Off

DeletedUser

Vendég
itt nem szolnak semmiért ez az egész topik maga az OFF:D
 

DeletedUser

Vendég
itt vok 7days:D
Ez a topik ratyi mivel nem lehet offolni:D
 

DeletedUser

Vendég
Végre egy jó topik ! :D

Itt senki sem hibázhat ! :D

Sütiárus barátunk közben hovalett ?

Teljesen megéheztem a "v4"-en a nácikkal vívott szócsaták közben :D:D
 

DeletedUser

Vendég
Á dárki:D
Remélem még vagy!
Másik topicban is kérdeztem de felteszem itt is mert kíváncsi vagyok.
Meddig?
 

DeletedUser

Vendég
nem,már nem vagyok sehol ! :)

latkának könnyelműen elmondtam a kizárásom után a support felmentésben,hogy nem gond a kizárás,mert be vagyok erősítve és a nemeseim is úton,erre tudod mi történt ?
Kaptam a cimbitől az e-mailre egy levelet ,hogy az úton levő támadásaim eltűntek ,biztos mert a falumat bevették ! :eek:
Ugyan ki ?
50% morállal egy olyan falut,amiben 80.000 gyalogos és 60.000 nehézlovas van ?

Az eset felettébb elképesztő,de roppantúl nem csodálkozom már rajta.

Ami a tanulság,hogy erről a nickről lemondhatok,és egy olyan nickkel kezdjek újra ,amiről a support nem tudja hogy ki van mögötte !

Ez számomra az egyetlen lehetőség a játékra !

..és igen,jogos a kérdésed,de addig leszek patkány,amíg ki nem békülök,vagy ki nem békítenek.
és a jelen felállás szerint ez elég sokáig nem fog bekövetkezni.

Mint mondtam a kalapács már a levegőben.
A Darki acc végleges eltűnésével pedig kezdetét veszi a terror,és leszarom hogy ezt az IP -t tiltják-e,mert mint mondtam engem ki lehet küszöbölni innen,de a parancsokat ,utasításokat ezután is én adom,és van egy kettő akinek nem gond a végrehajtás....
( mellesleg a számítógépkereskedő barátom bármikor becseréli ezt a laptopot ,úgyhogy nekem cirka 1 óra kimaradás lesz a letiltás :) )

mellesleg az egyik unokatesóm Dr. és számítástechnikából tanít az egyetemen,sejtheted mi tudás van mögötte és a másik sem vitte alább,mert Ő már huszonéves fejjel a TV-nek csinálta a reklám trükkjeit...
ennyit a háttérről
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Pedig sztem lehet itt is offolni:p Azzal amivel a másikban nem..pl ha elkezdünk tényleg arról beszélni, ki állítja meg a skullst.. Ha ott, ami erről szól, minden nem ezzel kapcsolatos hozzászólás offnak számít, akkor itt, ami az offról szól, miden ezzel Skulls emgállításával kapcsolatos hozzászólásnak kellene offnak számítania.
 

DeletedUser

Vendég
köszönöm a választ remélem még hallok rólad a játékban:)
Kíváncsi vagyok halljuk majd megint hogy 1játékos "halált csinál" a környéken:D
 

DeletedUser

Vendég
SS hadosztáj komolyan mondom tiszta szégyen ami ott folyik:D
 

DeletedUser

Vendég
Állítólag elindult az arma Tikfára meg latkára én is a másik forumon hallotam valami 7king-től nagy harcos lehet:D
 
Fent