta a levelem, a profiljáról levette, de nem sok időt kaphatott, mert már válaszolni nem tudott!

Köszönöm, hogy kizárattátok! Nem kell ilyet csinálni, s nem lehet kizáratni senkit közülünk!
Egyébként, hogy tiszta legyen a kép, szinte 100%, hogy egy másik szerveren, kidobtam volna, mint ... nokedli.


Köszi firka, hogy magadra vállaltad már oly sokszor a szerver bukását. Így nem keressük tovább erre a választ. Ne feledd kb 14% kell már csak, ebben te is benne vagy, látod mennyire számítasz nekünk ? Foglalkozunk a 14%al :) <3

sose értem mit írsz oly gyakran, mert olykor-olykor néha meg kellene , hogy állj, s levegőt vegyél!
csupán lélegezni oly szép, s ily hasznos dolgot nem is tehetnél

Próba cseresznye! Már éppen rátok fér, hogy valamiért meg is küzdjetek! Piszkos jó, úgy harcolni, hogy nincs mit vesztenem!
A névért meg kell küzdeni, a hírnévért már tenni is kell, de a "hírhedtségem megóvásáért" elsősorban ti tehettek a legtöbbet! Köszönöm, majd nagy hasznát veszem a v40-en!
Ja, nem fog fájni ugyi?

Hagyjuk már ezt aldaron! Gyertek, ne kezelj már le ennyire, ezt a szemöldök felhúzós macerát hagyd meg, azoknak, akik f*snak.
 

DeletedUser18618

Vendég
Ki találja ki ezeket a neveket?És miért?
Ettöl még nem tünik el a szánalmas statisztikátok.
Ráadásul logikátlan is.Magányosak egy klánban.Akkor mitöl magányosak?Ha már magányosak mitöl farkasok?Miért nem nyulak?
Mindenesetre Black Magic666 vonyitani már tud.:D:D:D
Idegileg nagyon sokan nincsenek toppon magányoséknál.

Mi lett veled, remélem nem dobtak ki a *fire-ből? Azért az nagy hálátlanság lenne a részükről, nem hiszem, hogy megérdemelnéd, hogy egy akadémiába kelljen játszanod!
Küldjek meghívót? :p:) Esetleg szóljak aldaronnak? Van 1 hely náluk!
 

DeletedUser18796

Vendég
Köszönjük hogy jelezted felénk az észrevételed Szundi bt játékossal kapcsolatba,az esetet már napokkal ezelőtt kivizsgáltuk és megbeszéltük a dolgot az érintett személlyel.
De szép dolog tőled,hogy így a szívén viseled a sorsát:)
 

DeletedUser18465

Vendég
Ez van, ezt kell szeretni!



A játékosom elolvashatta a levelem, a profiljáról levette, de nem sok időt kaphatott, mert már válaszolni nem tudott!

Köszönöm, hogy kizárattátok! Nem kell ilyet csinálni, s nem lehet kizáratni senkit közülünk!
Egyébként, hogy tiszta legyen a kép, szinte 100%, hogy egy másik szerveren, kidobtam volna, mint ... nokedli.




sose értem mit írsz oly gyakran, mert olykor-olykor néha meg kellene , hogy állj, s levegőt vegyél!
csupán lélegezni oly szép, s ily hasznos dolgot nem is tehetnél

Próba cseresznye! Már éppen rátok fér, hogy valamiért meg is küzdjetek! Piszkos jó, úgy harcolni, hogy nincs mit vesztenem!
A névért meg kell küzdeni, a hírnévért már tenni is kell, de a "hírhedtségem megóvásáért" elsősorban ti tehettek a legtöbbet! Köszönöm, majd nagy hasznát veszem a v40-en!
Ja, nem fog fájni ugyi?

Hagyjuk már ezt aldaron! Gyertek, ne kezelj már le ennyire, ezt a szemöldök felhúzós macerát hagyd meg, azoknak, akik f*snak.

Mi mindenkit tiltunk, Mindenkit is !
 
Fent