Világ 73 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Több mint 1 hónapja kiment a game over levél a klánnak. Addig próbálkoztunk ameddig volt bármennyi esély. Mikor az a levél kiment már semennyi nem volt, akkor már minden lehetőséget megpróbáltunk, többszörösen. Nem tudom mi ez a cirkusz a végén, nem is érdekel. A következő ilyennél oszlatom a klánt, ha a maradék pár játékos nem képes kulturáltan és civilizáltan megvárni amíg ezt a pár falut még elviszik tőlünk. Ehhez a végső cirkuszhoz nem adom a nevem és a klán nevét sem. Aki akar engem nyugodtan hibáztathat, a felelősség az enyém és ez alól kibújni nem akarok. Lehet itt részletezni az okokat amiért kikaptunk, de ez nem ok arra, hogy mikor már semmi értelme nincs itt vergődjünk és mutogassunk egymásra. Kikaptunk, méghozzá csúnyán. Gratula a Cotl-nek a győzelemhez. Jobbak voltak, jobban akarták, nekünk meg semmi nem jött itt össze. Tessék továbblépni.

Respect, ez egy korrekt komment
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Gondolom világos, de szerintem arra gondol, hogy mennyit piszkáljuk itt őket s kevesebb piszkálással is lehetne kezelni a szituációt. Csak úgy uncsi a külső. :/ Régebben is írtam, hogy nem nagyon kell itt így komolyan venni mindent mert csak a show miatt van.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.234
Több mint 1 hónapja kiment a game over levél a klánnak. Addig próbálkoztunk ameddig volt bármennyi esély. Mikor az a levél kiment már semennyi nem volt, akkor már minden lehetőséget megpróbáltunk, többszörösen. Nem tudom mi ez a cirkusz a végén, nem is érdekel. A következő ilyennél oszlatom a klánt, ha a maradék pár játékos nem képes kulturáltan és civilizáltan megvárni amíg ezt a pár falut még elviszik tőlünk. Ehhez a végső cirkuszhoz nem adom a nevem és a klán nevét sem. Aki akar engem nyugodtan hibáztathat, a felelősség az enyém és ez alól kibújni nem akarok. Lehet itt részletezni az okokat amiért kikaptunk, de ez nem ok arra, hogy mikor már semmi értelme nincs itt vergődjünk és mutogassunk egymásra. Kikaptunk, méghozzá csúnyán. Gratula a Cotl-nek a győzelemhez. Jobbak voltak, jobban akarták, nekünk meg semmi nem jött itt össze. Tessék továbblépni.
Az emlitett levélben leírtad,hogy te mit hibáztál?

A tagjaidtól máshogy tudom..xd
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Gondolom világos, de szerintem arra gondol, hogy mennyit piszkáljuk itt őket s kevesebb piszkálással is lehetne kezelni a szituációt. Csak úgy uncsi a külső. :/ Régebben is írtam, hogy nem nagyon kell itt így komolyan venni mindent mert csak a show miatt van.
te máshova menyé má dadogni donga vár 75ös külsőn
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
és amúgy is Noobleader az legrosszab vezért még keksz is jobb noobleader egy Moderált Tartalom mindeki más is csak egy Moderált Tartalom
de főleg én vagyok az igazi és legfőbb Moderált Tartalom

Moderált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált TartalomModerált Tartalom

Moderált Tartalom
ez a véleményem Moderált Tartalom
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
te máshova menyé má dadogni donga vár 75ös külsőn
A.a, elég volt igy 58 után, ezt a világot is erőltetve toltam, nem hogy még 1be belekezdeni. Plusz ppm sincs, egy farm kezelőre se jut. Marad a nézelődés.
Meg nincs mit írjak Donról. Nekem semmi bajom vele meg a klánjával. A véleményem, hogy alapból az ASG védekező klannak van beallva(vagyis 53 idejen igy volt), meg hidegvérű kicsit, de ahogy hallom már változott. De amúgy csapatjátékban meg közösségileg mindig jo hangulat volt ott. Szóval hajrá nekik meg a többi 75ösnek is.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534987

Vendég
Amúgy nem vágom, most akkor fele annyira vagyunk jók ahogy állítjuk vagy tényleg annyira jók? Mert elég simán le lettek mosva (1.komoly arma után kb)(s ezt nem lenézésből írom hanem tény).
Én is full bot vagyok mindig csak a maradékra csapok le megmondták
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.082
Amúgy nem vágom, most akkor fele annyira vagyunk jók ahogy állítjuk vagy tényleg annyira jók? Mert elég simán le lettek mosva (1.komoly arma után kb)(s ezt nem lenézésből írom hanem tény).
Ezt sem egyszerű megválaszolni.
Ha taglistát megnézed, 4-5 játékost tudnék kiemelni akik valami szinten jobbak mint az FSben bárki.
Hogy ez döntött?
Is.
Mindig azt vallom hogy egy szervert 5-8 tag hoz le, de az az 5-8 tag nem tudná lehozni a maradék 20-30 tag nélkül.
Ha ki is vesszük a Cotl klánból azt a 4-5 fiókot, akkor sem hiszem hogy máskébb lett volna.
Megjegyzem volt idő mikor már csak abban bíztam hogy valamiféle ellentét alakul ki köztetek ami meggyengíti a klánt, nem úgy lett. Ez is inkább visszafele sült el ahogy olvasom itt Jocoi-Petrik szóváltásait.
v51 óta a tagság sokat gyengült, jöttek új playerek a játékba akik jók, de nem az FSbe. Itt azért ha megnézed a húzófiókok mind olyanok akik már többször nyertek az FSel. Többször, de ugye milyen erők ellen…
Voltak akik túlteljesitettek, voltak akik csalódást okoztak Lightnak. Ezt sem volt egyszerű neki lenyelni gondolom, ezt meg is értem.
Nálatok meg mindig azt érzem van ott több is. Volna ott több is. Csak nem volt kikényszerítve belőletek.
System,füves meg ezek a noobok jobbak is lehettek volna, de most ennyi is elég volt.
De a kérdésedre a válasz, hogy is -is :)
Jobbak vagytok mint amit mutattatok, de a mit mutattatok nem akkora pro mint itt a megnxilvánulásaitok “néha”.
Ez a tagságotok most így összeállt, ne nulla százalék hogy ezt a klánt még látjuk a jövőben.
Lehet fog indulni még a Cotl, de inkább fog hasonlítani az 58-ashoz mint ehhez. Mert a kettő azért valljuk be korántsem ugyan az.
Valamit még biztos akartam írni, de már nem tudom mit
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ezt sem egyszerű megválaszolni.
Ha taglistát megnézed, 4-5 játékost tudnék kiemelni akik valami szinten jobbak mint az FSben bárki.
Hogy ez döntött?
Is.
Mindig azt vallom hogy egy szervert 5-8 tag hoz le, de az az 5-8 tag nem tudná lehozni a maradék 20-30 tag nélkül.
Ha ki is vesszük a Cotl klánból azt a 4-5 fiókot, akkor sem hiszem hogy máskébb lett volna.
Megjegyzem volt idő mikor már csak abban bíztam hogy valamiféle ellentét alakul ki köztetek ami meggyengíti a klánt, nem úgy lett. Ez is inkább visszafele sült el ahogy olvasom itt Jocoi-Petrik szóváltásait.
v51 óta a tagság sokat gyengült, jöttek új playerek a játékba akik jók, de nem az FSbe. Itt azért ha megnézed a húzófiókok mind olyanok akik már többször nyertek az FSel. Többször, de ugye milyen erők ellen…
Voltak akik túlteljesitettek, voltak akik csalódást okoztak Lightnak. Ezt sem volt egyszerű neki lenyelni gondolom, ezt meg is értem.
Nálatok meg mindig azt érzem van ott több is. Volna ott több is. Csak nem volt kikényszerítve belőletek.
System,füves meg ezek a noobok jobbak is lehettek volna, de most ennyi is elég volt.
De a kérdésedre a válasz, hogy is -is :)
Jobbak vagytok mint amit mutattatok, de a mit mutattatok nem akkora pro mint itt a megnxilvánulásaitok “néha”.
Ez a tagságotok most így összeállt, ne nulla százalék hogy ezt a klánt még látjuk a jövőben.
Lehet fog indulni még a Cotl, de inkább fog hasonlítani az 58-ashoz mint ehhez. Mert a kettő azért valljuk be korántsem ugyan az.
Valamit még biztos akartam írni, de már nem tudom mit
Hát Marko nyilatkozásaiból kizártnak tartom, hogy induljon, de nem is nagyon ajánlom. Így is nagyon vegyes lett már a klán, vezérkar ésatöbbi. Igaz csinálta mindenki amit kell, haladt meg minden, de azért nehezebb irányítani már a tagokat így.
58 végé 1-2 vezér már ki is szállt a khból teljesen, aki jött is az is mind csak light meg az fs miatt jött be, de szerintem kijelenthetem, hogy kb félgőzzel tolta mind.
Violet meg Ayee hiányát én éreztem nagyon például aktivitás meg csapatjáték terén.

Azt sajnálom, hogy 1 FS arma nem érkezett a klánra, mert az keleltt volna az egónak, hogy a valóságba billentse a tagságot nálunk is.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Amikor voltak nézeteltérések, vagy megoldották az emberek egymás között, vagy kiléptek a discordról. Az a helyzet, hogy én személy szerint már az első nap is azt vártam, mikor lesz vége a szervernek, semmi kedvem nem volt az egészhez. Utána a perem startunkból lett egy "front"-ra helyezés. Ezt követően megírtam Márkónak, hogy Szeptember 1-ig vagyok hajlandó vállalni azt amit egy frontos fióknál hozni kell(ha netán éjjelezni kellene FS armánál stb), mondtam nekik, hogy az lenne a biztos, ha valakit elénk költöztetnének, mert hosszabb szerverre számítottam.

Utána ért egy másfajta meglepődés, amikor volt az első akció, hogy néhány embernek komoly gondot jelent kb 10 indítást meg 100 faket kiküldenie, és ez akkora feladatnak minősül nekik, hogy ezt szóvá kell tenni. Fogtam a fejem, nekem tök természetes, hogyha úgyvan kiküldök több 100 éleset meg több 1000 faket 1 szó nélkül, lehet rámegy rengeteg idő, de a duállal mindig könnyen megoldottuk, amikor ekkora task volt kiadva. Én el sem tudom képzelni ezekkel az emberekkel mi lett volna egy rendes fakelimit mentes szerveren, amit vártunk többen.. Falvanként 10-15 fake+rendes indítás 1-1 rendes armázott fiókra 20.000 bejövő, aztán mehet a szűrés. Ezzel szemben egy nagyon baráti fakelimites szervert hoztak be.

A Klánvédő kérés sem úgy ment eleinte, ahogyan azt vártuk volna, de idővel ez megoldódott. Több probléma és rengeteg hibázás volt ezen az oldalon is, csak ez az oldal gyorsan megtudta oldani a konti kérdéseket, és 1 helyre tudott öszpontosítani az FS-re. Nem szeretnék lenézni senkit, de ha kaptunk volna 1 rendesebb FS armát, jópár fiókon átlehetett volna menni gond nélkül, mert borzalmasan inaktívak voltak a társak(közte engem is, csak nekem duálom nézte a fiókot).

Ezt a CotL-t biztosan nem fogja látni többet senki, mert jópár ember nem fog indulni, és Márkó írásából vélve, amúgysem lesz már CotL indulás. Szerintem jobban is teszi a CotL ha nem indul, így nem esik bele Keksz hibájába.
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Ezt sem egyszerű megválaszolni.
Ha taglistát megnézed, 4-5 játékost tudnék kiemelni akik valami szinten jobbak mint az FSben bárki.
Hogy ez döntött?
Is.
Mindig azt vallom hogy egy szervert 5-8 tag hoz le, de az az 5-8 tag nem tudná lehozni a maradék 20-30 tag nélkül.
Ha ki is vesszük a Cotl klánból azt a 4-5 fiókot, akkor sem hiszem hogy máskébb lett volna.
Megjegyzem volt idő mikor már csak abban bíztam hogy valamiféle ellentét alakul ki köztetek ami meggyengíti a klánt, nem úgy lett. Ez is inkább visszafele sült el ahogy olvasom itt Jocoi-Petrik szóváltásait.
v51 óta a tagság sokat gyengült, jöttek új playerek a játékba akik jók, de nem az FSbe. Itt azért ha megnézed a húzófiókok mind olyanok akik már többször nyertek az FSel. Többször, de ugye milyen erők ellen…
Voltak akik túlteljesitettek, voltak akik csalódást okoztak Lightnak. Ezt sem volt egyszerű neki lenyelni gondolom, ezt meg is értem.
Nálatok meg mindig azt érzem van ott több is. Volna ott több is. Csak nem volt kikényszerítve belőletek.
System,füves meg ezek a noobok jobbak is lehettek volna, de most ennyi is elég volt.
De a kérdésedre a válasz, hogy is -is :)
Jobbak vagytok mint amit mutattatok, de a mit mutattatok nem akkora pro mint itt a megnxilvánulásaitok “néha”.
Ez a tagságotok most így összeállt, ne nulla százalék hogy ezt a klánt még látjuk a jövőben.
Lehet fog indulni még a Cotl, de inkább fog hasonlítani az 58-ashoz mint ehhez. Mert a kettő azért valljuk be korántsem ugyan az.
Valamit még biztos akartam írni, de már nem tudom mit

Jobb a cotl ez kétségtelen.. De sokkal közelebb lennénk hozzájuk teljesítményben ha (alsóhangon) az a 10-15 fiók hozza a minimumot és a tőle elvárható szintet akikben Lájt bízott és akikre alapozott.
Gondolok itt (conq, forsaken, bloose, amnin, daness, girlfighter, maala és még sokan mások).
Lehet hogy akkor is kikapunk, csak nem így..
De hát hiába mondtuk Erikkel Lájtnak, hogy ne abból induljon ki, hogy ki hogyan és mennyit játszott x világgal ezelőtt. Mert erre lehetetlen alapozni és hát össze is dőlt mint a kártyavár...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Őszintén én nem tudom mi számít jónak vagy ki hogy méri, de conqhoz is lighthoz is volt szerencsém 58-on és abból állt a védekezésük, hogy a kékben is fronttól órákra csak a betonozás semmi vágás. Na ez az én mércémen és szerintem sokan másén is egyenlő a nullával játéktudás szinte, mert erre mindenki képes és hasztalan védőlekötés és, mindemellé v58 még tornyos világ is volt, de torony nélkülin is alap, hogy kékbe nem betonozunk.
Conq nem tudom az előző szerverein mit produkált, hogy ennyire nagy elvárások voltak felé, v46-ról hallottam valamit hát mit ne mondjak, az sem ragattatott el. Valamint azon kívül, hogy van ppje, ideje?! meg szereti magán elcsalni a statokat sok mást én nem halottam, ami alapján ilyen sztárjátékos lenne ő.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent