Világ 68 Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nem kéne mindenbe beleugatnod és nem szólnák le :D Deee ahhoz kis IQ is kéne hogy ne okoskodj és ne legyél megmondó ember egyszer :D Az meg hogy pont annyi eszem van mint eddig, hát hálistennek nem is osztom az észt mekkora király vagyok :D Meg hát nem neked kell megfelelnem :D

Csak az ó nagy Lighttal ellentétben én pl leszarom, ha leszólnak engem, vagy bármit amit mondok ;)

Na, ez igaz, tényleg nem nekem kell. Baj is lenne, ha így lenne :(
 

DeletedUser20567

Vendég
Megy ám az eszme csere. Nem is tudom kinek van igaza. Talán mindenkinek egy kicsit.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Mért van az fél évente nézek fel erre a szemétdombra és tökmindegy milyen szerver, kik vannak ott, de drága Dj barátunk mindig ott van és okoskodik? :D Bezzeg játszani nem láttam csak a nagy nemzetközijével jön mindig.

én azt nem értem, hogy ez miért baj? ha idejön egy tök random ember akinek soha köze nem volt a magyar kh-hoz, akkor azt mondom hogy jogos a felháborodás (tudom, nem vagy felháborodva csak megjegyezted, de vannak akik szabályosan felháborodnak, ha olyan szól hozzá a külsőhöz aki nem játszik az adott világon), de aki játszott magyaron, vannak itt ismerősei/barátai, miért ne szólhatna hozzá és írhatná le a véleményét?

nem ő az egyetlen, aki minden fórumon ott van, és sokan konkrétan csak azért járnak ide, hogy idiótaságokat spammeljenek mindenhova. azzal valahogy mégsincs problémája senkinek. a sajáttal ellentétes vélemény/kritika ártóbb, mint az értelmetlen idiótaságok?

tök egyszerű egyébként, ha valakinek a kommentjei nem érdekelnek, simán le lehet tiltani :)
 

DeletedUser20567

Vendég
Ottvan szövinek az ASG, és rögtön megvan nektek is a 2 konti. Vagy nem erre való a diplomácia? Hát nem ezt csináltuk a Spárta ellen?
Az is 100-150 tagos kláncsalád volt, akiknek előregbe mindig megvolt 2 konti, egy harmadikat meg betoboroztak
V45-ön az a Spárta már nem az volt. Nem is volt 2 kontira való keretük. Azért lehetnek inkább ilyen jellegűek a hozzászólások mert a világok zsugorodnak és a tagság meg a világokhoz mérten nagy. Egy szövetség meg nem biztos, hogy minden esetben kibírja azt amit az FS-DSA kibírt. Az csak is a vezetőkön múlt,nem máson.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Mármint úgy érted mindenki ellen kikapni.

Való igaz,s mégis nekem van az arcom mellett annyi önismeret hogy bevallom.
Neked mid van?
Megint kiemeltél valamit amibe bele tudsz kötni,s tereled az alap témát..
De elengedem.
Az biztos hogy olyan magyar KH-s legendák mint Damas,Monti,(Sparta vezetők)..stb... közelébe sosem fogsz érni.
S ez azért van mert a statra mész,nem a kihívásra..

1 v18,V28..stb... bajnokok szerverén te még játékosként sem tudnál mit produkálni,s ezt úgy mondom hogy ismerlek,s voltam veled..
Ott is nagyobb volt a duma mint a tett..
Lehet fejlődtél azóta,de a jellemed ugyan az..
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.126
Való igaz,s mégis nekem van az arcom mellett annyi önismeret hogy bevallom.
Neked mid van?
Megint kiemeltél valamit amibe bele tudsz kötni,s tereled az alap témát..
De elengedem.
Az biztos hogy olyan magyar KH-s legendák mint Damas,Monti,(Sparta vezetők)..stb... közelébe sosem fogsz érni.
S ez azért van mert a statra mész,nem a kihívásra..

1 v18,V28..stb... bajnokok szerverén te még játékosként sem tudnál mit produkálni,s ezt úgy mondom hogy ismerlek,s voltam veled..
Ott is nagyobb volt a duma mint a tett..
Lehet fejlődtél azóta,de a jellemed ugyan az..
Jólvan nincs töke és kész.
Ne nyavajogj már te is annyit. Undorító már ez a külsö mert csak nyafogtok mindenen mint a 20 kilós férefésült kisgyerekek.
mondja mindenki a magáét mint a gyülekezetekben, aztán meg minek?
Érdekel ez valakit?
Keljetek fel, takarítsátok ki a szobátokat, segítsetek szüleiteknek és látogassátok meg a nagyit.
Legalább valami értelmeset is csináljatok
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Való igaz,s mégis nekem van az arcom mellett annyi önismeret hogy bevallom.
Neked mid van?
Megint kiemeltél valamit amibe bele tudsz kötni,s tereled az alap témát..
De elengedem.
Az biztos hogy olyan magyar KH-s legendák mint Damas,Monti,(Sparta vezetők)..stb... közelébe sosem fogsz érni.
S ez azért van mert a statra mész,nem a kihívásra..

1 v18,V28..stb... bajnokok szerverén te még játékosként sem tudnál mit produkálni,s ezt úgy mondom hogy ismerlek,s voltam veled..
Ott is nagyobb volt a duma mint a tett..
Lehet fejlődtél azóta,de a jellemed ugyan az..


Menj be K45-re lemeccselheted az ATL.H-val, kiderül tőlük is kikapsz e xddd
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Való igaz,s mégis nekem van az arcom mellett annyi önismeret hogy bevallom.
Neked mid van?
Megint kiemeltél valamit amibe bele tudsz kötni,s tereled az alap témát..
De elengedem.
Az biztos hogy olyan magyar KH-s legendák mint Damas,Monti,(Sparta vezetők)..stb... közelébe sosem fogsz érni.
S ez azért van mert a statra mész,nem a kihívásra..

1 v18,V28..stb... bajnokok szerverén te még játékosként sem tudnál mit produkálni,s ezt úgy mondom hogy ismerlek,s voltam veled..
Ott is nagyobb volt a duma mint a tett..
Lehet fejlődtél azóta,de a jellemed ugyan az..
Mondjuk pont Damast emliteni eleg ironkius miutan a sajat tagsagat hagyta cserbe 64en xddd
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Mondjuk pont Damast emliteni eleg ironkius miutan a sajat tagsagat hagyta cserbe 64en xddd

Ezt sose értettem, mi alapján kiáltunk ki legendákat egy böngészős háborús játékban :D De azt észrevettem amúgy, hogy a KH-ban minnél vKoraibb vagy, annál nagyobb legendaként emlékeznek rád a jelenben. Lehet nekünk is kell 60 szerver :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Hat ez a legendazas szerintem hulyeseg az hogy ki mit ert el a multba , az adott szerveren kell megmutatni es bizonyitani nem regi erdemenyekre alapozni
 
Fent