Classic 20 Csevegő

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
241
Sziasztok!
Nyugodjatok meg, én is ott voltam a Classic 20-on, az elsők között... higgyétek el senki sem szórakozásból zárta a világot, nyomós indok volt rá.
Vannak döntések amiket nem a magyar csapat határozz meg, hanem a központ.

A C2 vel kapcsolatban hamarosan lesz kint információ szíves türelmeteket kérjük.

Jacke, nem is ez a lényeg. Nem a zárás ténye, hanem, hogy lehet-e tudni valamit arról, hogy Classic 20-nak mi lett a sorsa? Ugye a zárás előtt jött az üzenet miszerint ki lesz javítva és újra lesz indítva.
Tehát a kérdés: újraindul a közeljövőben vagy egy az egyben kuka?
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Tudomásom szerint a hibák miatt amik a játékosok által jelentve és a rendszer által észlelve lettek, a szerver ki lesz javítva, és újra fog indulni valamikor.
 

ej300

New Member
A reakció pontszáma
10
Lájkoljátok a facebook oldalt vagy nem lesz új szerver :D
 

Csatolmányok

  • Screenshot 2022-07-28 at 08-53-26 Horáció faluja (485 417) - Klánháború - Világ 73.png
    Screenshot 2022-07-28 at 08-53-26 Horáció faluja (485 417) - Klánháború - Világ 73.png
    327,6 KB · Megtekintések: 13

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
241
Illetve még annyit, hogy külföldi szerókon simán van egyszerre két Classic is, itt is egyetlen esetben zavarnának egymásnak: ha az új tőzsdés. Akkor bevétel kiesést jelentene. Jó, tény, hogy kevés a játékos egy szerverre is, de na. Rosszul esik a játékosoknak ez.

Félelmetes, hogy igazam lett. Tőzsdés Classic xD
Na ez az ami tényleg nem Classic, nem az N4. De! A beallitasok legalabb jók, úgy hogy adok neki egy esélyt szerintem.

Van jó hír is - remélem nem gond, hogy leírom - azt az információt kaptam, hogy visszakapjuk Classic 20-at is, szóval éljen!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Félelmetes, hogy igazam lett. Tőzsdés Classic xD
Na ez az ami tényleg nem Classic, nem az N4. De! A beallitasok legalabb jók, úgy hogy adok neki egy esélyt szerintem.

Van jó hír is - remélem nem gond, hogy leírom - azt az információt kaptam, hogy visszakapjuk Classic 20-at is, szóval éljen!
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktí
Mondtam én hogy speciálisan sza* beállítások lesznek :D (tőzsde miatt) tiszta szegyen Szerintem hogy ennyire nincs pénz az innonak hogy egy ilyen miatt lezárták a másikat és classicra tőzsdét vezetnek be xd
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
241
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktí
Mondtam én hogy speciálisan sza* beállítások lesznek :D (tőzsde miatt) tiszta szegyen Szerintem hogy ennyire nincs pénz az innonak hogy egy ilyen miatt lezárták a másikat és classicra tőzsdét vezetnek be xd

Pedig amúgy, ha nem a tőzsde, nagyon is jók lennének a beállítások.
De azt mondja az ismim nagyon felmentek németbe a rezsi árak :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok

Karácsonyra elindul a ppmentes classic?

Sok világ indult rövid időn belül(HP, K12, Speed bajnokság, v75), és a jelenlegi HP szerver sem dőlt még el, így még nem indult el.
Természetesen az indulása előtt hírdetni fogjuk a pontosat, hogy mikorra várható.
 
Fent