Vegjatek

DeletedUser

Vendég
Onnan, hogy olvasom a klán belső fórumát.
Onnan, hogy már régóta senki nem reagál Kiowa bejegyzéseire, még Respiii se... (ezt csak én vettem észre? ... akkor ezek szerint tényleg senkit nem érdekel már..)
nekem ennyi elég ehhez.

Nem vagyok semelyikükkel, ezt értsd meg te is.
Kiowa is, mint 1 kisgyerek azt hiszi Respiit védem, és őt támadom.
Nem védek senkit, csak kértem valamit, ami már nagyon szúrja a szemem.

Ha ennyire nagy tüske van benne, bombázza üzenetekkel, mert ez már dedós.

nem írok többet. aki akarja megérti, aki meg nem az úgyis belemagyaráz akármi baromságot.

Ebben a beszélgetésben, nem én vagyok a fegyvertelen, ezért abba is hagytam.
 

DeletedUser

Vendég
Én csak egyet sajnálok a V14-es szerverben...Sajnálom, hogy =Kendó= személyében egy inkorrekt embert ismerhettem meg.

Tartozik 1000prémiumponttal, amit már 2 hónapja igérget, most meg már a levelemet sem hajlandó bontani, sem magyarázatot adni.

Sajnálom hogy a KH ilyen nagyszerű katonákat, de egyben belső értékekben 0 embereket termel ki.
Remek példa erre.
 

DeletedUser14767

Vendég
1k pf pont..mi a manora kell annyi..annyi ideig szinte nem is tartott a szerver 1k=5havi pf
 

DeletedUser

Vendég
Imádom, mikor valaki belekotyog olyan dologba, amiről halvány fingja sincs, és a maga kis szemellenzői mögül ordibálja kifelé a saját igazát úgy, hogy "először üt, aztán kérdez".. ebben az esetben a kérdés is elmaradt. Úgy gondolom, a fórumon ésszerű határokon belül BÁRKI azt írhat, amit akar. Ha akarom, ma sírok, ha akarom holnap dedós leszek, ha úgy tetszik, jövő héten szatír, vagy láncfűrészes tömeggyilkos egy horrorfilmből, vagy cukipofa Hófehérke mérgezett almával a kezében.. :D Megtehetem.. és ugyan úgy, ahogy neked nem kóser amit írok, én is írhatnám, hogy a sivatagi sánta kutyát nem érdekli, hogy neked mi tetszik és mi nem.. Bocsi, ez nem Dévényi Tibi bácsi műsora :)

Utálom ismételni magam, és most megszegem azt a szabályt is, hogy fegyvertelennel nem vívok szellemi párbajt... de még egyszer kihangsúlyoznám kizárólag NEKED kedves Harmadik002, hogy létezik olyan, hogy szelektív olvasás.. Az úgy működik, hogy akinek írásaival nem nyerték el a tetszésedet, simán átugrod, nem olvasod el őket.. Érdekes módon ezt mindenkinek sikerült felfognia RAJTAD kívül..

Ha ennyire nagy tüske van benne, bombázza üzenetekkel, mert ez már dedós.
-azt sem sikerült felfognod a post-okból, hogy akiben tüske van az nem én vagyok..

A kritikám feléd nem személyes, hiszen lila gőzöm nincs róla ki vagy, melyik világon milyen klánban játszol, még sosem találkoztam a neveddel sehol.. így nem szeretnék elhamarkodottan előítéleteket alkotni rólad, csupán a jelenlegi, fórumbeli vergődésedet reagálom le..

Apropó... az összeesküvés elmélet gyártós szöveget tőlem kölcsönözted.. Ha szópárbajt vívsz valakivel legközelebb, erre figyelj oda ne ismételd meg 3 post-al később az ő szavait ... gáz, és a hitelességedet veszíted vele..
 

DeletedUser

Vendég
Anélkül, hogy állást foglalnék kio és respii vitájában kérdezem tőled, Harmadik:

Honnan tudod hogy senkit nem érdekel, honnan tudod, hogy ez mindenkit idegesít?

Ha személyes közöd van hozzá, akkor a magad nevében beszélve, joggal teheted bármilyen kapcsolatban is légy bármelyikükkel! Ha viszont nincs közöd a vitájukhoz, akkor ne ítéld el egyik felet sem mindenki nevében. Ehelyett elegánsan ki lehet hagyni kio beírásait.

Ebben az egyben igazat adok neki a többiről nagyon keveset tudok ahhoz hogy állást foglalhatnék bárki mellett is.

Üdv: Arkhimedesz

Látom,a KH-ból felfejlesztetted magad Békebíróvá ,éppúgy mint én egy könyörtelen gyilkossá :D
 
Fent