Világ 73 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
miért rajtam kivül ki tanusít még ellenállást? xD
ritka az a pillanat amikor a 70 tagos barátlistámon 3-4nél több zöld pötty látható :D
kb 10en vagyunk még akik itt vannak és próbálkoznak becsületből, a többiek elengedték.
Equinox meg donmor mondjuk tegnap estére felébredt, equ vágott is tibaxnak.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
241
miért rajtam kivül ki tanusít még ellenállást? xD
ritka az a pillanat amikor a 70 tagos barátlistámon 3-4nél több zöld pötty látható :D
kb 10en vagyunk még akik itt vannak és próbálkoznak becsületből, a többiek elengedték.
Nem hogy tolnátok egy kis nyersit ide :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
grat a cotl győzelemhez, régi játékos vagyok, jó pár év után jöttem vissza, hát megbántam, hogy erre a szerverre. Játszani akartam egy jót, erre nevetséges klán lett az fs-ből. Komolyan mondom egész játék idő alatt összes támadás szervezés egy nulla volt, védekezés meg aki könyörgött az kapott, mikor ötletet adsz, hogy nem a világ másik feléről kellene bevédeni a másikat akkor lehülyéznek, hogy majd ők tudják, dehogy tudták, semmit nem szerveztek, de felvenni mindenkit felvettek, hogy ne lehessen haladni, aztán mikor beszorulunk kötünk egy értelmetlen mnt sakáltanyával..:D azt már nem is tenném hozzá, hogy állandóan hallgatni, hogy ő nem is akar játszani csak lájt rávette stbstb…egyetlen egy vezető volt aki normális volt mindvégig és ha lett volna ideje biztos jobban alakul az hallotaskocsi, de nem volt. na további jó játékot mindenkinek.

Sponsored by Hód Inc. A kifizetéseket intézzük majd hó végén
 

jocoi

New Member
A reakció pontszáma
14
Szánalmas vagy Patrik, csak ennyit tudok írni. Fáj az igazság és ha valaki megmondja, meg visszahívja a védőket kirakod a klánból, de egy nagy nulla teljesítményt tudsz felmutatni, hogy egy csomó védőt lekötöttél elején is mert, hogy kell közben meg többieket elhordják. Aztán írogatod, hogy balben meg az én védőimmel tudsz normálisan védeni, de ha visszahívom már jön a hiszti. :D fel kell neked még nőni, örülök, hogy kiraktál a klánból, de úgy érzem ez eddig is ilyen volt, mert csak az ismerősökre lehetett számítani. :) további jó próbálkozást és recsit, hogy 5 nap helyett 10 nap lesz míg elhordanak. :)
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
Szánalmas vagy Patrik, csak ennyit tudok írni. Fáj az igazság és ha valaki megmondja, meg visszahívja a védőket kirakod a klánból, de egy nagy nulla teljesítményt tudsz felmutatni, hogy egy csomó védőt lekötöttél elején is mert, hogy kell közben meg többieket elhordják. Aztán írogatod, hogy balben meg az én védőimmel tudsz normálisan védeni, de ha visszahívom már jön a hiszti. :D fel kell neked még nőni, örülök, hogy kiraktál a klánból, de úgy érzem ez eddig is ilyen volt, mert csak az ismerősökre lehetett számítani. :) további jó próbálkozást és recsit, hogy 5 nap helyett 10 nap lesz míg elhordanak. :)

Nekem kell felnőni?
Te tiltottál és jöttél ki ide külsőre... XD
Bocs, hogy őszinte vagyok és nem jópofizok az arcodba, mint ahogy az általad istenített vezetőd xD
 

jocoi

New Member
A reakció pontszáma
14
Az a tiltás a baráteltávolítás lett volna, de tényleg tiltottalak, de mire töröltem volna láttam kiraktál, nyugodtan küldheted a levelet amiben azt írod, hogy neked miért olyan fontos a rengeteg védő. (De nem vagy tiltva mióta írt balben, hogy véletlen letiltotallak más helyet, ne ő legyen a postás ahogy sírásodat kell olvasnia. :D Te írtad, hogy menj külsőre szapulni az fs-t.
Aztán istenited magad, hogy te vagy az egyetlen vezető aki még itt van és csinálja és blablabla... nagyon szuper örülök neked, hogy jól érzed magad, így tovább én csak ennyit írtam. :D
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
jocoi jól csinálod mond meg neki, hogy milyen egy kezdő síros player patrick. :) Talán végre kitudja nyitni a szemét, hogy ilyen béna védekezést csak az ASGnál tapasztalhatunk amit Ő művel. Alig kap támadást aztán sorra bukja a falvakat mintha tegnap kezdte volna. De hát akit ugyebár "Nem véd senki" vagy mi.. :D Legalább lettél volna őszinte, hogy az egész klánod védőjére szükséged van, mert alkalmatlan vagy frontra, sokkal másabbul jöttél volna ki ebből az egészből, az amit leműveltek a kh megszégyenítése. Látszik, hogy csomó ingyen szerveren voltatok, ahol ellenfél nem igen volt az elmúlt idők során, mert ez amit hoztatok egész szerver alatt az egy nagy 0. Attól, hogy tele volt a tárca, még tudás nem jár hozzá :D. Folytassátok ezt a hisztit nyugodtan, legalább van mit olvasnia a közösségnek.
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
jocoi jól csinálod mond meg neki, hogy milyen egy kezdő síros player patrick. :) Talán végre kitudja nyitni a szemét, hogy ilyen béna védekezést csak az ASGnál tapasztalhatunk amit Ő művel. Alig kap támadást aztán sorra bukja a falvakat mintha tegnap kezdte volna. De hát akit ugyebár "Nem véd senki" vagy mi.. :D Legalább lettél volna őszinte, hogy az egész klánod védőjére szükséged van, mert alkalmatlan vagy frontra, sokkal másabbul jöttél volna ki ebből az egészből, az amit leműveltek a kh megszégyenítése. Látszik, hogy csomó ingyen szerveren voltatok, ahol ellenfél nem igen volt az elmúlt idők során, mert ez amit hoztatok egész szerver alatt az egy nagy 0. Attól, hogy tele volt a tárca, még tudás nem jár hozzá :D. Folytassátok ezt a hisztit nyugodtan, legalább van mit olvasnia a közösségnek.
Kérlek mesélj még...
IMG_20220921_121431.jpg
De nem izgat ki mit mond, mert tudom hogy ez csak ellenem szól, nem a teljesítményem ellen...
Hiszen semmivel nem mutatott többet se Csaby88, se martone mégis ők vannak agyon dicsérve.. Én meg csak a savat kapom.
De legalább még itt vagyok, és védekezek.. Ja várj csak itt vagyok, mert nem tudok védekezni.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Kérlek mesélj még...
7174 bővítmény megtekintése
De nem izgat ki mit mond, mert tudom hogy ez csak ellenem szól, nem a teljesítményem ellen...
Hiszen semmivel nem mutatott többet se Csaby88, se martone mégis ők vannak agyon dicsérve.. Én meg csak a savat kapom.
De legalább még itt vagyok, és védekezek.. Ja várj csak itt vagyok, mert nem tudok védekezni.

@martone-t oltjuk egész nap!
 
Fent