Miért nem múködik semmi?

DeletedUser17852

Vendég
Az a lényeg hogy egyszer csak jó lesz ,már alig várom a holnapi új frissítést ,kíváncsi vagyok mi sza......ik be holnap :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A hiba helyreállítása megtörtént.[/COLOR]
 

DeletedUser17852

Vendég
Köszönjük szépen. Látom az idő nem állt meg ,milyen jó is lett volna délben benézni és időben reagálni ezekre ,mert így csak az éjszakai bónuszba tudok beérni. :(

Hűség: Lecsökkent. Régi érték: 23 %, új érték:3 %
Hűség: Lecsökkent. Régi érték: 26 %, új érték:2 %
 

DeletedUser16257

Vendég
Kedves Diavolo, és kedves Játékosok,

A játék elérhetőségében tapasztalható problémákat jelentettük a központ műszaki munkatárai számára; kértük, hogy ellenőrizzék, és javítsák.
Egy fokozott ellenőrzés és hibajavítás van folyamatban, aminek időtartama ismeretlen. Munkatársaim mindent megtesznek azért, hogy a problémát mihamarabb orvosolják, és amint lesz bármilyen, kézzelfogható információnk, azonnal közzé fogjuk tenni.
Mivel nem szeretnénk senkit sem félrevezetni, ezért sem én, sem munkatársaim nem fogunk olyan információkat, feltételezéseket kiadni, amelyek nem valósak, vagy részinformációkat tartalmaznak és így félreérthetőek bárki számára.
Amint valós információval rendelkezünk, addig ugyan azt tudjuk mondani és jelezni minden kedves játékosunk számára: szíves türelmet kell kérnünk, a hiba javítása folyamatban van.

Sajt!

Ha a hiba javítása folyamatban van, akkor kéne tudni azt is, hogy mi a hiba forrás nem? Vagy csak nekem ennyire bonyolult szerelő ként?! :confused:
 

DeletedUser8560

Vendég
Sajt!

Ha a hiba javítása folyamatban van, akkor kéne tudni azt is, hogy mi a hiba forrás nem? Vagy csak nekem ennyire bonyolult szerelő ként?! :confused:

Kedves .Player.,

A hiba a központban, Németországban keletkezett, ott javították meg, és mint minden ilyen esetben, a magyar support az információ-továbbító funkciókat látja el, mert sem fizikailag nincs jelen, sem rálátása sincs a felületekre, amelyek ilyen esetben elromolhatnak. Így mi is csak annyit tudunk, hogy valami elromlott, amit megjavítottak.

 

DeletedUser

Vendég
Micsoda véletlenek vannak...
a v17 megint "nem elérhető"
 

DeletedUser13223

Vendég
Szerver karbantartás van folyamatban, ezért vannak a leállások!
Türelmed kérem!
 

DeletedUser15349

Vendég
Szervusztok!
Segítséget kérnék az ügyben, hogy a nyersi kiegyenlítő nem működik Fire fox alatt. Van-e megoldás rá?
Kimásolom a scriptet,-- beilleszt a -- beállítások-- gyorsgombok--uj hivatkozás megadása--cél URL-be---bejegyzésnév megadása/kiegyenlítő/-- kép URL kiválasztása--Be klikk fórum megnyitása ij ablakban--- ok--
Megjelenik a gyorsgomboknál a kiegyenlítő, rákattintva csak egy üres lap jelenik meg, hiába indítom ujra mindig csak az üres lap jelenik meg.
 

sipos1979

Member
A reakció pontszáma
17
Nagyon jó.Azért nem lehet nemesek elé időzíteni mert azt írja a paracs műszaki okból nem teljesíthető!!!!!!!
Ezért bukta lesz.Grat az innonak.Csak ilyenkor felmerül a kérdés,ezért fizetek??????
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Vágások folyamatban! Mindig a vágási percben vagy Capcha,vagy frissítés a szervernél! (be sem lehet lépni!!!) mi a bánatért nem tudjátok kedves Klánháború csapat ezeket éjjelre időzíteni???????????????
szét ver az ideg!!!!
 

DeletedUser8560

Vendég
Vágások folyamatban! Mindig a vágási percben vagy Capcha,vagy frissítés a szervernél! (be sem lehet lépni!!!) mi a bánatért nem tudjátok kedves Klánháború csapat ezeket éjjelre időzíteni???????????????
szét ver az ideg!!!!


Nagyon sajnálom, ha kellemetlenség ért, de a játékban a capcha rendszer felugró ablakának az időzítése automatikus, azt nem a Support és a Klánháború csapat irányítja. Két esetben ugrik fel az ellenőrző ablak:
1) Meghatározott időszakonként (játékban eltöltött online idő)
2) Meghatározott kiadott parancsszám szerint. A parancs ebben az esetben nem csak a seregnek kiadott parancsokat jelenti, hanem minden kiadott gombnyomás összessége.
Ez mint ahogy látható, nem tőlünk függ, kinél mikor bukkan fel az ablak.

A másik kérdésed a frissítés. A nagyobb frissítések, amelyek minden világot és játékost érintenek, előre bejelentésre kerülnek a fórumon. Amennyiben valamilyen technikai, vagy kapcsolódási ok miatt megszakad egy pillanatra a kapcsolat, akkor munkatársaink azonnal nekilátnak a probléma ellenőrzésének és megoldásának. Ezt nem lehet előre bejelenteni, és általában, mivel 1 percnél rövidebb időtartamról beszélünk, így meghirdetni sem tudjuk a hibaelhárításokat.
Arról nem is beszélve, hogy több esetben a hiba nem a mi oldalunkon keletkezik, és ezekben az esetekben nem tehetünk semmit, ha bizonyos szolgáltatókon keresztül fellépő játékosaink nem, vagy csak akadozva érik el az oldalt amíg a hiba elhárítása meg nem történik.
 

DeletedUser11655

Vendég
S most mért nem mennek a szerverek?
Így aztán lehet támadni,védekezni.
Köszönjük.
 

DeletedUser18465

Vendég
Sziasztok !

TW stat miért nem működik ? Tudom nem a Ti hatáskörötök, de valami magyarázattal csak tudtok szolgálni ?!
folyamatosan Error-t ír akárhányszor megnyitom, tegnap még nem volt semmi baja illetve reggel 4-kor sem
Előre is köszönöm
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Sziasztok !

TW stat miért nem működik ? Tudom nem a Ti hatáskörötök, de valami magyarázattal csak tudtok szolgálni ?!
folyamatosan Error-t ír akárhányszor megnyitom, tegnap még nem volt semmi baja illetve reggel 4-kor sem
Előre is köszönöm

Én térképet már 3 napja nem tudok csinálni rajta, úgy látszik azóta teljesen lehalt.
 

DeletedUser18465

Vendég
Mind1 sikeresen megoldottam az én problémám, csak azért mégis... ha nekünk nem működik akkor senkinek, mert mi vagyunk valakik xdd :D viccet félretéve, jó lenne ha valamit sikerülne tenni az ügy érdekében ! :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Sajnálom, de a TWStats nem tartozik hozzánk, ahogy azt te is tudod. Mi is csak a játékosok által használt és felületet látjuk, és mi is csak az általános hibabejelentő felületet tudjuk használni az oldalon, semmivel sem többet, mint bárki más.
 

DeletedUser18771

Vendég
miért nem mukodik a fiokom 38-as világon?
nemohol
 

DeletedUser8560

Vendég
miért nem mukodik a fiokom 38-as világon?
nemohol

Kérlek ezt ne itt kérdezd, mert a fórum moderátorok NEM látják a support/játék felületet, hanem írj közvetlenül a supprotba, ahol ellenőrizni tudják a rendszert a munkatársak.
 
Fent