Riportok Update

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Update


Kedves Játékosaink,

Szeretnénk titeket megkérni arra, ha van olyan játékos ismerősötök, aki mindig csak duálként játszott világokon át, és lenne mit mesélnie egy interjú kereteiben, habár az ő saját játékos nevét talán senki nem ismeri, akkor ne habozzatok és küldjétek el Nekem, vagy bármelyik supporternek üzenetbe, hogy riportra ajánljátok őt.

Ez természetesen nem csak mostanra értendő, akármikor a jövőben ha úgy érzitek, akkor ajánlhattok számunkra ilyen játékosokat is.

Köszönjük előre is közreműködéseteket.

Üdv.
Marko
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
ati.mached
MyReality
schimoda
Skillerman
Flipper21
martone
Silonix
renagabor
-Loki60-
-vigyori86-
Nikitaa
felhő lovas.
Nightshadow
recklessM
Arihana
Hytech
Arkhimedesz2
szintya2
Wickerman
=Süsü=
Normandia
Huszipapa
Badsector
zola09
brooky88
recsiloz
Ultimate Ratio
EzL
PatriciaReka
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Egész jó lett!
Na nem a kérdések miatt, mert azok már sablonosak hanem valahogy a válaszok voltak "számomra" érdekesebbek.
Kõõszíí!

@Moomba
Bármi javaslatod van új kérdésre amire te kíváncsi vagy de mi nem tettük fel eddig, és érdekelne a riport alanyok véleménye a dologról szívesen várjuk :)
 

Moomba

=RPG= ~ELM~
A reakció pontszáma
63
Nem nem, félreértettél
A kérdések jók, hisz minden ami a kh val kapcsolatos az felmerül.
A riport alany volt jó, ennyi!

Már bocs, de válogatós vagyok, engem nem hatnak meg "csak. mondok valamit" V50 utáni világok játékosai, gyors párezer falus világok, Akik előtte utánna is "jók voltak, vagy csak ugyanazt a szintet hozták" nekem ők valakik! De nem gojdolkodunk egyformán, és ez a jó. :)
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Update


Kedves játékosaink jelezni szeretnénk hogy február 17 után, heti 1 interjú várható, amit minden Pénteken itt tudtok majd megtekinteni, ha van valaki akiről szívesen olvasnátok és be ajánlanátok számunkra interjú alanyként itt továbbra is megtehetitek.
  • Kifejezhetitek véleményeteket az eddig interjúkról amennyiben ez általános jellegű, és a javaslat nekünk készítőknek szól, hogy mire figyeljünk jobban. Amennyiben a mondani valótok egy konkrét alanynak szól és köze van az interjújához azt természetesen továbbra is írhatjátok az adott alanynak nyitott témában, viszont kérlek azokat ne OFFljátok nem oda illő dolgokkal.
  • Bármi kérdésetek javaslatotok van a témában, ne habozzatok megosztani velünk a továbbiakban sem.


A Klánháború Csapata

@Moomba
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Köszönjük a javaslatot ha van bármi ötletetek, itt megoszthatjátok velünk!
Vagy akár privát üzenetben külső fórumon!

Köszönjük!
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Köszönjük a javaslatot ha van bármi ötletetek, itt megoszthatjátok velünk!
Vagy akár privát üzenetben külső fórumon!

Köszönjük!
szerintem mikor lesz @53 41 59 48 49 20 3A 29 -el interjú, írjátok azt hogy "ma egy rohadt unalmas interjúalanyt hoztunk nektek aki már volt kétszer és akkor sem érdekelt senkit"!
 
Fent