Klánháború 6.0 - Újítások

DeletedUser

Vendég
Klánháború

Új lehetőségek a 6.0 verzióban : Mobil KH - és díjak.


Örömmel jelenthetem be hogy a 6.0 -ás verzióval két új régóta várt újítást vezetünk be a játékban.
Az első a mobiltelefonos verzió.
A 6.0 bevezetése után, egy egész más kép fog fogadni ezentúl amennyiben mobiltelefonról játszol...

k9nb4ulntkbibjha8if.jpg

A Klánháború 6.0 egy Iphone -on


A szerver felismeri hogy mobiltelefonról jelentkezel be, és ennek függvényében egy teljesen új, frissen kifejlesztett menüvel fogtok találkozni (a normál bejelentkezést ez nem módosítja, CSAK hogyha mobiltelefonról jelentkezel be)
Az Innogames azzal a céllal fejlesztette ezt ki , hogy sokkal könnyedebben és komfortosabban tudjon játszani az aki mobilról teszi.
Tekintve hogy ez teljesen ingyenes és nem kell megvásárolni semmit, reméljük hogy élvezetesebbé tudjuk tenni a mobiltelefonotokról a játékot.

--- más ---

Bevezetésre kerül a 6.0 verzióban egy díjazási rendszer.

A játék folyamán lehetőséged nyílik különféle célkitűzéseket teljesíteni- amelyekért díjak járnak majd.
A feltételek rendkívül egyszerűen teljesíthetőek : például egy adott pont elérése - X számú város elfoglalása.
Másrészről- gondolunk azokra is akik nem feltétlenül győztesek, például díjazzuk azokat akik kitartóak, nem adják fel akkor sem, amikor városuk-városaik már elfoglaltattak, de ő újrakezdi, akár többször is.
A dolgok jelenlegi állása szerint a módosítások tesztelése utolsó stádiumba lépett, heteken belül aktivizálni fogjuk minden világra.

A díjak mibenléte meglepetés, erről nem tájékoztattuk a különböző országokat, hadd legyen ez a mi meglepetésünk felétek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Szia.

Arról szeretnék érdeklődni, hogy a scriptek fognak működni ezek után mobilról is, vagyerről egyelőre semmi információt nem tudtok?
Persze, ez böngésző függő is, azonban opera-t használok telefonon, és a PC-s opera alatt mennek ugye a scriptek. Vagy ez már inkább a böngésző fejlesztő cégtől kérdezzem? :)
 

DeletedUser

Vendég
Én szoktam mobilról is játszani És nagyon meg vagyok vele elégedve. :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne:

Fel ismeri-e a Klánháború 6.0 majd ha például PSP-ről jelentkezek be, tehát mint mobil eszközt?

Ha igen, annak örülnék :D
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne:

Fel ismeri-e a Klánháború 6.0 majd ha például PSP-ről jelentkezek be, tehát mint mobil eszközt?

Ha igen, annak örülnék :D

Dettó, mikor meghal a laptopom én is mindig PSP-ről jelentkezek be. :D
 

DeletedUser9836

Vendég
Szia Sytex !

Érdeklődni szeretnék hogy a klánháború ezen új fejlesztése lehetővé teszi egyben azt is,hogy ne csak a 10,8" -is képernyőmérettől fölfelé lehessen a klánháborút normálisan játszani mindenfajta görgetés nélkűl ?

Csak mert én 7" -os netbookot akartam venni,de a kis felbontás miatt a falu látkép főképernyőt mindig tekergetni kellett,ami ugye 500 bejövőnél mondjuk problémás :eek:

És még a betűkészlet minimalizálása sem segített a dolgon.

Csak azért szeretnék erre választ kapni,mert mostanság dobják piacra ezeket az olcsóbb fajta pici 7"-os netbookokat,amiket már 30.000.- Ftért is lehet kapni !
Tehát ha egy ilyenen bejönne a kép frankón,az nagyon faxa lenne !

Köszi a választ előre is !
Am. ez az iphonos dolog nem rossz,majd kipróbálom :p
 

DeletedUser

Vendég
A fenti tájékoztatót, a németektől kaptuk azzal a megjegyzéssel ,hogy fordítsuk le és tegyük ki a fórumra.

Részletesebb infót sajnos nem kaptunk .
 

DeletedUser8631

Vendég
Esetleg rá tudnátok kérdezni? Vagy valami közvetlen email cím, ahol hasonló dolgokkal kapcsolatosan lehetne érdeklődni?
 

DeletedUser9611

Vendég
Tényleg Sytex.

Ha mondjuk én vennék egy mobilt direkt ezzel a céllal,hogy mobilról tudjam nyomni a játékot,az kerűl-e nekem plusszköltségekbe ?
Mert gondolom az INTERNET elérhetőség vagy ilyesmiért fizetni kell.
Vagy csak úgy egyszerűen rá tudok menni a mobilról ??
bocs a hülye kérdésért,de a mobilhoz nagyon hülye vagyok.
Vagy ott is WAPról menne a KH ? Mert akkor az nem ingyenes,és fizetni kell érte,ergo lehet nem érné meg a sarokba vágni a jó öreg NOTE-t :) a mobilNETtel egyűtt ...mert az kerűl itt csak pénzbe :)
 

DeletedUser8631

Vendég
Tényleg Sytex.

Ha mondjuk én vennék egy mobilt direkt ezzel a céllal,hogy mobilról tudjam nyomni a játékot,az kerűl-e nekem plusszköltségekbe ?
Mert gondolom az INTERNET elérhetőség vagy ilyesmiért fizetni kell.
Vagy csak úgy egyszerűen rá tudok menni a mobilról ??
bocs a hülye kérdésért,de a mobilhoz nagyon hülye vagyok.
Vagy ott is WAPról menne a KH ? Mert akkor az nem ingyenes,és fizetni kell érte,ergo lehet nem érné meg a sarokba vágni a jó öreg NOTE-t :) a mobilNETtel egyűtt ...mert az kerűl itt csak pénzbe :)

Úgyan úgy fizetsz a wapért, vagy az netért amit használni fogsz, hogy csatlakozz a KH szerverhez. Kibácsni leszek erre az új kinézetre, mivel gyakran jelentkezem fel mobilról amellett, hogy napi 12 órát minimum a gép elött ülök.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv

Ha olyan mobilt vásárolsz ami wifi képes pl. nekem Nokia E52-es van,akkor rácsatlakozol egy wifi ponthoz és ingyen netezel.ha nem talál a közelben akkor wapon keresztül is csatlakozhatsz de az már fizetős.:cool:
 

DeletedUser9836

Vendég
ez így van,csak a Wifi nagy előnye hogy ingyenes :):)
esetleg ha nincs Wifi a melóhelyeden,akkor jöhet a WAP,vagy mint fizetős szolgáltatás,jól mondom ? :)
Akkor lehet hogy megérné venni egyet :p
 

DeletedUser

Vendég
akkor jöhet a WAP,vagy mint fizetős szolgáltatás,jól mondom ? :)
Akkor lehet hogy megérné venni egyet :p

WAP? Nem nagyon használtam még, nem is igen értek hozzá, de ezek szerint nem csak az új okostelefonokról fog működni? Nekem LG Shine van, asszem az csak Wap-ot tud.
 

DeletedUser

Vendég
Na végre erre vártam mióta lecseréltem az iphonomat nem tudtam normálisan kh-ni tellorol mert nagyvolt ott meg lehetett jól kicsinyíteni meg minden ezzel már remélem fullos lesz ezen is

mikortól fog működni ????? angol vagy német szerveren már működik ha jól Tom:)
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg Sytex.

Ha mondjuk én vennék egy mobilt direkt ezzel a céllal,hogy mobilról tudjam nyomni a játékot,az kerűl-e nekem plusszköltségekbe ?
Mert gondolom az INTERNET elérhetőség vagy ilyesmiért fizetni kell.
Vagy csak úgy egyszerűen rá tudok menni a mobilról ??
bocs a hülye kérdésért,de a mobilhoz nagyon hülye vagyok.
Vagy ott is WAPról menne a KH ? Mert akkor az nem ingyenes,és fizetni kell érte,ergo lehet nem érné meg a sarokba vágni a jó öreg NOTE-t :) a mobilNETtel egyűtt ...mert az kerűl itt csak pénzbe :)

A wapről mióta lehet elérni bármit is ami *.php *.html? Tudtommal csal .*wml oldalak megnyitására képes (az is elképzelhető, hogy belassultam és már képes, de régen nem tudta (azt hiszem)).

Mobilinternethez ajánlom a TY-mobile csomagjait. 80MB valami 1.000 HUF környéke. Böngészéshez természetesen Opera Mobile = 80%-al kevesebb adatforgalom by Opera Turbo.
 

DeletedUser

Vendég
Bevezetésre kerül a 6.0 verzióban egy díjazási rendszer.

A játék folyamán lehetőséged nyílik különféle célkitűzéseket teljesíteni- amelyekért díjak járnak majd.
A feltételek rendkívül egyszerűen teljesíthetőek : például egy adott pont elérése - X számú város elfoglalása.
Másrészről- gondolunk azokra is akik nem feltétlenül győztesek, például díjazzuk azokat akik kitartóak, nem adják fel akkor sem, amikor városuk-városaik már elfoglaltattak, de ő újrakezdi, akár többször is.
A dolgok jelenlegi állása szerint a módosítások tesztelése utolsó stádiumba lépett, heteken belül aktivizálni fogjuk minden világra.

A díjak mibenléte meglepetés, erről nem tájékoztattuk a különböző országokat, hadd legyen ez a mi meglepetésünk felétek.


Ez csak duma volt,vagy még ebben az évben várható is??..
 

DeletedUser

Vendég
Nem az magyarokon mulik. Ha elolvastad mit irt Latka vagy Sytex üzenetről valahol (már nem találom de volt), akkor tudnád, hogy ők sem tudnak többet, mint amennyit erről betettek ide az InnoGames kérésére a fórumba.

No de mégis megvan 1 oldallal előrébb:
A fenti tájékoztatót, a németektől kaptuk azzal a megjegyzéssel ,hogy fordítsuk le és tegyük ki a fórumra.

Részletesebb infót sajnos nem kaptunk .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lehet már tudni,hogy mikor lesznek felszerelve a többi világok is az újításokkal????
 
Fent