Insomniac

DeletedUser4544

Vendég
Namacs beolvadását is megmondtam 2 hónapja, 2 hete megmár tudtam is róla, nemhiába írtam rá kriszre.
Majd nézd meg hogy 4-5 hó múlva bejön amit mondok, Inso beolvad a Para-ba.
Ha gyorsabban felérünk akkor meg méghamarabb;)
 

DeletedUser

Vendég
Az is kérdés, hogy Teo most tovább bírja-e idegekkel, mint a v5-n????
Én nagyon szeretném, ha most nem menekülne el, falvait hátrahagyva!!! :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Akkor vagy egy jó állást vagy egy jó helyettest kell keresnie;)
 

DeletedUser

Vendég
Ez azért kemény:D



Side 1:
Tribes: INSO, INSO2
Side 2:
Tribes: PARA

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 14
Oldal 2: 59
Különbség: 45

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 136,547
Oldal 2: 539,495
Különbség: 402,948

chart
 

DeletedUser11646

Vendég
Hali mindenkinek,
jővőt latolgatva nem kérdés hogy az Inso és Para összeolvad. Arra leszek kíváncsi meik oldal enged, meik fog a másikhoz olvadni.
Én szavazatom az: hogy az Inso fog a Para-ba.

Hát, hogy a Para nem fog beolvadni sehova, az biztos. INSO-t meg nem tudom, szerintem ők sem, de nem biztos; meglátjuk...
 

DeletedUser10079

Vendég
Ez azért kemény:D



Side 1:
Tribes: INSO, INSO2
Side 2:
Tribes: PARA

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 14
Oldal 2: 59
Különbség: 45

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 136,547
Oldal 2: 539,495
Különbség: 402,948

chart

Húha,ez nagyon megtévesztő lehet. :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem szeditek össze magatokat, akkor még ez is lehetséges! ;)
 

DeletedUser10079

Vendég
Miért?Talán szétesőben vagyunk?:)
Nem is tudtam róla.:p
 

DeletedUser

Vendég
Hát, a mi értékelésünk szerint, nekünk kedvező módon haladtok!
Nekünk tetszik a "fejlődésetek"! :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Köszi jelenleg nekünk is.:)
Illetve a mostani akciótok is az új tagunk ellen.:)
 

DeletedUser

Vendég
melyik?.....tán az a pár támadás kriszre?
Ugyan már!..azt láthatod, hogy nem komoly akció volt, csak nem akartuk, hogy ezen a héten ne történjen valami. :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Remélem a sok nagyágyú nem hagyja abba, főleg mikor még else kezdtünk háborúzni, csak kostólgatjuk az ízeket;)
Félek ittis azlesz, mind abbahagyja mikor elkezdek igazán szervezkedni, pedig ti vagytok a "Pro"-k, mi az amatőrök nem?;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Azért ne szállj el magadtól...A magasról nagyobbat lehet esni.

Nem furcsa neked,hogy csak te szajkózod azt,hogy nálunk mennyi nagy ágyú van blablabla és hogy mi a nagy ágyúk abba hagyjuk blablabla...
Eddig csak tőled hallottam azt hogy mi milyen prok vagyunk.Mi egy szóval sem mondtuk.
 

DeletedUser

Vendég
Az is kérdés, hogy Teo most tovább bírja-e idegekkel, mint a v5-n????
Én nagyon szeretném, ha most nem menekülne el, falvait hátrahagyva!!! :D

Ismétlem itt is hátha a másik topicban nem látod... Te nem idegekkel nem bírtad ott hanem falvakkal az ellenem való küzdelem során pajtás... Ezt reklámozd inkább mikor velem foglalkozol.
 

DeletedUser

Vendég
Namacs beolvadását is megmondtam 2 hónapja, 2 hete megmár tudtam is róla, nemhiába írtam rá kriszre.
Majd nézd meg hogy 4-5 hó múlva bejön amit mondok, Inso beolvad a Para-ba.
Ha gyorsabban felérünk akkor meg méghamarabb;)

Ez egészen valószínűtlen...

INSO-PARA szövetség viszont a $z@rkavarásaitok ellenére is meglesz a szerveren szóval felesleges a kavarni a tárgyát szokásodhoz híven.

Hallom nem jött be az ALDOA-s fenyegetésed... vacak ügy...
 

DeletedUser4544

Vendég
Ismétlem itt is hátha a másik topicban nem látod... Te nem idegekkel nem bírtad ott hanem falvakkal az ellenem való küzdelem során pajtás... Ezt reklámozd inkább mikor velem foglalkozol.

Tudod az a nagyharcos aki 50-100falu elbukása után is talpra tud állni, pl richieee, 10 faluja maradt a Tll harcok során és aztán most 9 millánál tart....
Tudod sok Mhc-sel köztük Montival, rajtad röhögtünk láttál 1000bejővőt és tele lett a gatya, kit érdekel hogy tudtál 25 falut foglalni ha nem tudtad megtartani, mert kemény 1000bejővő után eldobtad úgy a fiokod, hogy én cirka 100faludból 30ba küldettem 6 védőfalut falvanként és úgytudom az Mhc is kb ugyanennyi védőt küldött....
Ott sírtál bontsunk a nexel, mert egymagad nem birod. Nálunk csapatjáték van nálatok meg.....
Nem az Aldoa-t fenyegettem meg, hanem a Doa vezérénél érdeklődtem. A-l-lel semmiféle diplomáciai tervünk nem volt.....Doa V5ön is beolvadt hozzánk ezért kerestem fel....
Ám I-w húzás szép volt, sőt tudtam hogy i-w átfog menni, már az Lmshadnak is irtam egyre valószinűbb, csak nem gondoltam volna hogy ilyen hamar. Azért az vicces már másnap rinyáltak a Szmk-nál hogy a régi jó barátságot tartsuk meg, ne támadják őket, de a vicc te is tudod, amint megerősődnek itt, Szmk-nak nekimennek, mert ismerem ezt a fajtát.....Az se igaz amit kérdez.
 
Fent