Csevegő

DeletedUser18477

Vendég
Vadvirág, Neked nem furcsa egy kicsit, hogy ahol megjelensz, ott mindig vita van? Nagyon szeretnék egyszer egy nem támadó, normális hozzászólást látni tőled, lehetséges lenne?
Én nem akarom a másik félt sem védeni, de mielőtt írtál volna ide bármit is, teljesen normális beszélgetés folyt itt. Most mi megy? A fröcsögés meg a jelentgetés, és még Te vagy megsértődve...

Ezen gondolkodj el, köszi.
 

DeletedUser17666

Vendég
Vadvirág, Neked nem furcsa egy kicsit, hogy ahol megjelensz, ott mindig vita van? Nagyon szeretnék egyszer egy nem támadó, normális hozzászólást látni tőled, lehetséges lenne?
Én nem akarom a másik félt sem védeni, de mielőtt írtál volna ide bármit is, teljesen normális beszélgetés folyt itt. Most mi megy? A fröcsögés meg a jelentgetés, és még Te vagy megsértődve...

Ezen gondolkodj el, köszi.

jelentgetni ???nem láttam itt semmi sérot :) szerintem azt kéne picit felvilágosítani aki mindenrt jelentgeti a másikat :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16820

Vendég
Eloszor is.
Folytassatok nekem tetszik:D
Amugy meg Ildi.Igenis provokalsz.Szidod Incze-t,es Aldaront.
Nem v37rol irtunk?Nagy kaland.Minden forumon ez megy.Mivel keverednek mar a vilagok.
Mellesleg pedig.

Kicsit más téma... mi lett a nagy GB-vel ? :D
jikk és a sulla átment a wib klánba... milyen meglepő fordulat...
Erre sem reagaltak.Akkor mit irjanak az emberek v37rol?
 

DeletedUser17666

Vendég
Eloszor is.
Folytassatok nekem tetszik:D
Amugy meg Ildi.Igenis provokalsz.Szidod Incze-t,es Aldaront.
Nem v37rol irtunk?Nagy kaland.Minden forumon ez megy.Mivel keverednek mar a vilagok.
Mellesleg pedig.


Erre sem reagaltak.Akkor mit irjanak az emberek v37rol?

Rispekt!!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
A PHX már rég szétszéledt, csak pár darab játékost tudnál visszainvitálni.
Arkangyaléknál meg látható volt hogy bomlasztották szét belülről a CNN-t a sok Top1 hajhász egojátékos, akik ellen csak egy falat már elég felhuzni.


Szerintem nem bomlasztás az,hogy a vezéreket akik semmit nem szerveztek próbáltuk tettre buzdítani. Nem voltak kilépegetések meg semmi. Kisujjból lemoshattunk volna mindenkit a világról olyan játékosállományunk volt,csak kellett volna valaki aki összefogja a klánt. A vezérek csak igérgettek,ahelyett hogy legalább megbiztak volna valakit hogy vigye a klánt. Mint ahogy v34en történt,ott is "sok Top1 hajhász egojátékos"ból (ugye megint te sértegetsz,aztán majd felkapod a vizet,de okos enged) állt a klánunk,de a vezér lemondott és az "egojátékosok" átvették a klán vezetését aztán jól alakult minden.

v28on persze,hogy páran meguntuk ezt a patthelyzetet ami a klánon belül volt,igy leléptünk. Az "egojátékosokat" is lehet irányitani,csupán annyi a különbség,hogy nekik példát is kell mutatni. Az erőset követik,nem azt aki játékban semmit nem tesz hozzá a klánhoz,csupán szervezget meg okoskodik. Legyél te a legerősebb játékos a klánban és még Zeusz is követni fog.
Ha meg bomlasztás van a klánban az csak és kizárólag a vezér hibája.Bármi ami a klánon belül megy arról a vezér tehet,mert mindent meglehet oldani,mindent ki lehet küszöbölni. De ezt nyilván te is tudod,csak engem teszteltél. :)
 

DeletedUser17666

Vendég
Meg jegyzem én a v37 ről írtam arról nem tehetk,hogy van mit takargatni ott a ODA vezetésnek.
megjegyzem ez itt v37 továbbra is és nem v38 de még csak nem is v28 amihez van is fórum. a szabály értelmében.

13. Tilos nem témához illő felesleges csevegés/történetmesélés és egyéb nem oda illő iromány, tehát "OFFOLÁSÉRT" kizárás járhat. Ugyanez vonatkozik az úgynevezett duplapost-ra is.


teljesen feleslege és nem ide illő csevegést folyatok itt olyanok akik nincsenek is v37 ben.


És igen nem ma nem tegnap ha nem folyamatosan ezért van az,hogy normális ember már igen kevés néz be ide sajnos.

mint 1 ovis kis gyerek komolyan mondom :D jelent engem is aztán kezd el szapulni =vigyorit= :D :D
 

DeletedUser16820

Vendég
ilyen alapon mindenki provokál valakit.most te is engem ezzel.
Az hogy leírom őszintén a véleményem,nem hiszem hogy provokálás,mivel nem kezdtem el turkálni a dolgaidban(nem is fogok,mert semmi közöm hozzá,meg mellesleg nem is érdekel :D )
Nem szurkolok senkinek v37en ,de az ODA-nak lehet van takargatni valója,amit a TOP1 helyével jól el is tud takarni :D :D
Az meg hogy jelentgetsz itt mindenkit?Sok szabadidőre utal,jó neked.

Írtad hogy sokan x y miatt nem jönnek fel a fórumra.
Nos megint nem provokálni szeretnék ,de én most speciel miattad nem fogok feljönni,mert nem érdekel a vita,ami teljesen felesleges ,és nekem egy kivülállónak,úgy jön le ,hogy szimpla irigység az alapja.(Nem mondom hogy így van,de így jön le)
Sok sikert neked v37-en.
Na viszlát mindenki ,v38 fórumán majd találkozunk .:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Valahogy még is mindig vannak tagjai, akik követik, többen már sok szerver óta. Akkor valamit csak tudhat, nem? :) Keményen meg kell dolgozni azért, hogy valaki ennyire megosztó legyen.
Na azért ezt egészítsük ki , hogy sokan nem azért követik mert ő " egy valaki " mert pl . NagyIncze szintjére nem fog eljutni egy vezető sem a kh történelmében de ugyan akkor vigyorinak csak a neve van meg az , hogy jól tudja osztani a lapokat de ilyenkor jön az , hogy erre rájönnek emberkék és inkább felllnak az asztaltól és nem kérnek vigyori lapjaiból vagy azt mondják bocsi nálam van az aduász :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
Na azért ezt egészítsük ki , hogy sokan nem azért követik mert ő " egy valaki " mert pl . NagyIncze szintjére nem fog eljutni egy vezető sem a kh történelmében de ugyan akkor vigyorinak csak a neve van meg az , hogy jól tudja osztani a lapokat de ilyenkor jön az , hogy erre rájönnek emberkék és inkább felllnak az asztaltól és nem kérnek vigyori lapjaiból vagy azt mondják bocsi nálam van az aduász :)

Rendben van, swak, neked elhisszük :)
 

DeletedUser17666

Vendég
Komolyan azt hiszed nekem itt bármi keresni valod van?egyetlen egyszer nem írtál még egy értelmes mondatott se le,csak provokálsz itt meg offolsz.néz bele a tükörbe ha van ,ha nincs küldök postán.
nem provákolok én senkit... incE egyik másik hozászólásra reagáltam... + szemet szúrt hogy más szemében észreveszed a szálkát is és itt el akadsz apró dolgokban
Komolyan azt hiszed nekem itt bármi keresni valod van?egyetlen egyszer nem írtál még egy értelmes mondatott se le,csak provokálsz itt meg offolsz.néz bele a tükörbe ha van ,ha nincs küldök postán.

na keresd meg a megfelelo szavakat mert az eleje valahogy zavaros :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16021

Vendég
Szerintem nem bomlasztás az,hogy a vezéreket akik semmit nem szerveztek próbáltuk tettre buzdítani. Nem voltak kilépegetések meg semmi. Kisujjból lemoshattunk volna mindenkit a világról olyan játékosállományunk volt,csak kellett volna valaki aki összefogja a klánt. A vezérek csak igérgettek,ahelyett hogy legalább megbiztak volna valakit hogy vigye a klánt. Mint ahogy v34en történt,ott is "sok Top1 hajhász egojátékos"ból (ugye megint te sértegetsz,aztán majd felkapod a vizet,de okos enged) állt a klánunk,de a vezér lemondott és az "egojátékosok" átvették a klán vezetését aztán jól alakult minden.

v28on persze,hogy páran meguntuk ezt a patthelyzetet ami a klánon belül volt,igy leléptünk. Az "egojátékosokat" is lehet irányitani,csupán annyi a különbség,hogy nekik példát is kell mutatni. Az erőset követik,nem azt aki játékban semmit nem tesz hozzá a klánhoz,csupán szervezget meg okoskodik. Legyél te a legerősebb játékos a klánban és még Zeusz is követni fog.
Ha meg bomlasztás van a klánban az csak és kizárólag a vezér hibája.Bármi ami a klánon belül megy arról a vezér tehet,mert mindent meglehet oldani,mindent ki lehet küszöbölni. De ezt nyilván te is tudod,csak engem teszteltél. :)
Üdv. v28-on sem volt megtiltva az ún. "egojátékosoknak" hogy beszálljanak a szervezésbe, vezetésbe. Nem az lehetett a gond inkább hogy beállt a front és az ilyen "egojátékosok" hosszabb távon nem tudják elviselni ha nem haladnak úgy ahogy azt ők elképzelték és dobbantanak? Ez pl bármely más szerverre is igaz, tisztelet a kivételnek.:)
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
V38-ról esetleg valaki infót?(mikor indúl stb?:) köszi:)
v38_www.kepfeltoltes.hu_.gif
 
Fent