Világ 68 Csevegő

fsociety

New Member
A reakció pontszáma
9
DJ szedd mar ossze magad, mi az a 14k like? szeretnel rola beszelni? ennyi likenal mar ki se kellene irnod hogy ki vagy.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.270
Ati.... mi sosem voltunk rosszba, de ne akard bemesélni hogy nincs tudomásotok arról, hogy be jöttek a DC szerverünkre! Nem is lenne ezzel gond, ha lenne vagy 3-4 kihívója az FS-nek. De egyiknek sem volt akkora f@sza hogy kimerjen állni az FS ellen, csak az ASG-nek, amelynek még induláskor volt aktív világa!!! Jöttünk megfogyatkozva is, hogy játszunk egy jót! Erre fel egy Vajda, Light, vagy még jópáruknak erre van szüksége az FS-nek???
Ha igen, akkor nyertetek egy ingyen szervert! Ennyi! Rohadtul nem fog érdekelni.


Gabor xdddd nekem miert kellene kém? Xd
Mar mondtak, hogy nagyon ram vagy izgulva, ha tetszem szolj aztan valamit kitalalunk. :D
Szerinted belati is kem volt, akivel annyit beszeltem egy klanhaborus csoportba v68rol, hogy leirta, hogy folyamatosan engem szidsz, meg szerinted xellenek jobban kellene allni, mert en szalag mellett dolgozok o meg ferrarival jar.

Ameddig meg minden jott mentet beveszel addig ne csodalkozz, hogy lesznek akik elarulnak.. Nezz korbe a jatekosallomanyotokban, hanyan hagytak mar ott? :) arcos harcos gugát hanyadszorra vetted vissza, 3-4?
En elhiszem szamotokra nyugtatobb, ha egybol kemekre fogod es jobban esik a kis lelkednek, ha tudsz kifogasokat generalni, de megnyugtatlak nincs kemem, te is tudod mi a velemenyem a kemkedesrol.
100 szonak is egy a vége, elhiheted hogy se én se light nem alkalmaz kémet, azthiszem tudunk enélkul is haladni.

Nem voltam itt amikor kirobbant a balhé, pontosan nem is tudom mi volt, de ha valaki ide ki tesz valamit, nem kell egybol az FS-hez kotni.
Minden szerveren ugyanazok az emberek beepulnek hozzatok dc-re es teszik ki a dolgokat, veluk kellene beszelned, es nem itt kint vagdalozni, foleg nem a tagjaidnak, hogy a csunya Fs-nek csak igy megy.. Ha lenne kémünk valoszinuleg oreget nem romboljatok le, vagy én se állogatok be a fakek ele.
 
Utoljára szerkesztve:

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.270
nincs ezzel gond, ténykedésetek remek hatással van a magyar kh-ra, lassan játszhattok magatokkal :D
Van is bizonyitekotok, hogy kemkedik nekunk valaki? Vagy csak vagdaloztok majd napokif? :D
Ne legyetek mar ertetlenek, nincs kemunk, se nekem, se lightnak, se a klannak. Ha kijottok még 10en, hogy csunya fsnek kéme van, attol még nem lesz.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Van is bizonyitekotok, hogy kemkedik nekunk valaki? Vagy csak vagdaloztok majd napokif? :D
Ne legyetek mar ertetlenek, nincs kemunk, se nekem, se lightnak, se a klannak. Ha kijottok még 10en, hogy csunya fsnek kéme van, attol még nem lesz.
Én láttam, aki látta ne mondja hogy nem látta
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Van is bizonyitekotok, hogy kemkedik nekunk valaki? Vagy csak vagdaloztok majd napokif? :D
Ne legyetek mar ertetlenek, nincs kemunk, se nekem, se lightnak, se a klannak. Ha kijottok még 10en, hogy csunya fsnek kéme van, attol még nem lesz.
Van kemetek te irtad nekem mesengeren kell rola kep? :D :D Atinak is mutattam 64en xddd
 
Fent