Csevegő

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Ebben a topicban csak youtube videós linkeket látok, amik moderálatlanok. De ha esetleg valaki rátalál és jelenti, akkor azt megköszönöm.[/COLOR]
 

DeletedUser17017

Vendég
Jelentés nélkűl is moderálhatod nyugodtan , ha jól esik :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a Bora tagjainak az ügyes s becsületes hozzáállásukhoz!

Ez a csapat megérdemli,hogy együtt maradjon.

Talán egyszer ismét egymásra találnak.

Roki!
 

DeletedUser

Vendég
Gratulalok a klannak es kulon neked is roki Remelem clas 2-on a csapat egyresze egyben lesz :)
 

DeletedUser16515

Vendég
Élmény volt ez a világ veletek. Köszönöm, hogy itt lehettem.

Mindenkinek sok sikert és jó harcokat kívánok egy másik szerveren.

Medusa
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Gratulálok a Bora Klánnak!
Gratulálnék Roki cimborámnak is! Szép volt Tesó!
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Társaim!

Remélem lesz még egy ilyen egyszerű igazi világ!
Ott akiknél a játékról szól minden.
Ott ahol kapsz egy falut és egy kapát,és azzal kell látástól mikulásig dolgozni,ott ahol tudod idővel magad és a munkád értékelni.
Én megértem a spárta antiprűd szavait.Egy biztos.Ott csak mentális retardácíóban tudnék játszani:(
MHC a szívem?Az!Míg volt és éreztem a szavaim!Tudom szentinentális vagyok velük szemben,de a legjobb hazai csapat...volt!
CNN?Egy digitalizált banda!!!Nem értem nekik mi a jó ebben.Mit értékelnek ezen stiluson?És nem érdekel Ádám vagy akár Emőke csehszlovák magyarázata.Ők tudják,hogy mit tesznek!!!!

Szavazás?

Zászló,felezés,nyersi-csere,stb!

Kell?Olyanok ellen akik 8-10 nap alatt eltolnak ellened 20-30 ezer PP-t???(100 000 ft)

Én maradok a kapámnál,mert a kapám nem hagy el,mint ahogy én sem őt:((

Szavazzatok!Szavaztatok!

Roki
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Társaim!

Remélem lesz még egy ilyen egyszerű igazi világ!
Ott akiknél a játékról szól minden.
Ott ahol kapsz egy falut és egy kapát,és azzal kell látástól mikulásig dolgozni,ott ahol tudod idővel magad és a munkád értékelni.
Én megértem a spárta antiprűd szavait.Egy biztos.Ott csak mentális retardácíóban tudnék játszani:(
MHC a szívem?Az!Míg volt és éreztem a szavaim!Tudom szentinentális vagyok velük szemben,de a legjobb hazai csapat...volt!
CNN?Egy digitalizált banda!!!Nem értem nekik mi a jó ebben.Mit értékelnek ezen stiluson?És nem érdekel Ádám vagy akár Emőke csehszlovák magyarázata.Ők tudják,hogy mit tesznek!!!!

Szavazás?

Zászló,felezés,nyersi-csere,stb!

Kell?Olyanok ellen akik 8-10 nap alatt eltolnak ellened 20-30 ezer PP-t???(100 000 ft)

Én maradok a kapámnál,mert a kapám nem hagy el,mint ahogy én sem őt:((

Szavazzatok!Szavaztatok!

Roki

Szívemből szólsz Roki!:)
 

DeletedUser16477

Vendég
szép volt Roki!
ismét bebizonyítottad hogy kis hazánk egyik legjobbja vagy :p
 

DeletedUser16558

Vendég
Igen az ingyenfalukkal sikerült is no1. lenni:))
Becsületesen elverted a saját klántársad Roki.
Büszke lehetsz magadra:DD
Ha nem kapod a Liberatól és Bela22től a falukat te nem vegy eső ezt te is tudod.
Ennek ellenére gratulálok a let lev pontokhoz azért megdolgoztál keményen.
 

DeletedUser16477

Vendég
Igen az ingyenfalukkal sikerült is no1. lenni:))
Becsületesen elverted a saját klántársad Roki.
Büszke lehetsz magadra:DD
Ha nem kapod a Liberatól és Bela22től a falukat te nem vegy eső ezt te is tudod.
Ennek ellenére gratulálok a let lev pontokhoz azért megdolgoztál keményen.

igen, és ha a portugál srácot is támadják nem csak a Rokit akkor meg ő sem úgy állt volna ahogy...

sok itt a lőn meg a vala, nem?

nem pár 100 ponttal nyert Roki hanem több mint 300e-el. LET-ben is odavert neki 2 millával és a LEVről nem is beszélve
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16558

Vendég
220 ezret kapott Liberától a tiedről ne is beszéljünk.
A le rangot tényleg megérdemelte.
Ezért is mondtam hogy azért megküzdött keményen.
 

DeletedUser

Vendég
Bella22!
Szemembe te és és Kozmopol vagytok a legnagyobbak!

2 dolgot tanítottatok meg nekem és a páromnak!
A játékot és az emberséget.

Úgy érzem,most már én is elértem a SKULLS szintet.

Más klánban többet nem játszok!

http://www.youtube.com/watch?v=hH7SRF8T3F8
Roki
 

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok!
Szeretnék gratulálni a gyöztes klánnak, és a mindenben Top1 Rokinak!
Mint anno írtam, gratuláció jár, elismerés nem. ÉN továbbra is tartom, ez egy kibővített speedkör volt. Viszont ez attól függetlenül semmivel se könnyebb mint bármelyik más szerver. Sajnos viszont speed sorsára fog jutni, ha nem találnak ki valami ösztönzőt a készítők.
Itt nem pont prémiumra gondolok, mert a nagyobb klánok, nagyobb nevek nem a prémium jutalomért mennek egy világra, hanem a kihivás miatt.
Például simán eltudnám képzelni felajánlanátok valamit a most nyert V13as Mesehős csapatnak hogyha elindulnának. Viszont ha ők elindulnak, fog más komolyabb játékos, klán is, mert mégiscsak egy szervergyöztess klán ellen meccselhetne.
 

DeletedUser17292

Vendég
Sziasztok!
Szeretnék gratulálni a gyöztes klánnak, és a mindenben Top1 Rokinak!
Mint anno írtam, gratuláció jár, elismerés nem. ÉN továbbra is tartom, ez egy kibővített speedkör volt. Viszont ez attól függetlenül semmivel se könnyebb mint bármelyik más szerver. Sajnos viszont speed sorsára fog jutni, ha nem találnak ki valami ösztönzőt a készítők.
Itt nem pont prémiumra gondolok, mert a nagyobb klánok, nagyobb nevek nem a prémium jutalomért mennek egy világra, hanem a kihivás miatt.
Például simán eltudnám képzelni felajánlanátok valamit a most nyert V13as Mesehős csapatnak hogyha elindulnának. Viszont ha ők elindulnak, fog más komolyabb játékos, klán is, mert mégiscsak egy szervergyöztess klán ellen meccselhetne.

Ebben teljesen egyetértek veled,a következőn már én is jelen leszek és megpróbállom befolyásolni a játék menetét:9
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A cél az lenne, hogy a játékosok maguktól regisztráljanak a szerverre és ne azért játszanak ott, mert extra jutalomban részesülnek, esetleg valami módon oda lettek csábítva (gondolok itt prémiumra).
A játék élvezete mindennél fontosabb és azt, hogy a szerverre többen menjenek el lehet érni másképpen is.[/COLOR]
 
Fent