Világ 72 Csevegő

-Eduard-

New Member
A reakció pontszáma
0
loraszel ápr. 25, 16:41
Üdvözletem

Hamarosan indul a világ 73-om és van számodra valami információm ami hasznos lehet számodra induláskor.
Ha érdekel írj vissza és elmondom Discord,Telegram,Whats Up-on stb.

További szép napot.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Nem értelek én titeket mi bajotok van a csalókkal. Nekünk általában semmi bajunk veletek. Igazán lehetnétek kicsit elfogadóbbak ebben a mai világban.

Amúgy meg úgyse tudnak vadiék támadni senkit, szóval...
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Nem értelek én titeket mi bajotok van a csalókkal. Nekünk általában semmi bajunk veletek. Igazán lehetnétek kicsit elfogadóbbak ebben a mai világban.

Amúgy meg úgyse tudnak vadiék támadni senkit, szóval...
Nem is akarunk. Tudod te milyen melo van abba?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Nem értelek én titeket mi bajotok van a csalókkal. Nekünk általában semmi bajunk veletek. Igazán lehetnétek kicsit elfogadóbbak ebben a mai világban.

Amúgy meg úgyse tudnak vadiék támadni senkit, szóval...

Nekem nincs bajom a csalással, csak az, hogy ban járhat érte. :D
Ha meg vannak x emberek akiknek nem jár érte ban azzal a nem csaló játékosok kerülnek hátrányba, így emiatt mégis csak lesz baj a csalókkal, ha nem kapnak kitiltást, mert akkor vagy engedje mindenhol a supp, vagy legyen körültekintőbb, és ne engedje el harapódzni az ilyen lóra fel meg travis bakereket. :D
Amúgy tényleg semmi baj a csalókkal, azon kívül, hogy a legtöbbjüknek a játék tudásuk 0, és ezért kell különböző bot ahhoz, hogy valamit mutatni tudjanak.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
Nekem nincs bajom a csalással, csak az, hogy ban járhat érte. :D
Ha meg vannak x emberek akiknek nem jár érte ban azzal a nem csaló játékosok kerülnek hátrányba, így emiatt mégis csak lesz baj a csalókkal, ha nem kapnak kitiltást, mert akkor vagy engedje mindenhol a supp, vagy legyen körültekintőbb, és ne engedje el harapódzni az ilyen lóra fel meg travis bakereket. :D
Amúgy tényleg semmi baj a csalókkal, azon kívül, hogy a legtöbbjüknek a játék tudásuk 0, és ezért kell különböző bot ahhoz, hogy valamit mutatni tudjanak.
ja mikor ati szitkozódott vagy 2 hónapig jelentgettem mire törölve lett a hozzászólása
vannak köztünk egyenlőbbek iso_O:mad:
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Na, ha mindenki ki puffogta már magát, akkor akár be is lehet fejezni ezt.
Ha úgy gondoljátok, hogy valamely játékos társatok szabálytalan eszközöket használ jelentsétek. Eddig is ki lettek bannolva a csalók, ez után is ki lesznek. Az hogy valaki valamelyik világon csalt és kapott utána egy globált, talán hihető, hogy ha még nem kapott újra bannt, akkor nem találtunk semmit. Az ártatlanság vélelme meg megillett mindenkit, amíg az ellenkezője nem bizonyított.
Szóval ha bárkinek bármilyen infója van, akkor supportra írja meg, lehetőleg egy “xy csalik”-nál pontosabban, úgy hamarabb kerülnek kizárásra a scriptelők, botolok.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
de komolyra fordítva a szót, rosszul vagyok tőle, amit itt és discordon lehet olvasni:

-pp-t árulnak
-falut árulnak
-a support információt árul

ha valakit kihagytam szóljon
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Nekem az összes alt fiókom ingame ki lett permázva, mert külsőről sikerült kritika miatt kirakni. Plusz csalkerx cocomaságát soha nem fogom tudni felfogni, onnantól kezdve meg az átlag magyar csaló playerből lett önkéntes supptól mit lehetne elvárni. Legalább meggyőznek, hogy itt mindenki tiszta!
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
Nekem az összes alt fiókom ingame ki lett permázva, mert külsőről sikerült kritika miatt kirakni. Plusz csalkerx cocomaságát soha nem fogom tudni felfogni, onnantól kezdve meg az átlag magyar csaló playerből lett önkéntes supptól mit lehetne elvárni. Legalább meggyőznek, hogy itt mindenki tiszta!
óvatosan legyél őszinte mert véletlen belassul a fórum fiókodo_O
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Na, ha mindenki ki puffogta már magát, akkor akár be is lehet fejezni ezt.
Ha úgy gondoljátok, hogy valamely játékos társatok szabálytalan eszközöket használ jelentsétek. Eddig is ki lettek bannolva a csalók, ez után is ki lesznek. Az hogy valaki valamelyik világon csalt és kapott utána egy globált, talán hihető, hogy ha még nem kapott újra bannt, akkor nem találtunk semmit. Az ártatlanság vélelme meg megillett mindenkit, amíg az ellenkezője nem bizonyított.
Szóval ha bárkinek bármilyen infója van, akkor supportra írja meg, lehetőleg egy “xy csalik”-nál pontosabban, úgy hamarabb kerülnek kizárásra a scriptelők, botolok.
Szia,szóval léteznek még magyar supporterek,ha ez így áll akkor lehet rossz döntés volt,hogy eddig nem írtam a Mikulásnak ajándék ügyben,mindkettőre azt hittem mese csak..
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Ja amúgy Sam,loraszel,csak mondom nem rosszbú' megen,de lejebb kéne vinni a tarifát me innobá nekem ilyen ajánlatokat dobál,mondjuk csóró vagyok és nem vettem,de érted.IMG_20220426_182856.jpg
 
Fent