Javaslatok a játék készítőinek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A Ranglista/Klánok felületen a táblázat (Helyezés Klánnév A legjobb 40 játékos pontszáma Összes pont Tagok Átlagpont játékosonként Falvak Átlagpont falvanként) kiegészülhetne egy praktikus oszloppal: Területi arány (az és úgy amiből a terület alapú világoknál 80% kell)

Ha nincs elég hely, akkor az Átlagpont falvanként helyett pl, mert az elég érdektelen információ.
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném megkérdezni/javasolni egy olyan világ indítását, ami az igazi régi (hagyományos) világokra jellemző. Itt példaként a V1 beállításait tudnám irányt mutatónak tekinteni. Nincs felezés meg hasonló ügyeskedések. Egész térképes világ ami akkor zár ha betellik.
Szerintem lenne rá igény...
Megvalósítható lenne?
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia, csak classicon, ott eddig minden világ alap PF beállításokkal ment.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Piac témakörben szeretném megosztani a véleményem,mely lehet csak engem,de bosszant.
A falvak listáját mindenki tudja csoportositani(mármint a PP sek).
Vegyünk egy példát:legyen két csoport,A és B.
Az A csoport minden falujából szeretnék a B csoport minden falujába küldeni mondjuk vasat.
Tehát A1ből B1be.A2ből B2be...stb
Falu áttekintésnél kiválasztom az A csoportot.
Belépek az A1 es falu piacára.
Ott kiválasztom a falvaim listájánál a B csoportot és elküldöm a vasat.
Itt jön elő az én problémám.
Az áttekintésnél kiválasztot A csoport miért változik át B csoportra?
A piacon lévő falvaim listájánál bármely csoportot kiválasztva,az áttekintéseknél is változik a csoport.
Kicsit macerássá téve igy a nyersküldést.
v22ről van szó.
Köszönöm,hogy elmondhattam.

=Senki Alfonz=
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Sziasztok.

Én javasolnám a morál megváltoztatását,ne csak pont szerint számolja hanem vegye figyelembe azt is hogy ki mikor kezdte el azt a világot.

Pl.adott két játékos X és Y-n,akik ugyanaznap regisztrálnak egy világra,X-játszik rendesen,aktiv,foglal,mig Y-közbe felnéz,elhoz pár falut amiböl védöt csinál,kap 1-2 védöfalut a klánjátol és simán szivassa X-t,ez nem igazán korrekt,de ha figyelembe venné a regisztrálási idöt a két játékos közt és a morál lenne 100% akkor Y-vagy játszana vagy ö szivna és segitenénk az aktiv játékosokat...

Mondjuk ha nincs több mint 50-100 nap a két játékos regisztrálási ideje közt,számitaná a regisztrálási idöt,mig 50-100 nap fölött számitana a pontszám szerinti moral...ezt most gyorsan összecsaptam,de kilehet dolgozni és meg is lehet csinálni,segitve az aktiv játékosokat.

Meg szerintem,aki aktivan játszik érti mirre gondolok:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15833

Vendég
Jelentés és üzenet kuka

Üdv!

Lenne egy ötletem. Az ötlet az, hogy a Jelentéseknél és Üzeneteknél legyen egy "Kuka".
A kuka dolga az lenne, hogy a törölt üzeneteket tárolja (mondjuk 30 napig), és vissza lehessen állítani ha szükség van rájuk. Persze az is lehetséges, hogy azokat véglegesen törölje.
 

DeletedUser16036

Vendég
A szabályzatot meglátásom szerint módosítani és átdolgozni kéne hiszen elég hiányosan van kitéve a külső fórumra ERRE A RÉSZRE GONDOLOK:
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?2041-J%C3%A1t%C3%A9kszab%C3%A1lyok

Jó lenne leírnátok hogy milyen dolgokért jár 3-5-nap illetve végleges kizárás úgy konkrétan.
Illetve itt szeretném megragadni az alkalmat hogy jelezzem ha már kizártok olyan dologért "véglegesre" ami nem szerepel ezen linken található játékszabályzatban akkor legalább módosítsátok utólag hogy majd tudjatok mire hivatkozni. Lehet hogy szabálytalan a ti szemszögetekből nézve, de ha van egy szabályzat amit ti hoztatok létre akkor az legyen egyértelmű minden kizárásra vagy én vagyok túl ostoba vagy vak hogy a szemem átsiklott azon a részen idézem:

"Ez a böngésző proxyn keresztül kommunikál, így tiltott, ezért kitiltás jár."

(Minden más részlet ott van ezügyben a supportos fellebbezés levélben amit akármelyik supporter el tud olvasni, ha egy supporter pedig kijelenti hogy nem a helyettesem lépett be úgy ilyen úton módon én pedig nem voltam akkor milyen jogon tudja eldönteni hogy helyettes, én vagy egy olyan személy használta aki feltörte a jelszavam ha már ugye azt írja hogy elfedi a "címét". De eldöntöttétek hogy csakis én léphettem be így a saját accountomba abba a pár napba vagy órába amikor módom volt játszani ám legyen döntésetek megkérdőjelezhetetlen.)


Ha a szabályzatban benne szerepel hogy tilos olyan böngészővel játszani ami proxyt használ és oda van írva hogy kitiltást von maga után akkor elnézésetek kérem mint mondtam akkor biztos vak voltam olvasás közben de ha nem akkor pedig ki lehet találni mire gondolok.
(És egyértelműen akkor tüntessétek fel hogy milyen böngészőkkel lehet játszani ezt a játékot a többiek érdekében)

Ezt a hozzászólást remélem nem törlitek külső fórumról hanem inkább megtiszteltek egy válaszlevéllel, remélem Sajtmacska Te fogsz írni ezügyben ide.


"Ha az élet nem egyszerű, tedd bonyolultabbá...." ezen az idézeten sokat gondolkodtam mire is utalhat, de végül csak meg értettétek velem. :)

További jó játékot mindenkinek ezen a klánháború nevű játékon engem többet nem láttok itt.

Tudom úgyis törlitek ezt a hozzászólást is ahogy a többiekét szoktátok de remélem lesz pár éleseszű ember aki ctrl+c -vel tovább viszi ezt az újabb megkérdőjelezhetetlen döntést.

Mint mondtam További jó játékot azoknak akik játszanak a játékkal.
A viszont (nem) látásra.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Sziasztok.

Lenne nekem egy javaslatom, ami egy új opció a fiokkezelő-höz: Aranyérme-Kezelő
Annyi lenne a dolog, hogy amiket kijelölünk falukat, azokba vereti az érméket.
Ez úgy működne, ahogy akkor veretne a falukba, amint elér a raktáruk egy bizonyos mennyiségű nyersanyagot.
Pl.:
Ha nyersanyag mennyiség eléri a raktár 50%-át akkor veretődik. - az érték 0-100%ig meglehet adni.
Belehet állítani hogy mennyi nyersanyag maradjon: pl.: 40-50-50ezer nyersi. (ez nem olyan fontos)
Ez nagyon hasznos frissítés lenne.
Sok mindenkinek nagy segítség is lenne.
Üdv.: Blonde
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem nagyon jó lenne, és talán kavarna is egyet a játékon, ha a faluk között át lehetne helyezni az egységeket, nem csak erősítésként küldeni.
 

DeletedUser15833

Vendég
Szerintem is jó lenne.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12803

Vendég
Sziasztok!

Jó lenne ha valahol lehetne törölni a régi falu jegyzeteket és nem úgy hogy minden egyes faluba belépve tudjunk törölni hanem pl. a csoportokba kipipálva lehessen egyszerre többet törölni,és egyúttal lehessen más játékosok falván lévő jegyzetünket is törölni pl. a profilján lévő falu lista mellett lenne törlés gomb vagy x és ne keljen megerősíteni a törlést.
 

DeletedUser

Vendég
A szabályzatot meglátásom szerint módosítani és átdolgozni kéne hiszen elég hiányosan van kitéve a külső fórumra ERRE A RÉSZRE GONDOLOK:
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?2041-J%C3%A1t%C3%A9kszab%C3%A1lyok

Jó lenne leírnátok hogy milyen dolgokért jár 3-5-nap illetve végleges kizárás úgy konkrétan.
Illetve itt szeretném megragadni az alkalmat hogy jelezzem ha már kizártok olyan dologért "véglegesre" ami nem szerepel ezen linken található játékszabályzatban akkor legalább módosítsátok utólag hogy majd tudjatok mire hivatkozni. Lehet hogy szabálytalan a ti szemszögetekből nézve, de ha van egy szabályzat amit ti hoztatok létre akkor az legyen egyértelmű minden kizárásra vagy én vagyok túl ostoba vagy vak hogy a szemem átsiklott azon a részen idézem:

"Ez a böngésző proxyn keresztül kommunikál, így tiltott, ezért kitiltás jár."

(Minden más részlet ott van ezügyben a supportos fellebbezés levélben amit akármelyik supporter el tud olvasni, ha egy supporter pedig kijelenti hogy nem a helyettesem lépett be úgy ilyen úton módon én pedig nem voltam akkor milyen jogon tudja eldönteni hogy helyettes, én vagy egy olyan személy használta aki feltörte a jelszavam ha már ugye azt írja hogy elfedi a "címét". De eldöntöttétek hogy csakis én léphettem be így a saját accountomba abba a pár napba vagy órába amikor módom volt játszani ám legyen döntésetek megkérdőjelezhetetlen.)


Ha a szabályzatban benne szerepel hogy tilos olyan böngészővel játszani ami proxyt használ és oda van írva hogy kitiltást von maga után akkor elnézésetek kérem mint mondtam akkor biztos vak voltam olvasás közben de ha nem akkor pedig ki lehet találni mire gondolok.
(És egyértelműen akkor tüntessétek fel hogy milyen böngészőkkel lehet játszani ezt a játékot a többiek érdekében)

Ezt a hozzászólást remélem nem törlitek külső fórumról hanem inkább megtiszteltek egy válaszlevéllel, remélem Sajtmacska Te fogsz írni ezügyben ide.


"Ha az élet nem egyszerű, tedd bonyolultabbá...." ezen az idézeten sokat gondolkodtam mire is utalhat, de végül csak meg értettétek velem. :)

További jó játékot mindenkinek ezen a klánháború nevű játékon engem többet nem láttok itt.

Tudom úgyis törlitek ezt a hozzászólást is ahogy a többiekét szoktátok de remélem lesz pár éleseszű ember aki ctrl+c -vel tovább viszi ezt az újabb megkérdőjelezhetetlen döntést.

Mint mondtam További jó játékot azoknak akik játszanak a játékkal.
A viszont (nem) látásra.

Szia

Kár, hogy az én hozzászólásomat már nem tudod elolvasni, mert már nem vagy itt. Ettől függetlenül nekem most olyan "deja vu" érzésem van.
Pont a mai nap olvasgattam a fórumot és ott valahol megtaláltam szép piros szinnel ki volt írva, hogy "Aki Opera Turbó böngészőt használ.......meg hogy valami proxy van benne, azt tiltásban részesítik". Ahogy megláttam hogy "tiltás jár" valamiért, amiről azt se tudom, hogy mi hát nekem se kellett több irány a Szabályzat és megkeresem, hogy hol van ez elrejtve. Mondhatni nem csodálkoztam, mikor nem is találtam meg.
Gyors levél a supportnak és jött is a válasz. Hozzátenném, hogy semmi sértőt nem irtam benne. Nem is értem, miért jutalmazzák meg néha a játékosokat (gondolom nem én vagyok az egyetlen), aki még szeretne az adott témáról tárgyalni, de a support, vagy supporter ugy látja, hogy ezt "Lezárt"-nak kell minősíteni.
Most öszintén, mutassatok már nekem 1 olyan játékost, aki nem TEAM tag és elolvasta az ÁSzF ezen pontját (nem csak csupán betette a pipát a négyzetbe a sikeres regisztrációhoz), amibe ez megtalálható.

Jelen pillanatban sincs fogalmam arról, hogy emiatt miért jár tiltás. Hiába a supporter leirta a magyarázatát. Számomra az Óhéber volt! A lényeg leírta, hogy hogyan lehet kikapcsolni. Na, de akkor is.....gyerekek....ne játszunk már a tiltásokkal!
Volt erre egy javaslatom és itt is megteszem. Miért nem magát a böngészőt tiltják ki a Klánháborúból? Tehát azzal a böngészővel, ha beleszakadsz se tudnád megnyitni, mert a KH vagy az Innogames nem támogatná.
Ennyire egyszerű lenne és a játékos maradhatna, nem kellene emiatt görcsölnie, hogy milyen böngészővel játszik meg, hogy abba van e proxy vagy nincs!

Még szerencse, hogy a Böngésző üzenetek miatt átváltottam Google Chromre. Egyébként jó lenne tudni, hogy mindegyik Opera böngésző használja e ezt a proxy-t, vagy csak az a Turbós Opera!


Néha, azért nem értem, hogy a support számára az 1X1, miért nem 1, hanem 2!

(Khm...e levelembe sincs semmi sértő szerintem. Csak kérdések és kijelentések!)

Végezetül pedig had kérjek már meg valakit, hogy az idézetet legalább (e hozzászolásomba) legyen oly kedves és tegye Spoiler-be! Sajnos én itt nem találtam meg a felső sávon!

Köszönöm szépen a Hsz elolvasását!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Ez inkább a magyar súgó készitőinek szól, mintsem a játék készitőinek.

Ki tudnátok egésziteni a súgó "Egységek/Kém/Kutatás/3-as kutatási rendszer" részét azzal, hogy a kémek mely kutatási szintnél mit látnak a felderitendő falvakban?
 

DeletedUser8560

Vendég
Ez inkább a magyar súgó készitőinek szól, mintsem a játék készitőinek.

Ki tudnátok egésziteni a súgó "Egységek/Kém/Kutatás/3-as kutatási rendszer" részét azzal, hogy a kémek mely kutatási szintnél mit látnak a felderitendő falvakban?

Szia,

A világ leírásánál a Wikin le van írva szerintem, de majd utána nézek, hogy lehetne átalakítani az egységleírásnál.
 

DeletedUser

Vendég
hello, a csapatkezelovel volna egy kis problemam,az epiteskezelo remekul van megoldva ,ha nem tomegesen akarod beallitani hanem csak egy falut a fohadiszallasbol belepel az epiteskezelobe ahol maris ott vannak a sablonok ,kivalasztod,katt es maris kesz :)es a fohadiban figyelmeztet egy "Figyelem: Ezt a falut jelenleg a fiókkezelőd építi ki" es ez igy jo is :) miert nem lehet ugyanezt megcsinalni a csapatkezelovel is,ott vegig kell szankazzal az osszes falvadon hogy kivalazd kozzulluk azt az egyet amit be akarsz allitani,es a figyelmezteto szoveg is hianyzik :)ez olyan...felmunka fele dolog,legalabbis szerintem
 

DeletedUser17228

Vendég
Üdv.
Javasolnám egy olyan változtatás lehetőségét, hogy a falut lehessen költöztetni nem csak véletlenszerű, meg körülbelüli helyre, hanem amikor kinyitom a térképet, akkor mondjuk, 3-5 mezőt lehessen korrigálni az elhelyezésén az áttelepítést követően. Ezt akár folyamatosan is meg lehessen tenni némi nehezítéssel, mondjuk az áttelepülés ideje meglenne lassítva. Természetesen ez szankciókkal járna, mondjuk a költözés és letelepedés ideje alatt nem termelne semmit, vagy valami hasonló. Ilyen típusu megoldás létezik a Command & Conquer: Tiberium Alliances játékban, és nagyon feldobja a játékot.
 

DeletedUser12246

Vendég
Sok valós idejű online játékban van beépített chat. Klánszinten jó lenne a kh-ba is, így nem kéne folyton a fórum csevegést nézegetni, vagy külsőleg skypeon beszélni, mert néhánynak nincs is skypeja.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent