Világ 73 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
p3mcp.jpg

merge_from_ofoct.jpg

97cc9d1b5d8449967c488fb14edd5984.jpg
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
p3mcp.jpg


97cc9d1b5d8449967c488fb14edd5984.jpg

Jól van, ügyes vagy. Mehetsz aludni. Szép álmokat.

Anyám mindig azt mondta, hogy az ilyen figyelem hiányos kis görcsöket mint te ne bántsam, mert csak szeretetre vágynak és bőven elég nekik az ahogy az élet kicseszett velük.

Szóval én nem bántalak, nem ítéllek el ezért. Én azt mondom szeressük egymást, béke.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Ember light, te ennyire ...vagy? Nem tudom mit írjak, hogy ne legyen sértő. El árulok neked 1 titkot. A legyőzötteket vezetni is fogjátok de nagyon nem azért mert annyira jók vagytok, hanem azért mert kapjátok egész rendesen a támadást és mindenbe bele is álltok szóval megy a lev pont. De ha nem is allnátok bele mindenbe csak így lenne, mert egyetlen egy tamadast nem indítottatok felénk a szerveren, szóval csak let oldalról növekszünk és az viszonylag lassabban megy.

Mi meg a letet vezetjük, nah bazd+. Azt hozzátok be...

Ha azt a gyász plecsnit meg díjakat nézed legalább értelmezni tudnád, hogy melyik pontszám mit jelent és mitől növekszik.

Remélem megvan hogy Trama nem az eredeti Damas..
Damas s Bingóék nincsenek jóban,nem hogy még kémkedjen nekik..
@Lightrex
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Jól van, ügyes vagy. Mehetsz aludni. Szép álmokat.

Anyám mindig azt mondta, hogy az ilyen figyelem hiányos kis görcsöket mint te ne bántsam, mert csak szeretetre vágynak és bőven elég nekik az ahogy az élet kicseszett velük.

Szóval én nem bántalak, nem ítéllek el ezért. Én azt mondom szeressük egymást, béke.
Béke, de azért elhordunk :)
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Meglepő lett volna, ha a mai nap nem sikerül elhordani a frontomat... De ez se a te érdemed, csak ugrasz a maradékra amit gátiék és trineék kikapartak neked. :D

Nem baj, én élvezem még a játékot kicsit amíg van falum
Hát nem kelett kétszer mondják
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
De nem segítnének nekünk legyen meg minél hamarabb hiába dobták :)
miért rajtam kivül ki tanusít még ellenállást? xD
ritka az a pillanat amikor a 70 tagos barátlistámon 3-4nél több zöld pötty látható :D
kb 10en vagyunk még akik itt vannak és próbálkoznak becsületből, a többiek elengedték.
 

jocoi

New Member
A reakció pontszáma
14
grat a cotl győzelemhez, régi játékos vagyok, jó pár év után jöttem vissza, hát megbántam, hogy erre a szerverre. Játszani akartam egy jót, erre nevetséges klán lett az fs-ből. Komolyan mondom egész játék idő alatt összes támadás szervezés egy nulla volt, védekezés meg aki könyörgött az kapott, mikor ötletet adsz, hogy nem a világ másik feléről kellene bevédeni a másikat akkor lehülyéznek, hogy majd ők tudják, dehogy tudták, semmit nem szerveztek, de felvenni mindenkit felvettek, hogy ne lehessen haladni, aztán mikor beszorulunk kötünk egy értelmetlen mnt sakáltanyával..:D azt már nem is tenném hozzá, hogy állandóan hallgatni, hogy ő nem is akar játszani csak lájt rávette stbstb…egyetlen egy vezető volt aki normális volt mindvégig és ha lett volna ideje biztos jobban alakul az hallotaskocsi, de nem volt. na további jó játékot mindenkinek.
 
Fent