Világ 65 Csevegő

DraveX

Member
A reakció pontszáma
35
Ajaj kirobbant a 3. Világháború. Ahhoz képest, hogy a fórumon elején mindenkinek mekkora szája volt és, hogy tudta az ASG-t leírni és becsmérelni. Aztán odáig jutottunk, hogy ezeknek a nagy szavaknak amik mentek az elején nagy fejre esés lett. Vissza lehet olvasni mindent, hogy ki mit írt ide és hogyan kezdődött minden és kik kezdték. Én úgy gondolom semmi rosszat nem mondtam illetve nem is néztelek le titeket.

u.i Tudom, hogy írtál neki és ez szép dolog illetve tiszteletre méltó.
 

DraveX

Member
A reakció pontszáma
35
Ezen felul belegondoltal abba, hogy mivel ezeket kulson ordibalod, 0 bizonyitek nelkul egy hipotezisre epitve abbol kiindulva, hogy te hulye egy vagashoz szoval a masik is az, mi van ha nincs igazad?
Én úgy gondolom egy rossz szót nem használtam rád, ahhoz képest elég gyorsan le hülyézed a másikat.
 

DraveX

Member
A reakció pontszáma
35
pingvin falvakat elvenni < még mindig leadott falvakat intézni

sajnos ez a szerver, már most csak egy újabb szegénységi bizonyítvány az ASGnek :)
Ezt megint nem értem! Ott voltatok tehetettek volna ellene, megtudtátok volna mutatni, hogy mekkora játékosok vagytok. Hát sajnos nem ez történt inkább ide jöttetek rágalmazni és becsmérelni a másikat mert ebben talán letudtok győzni. Mindenkinek megvolt a szerver elején az esélye, hogy megmutassa mi megtettük amit kellet és még mindig ott vagyunk! Ti sajnos már nem igazán!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
Ezt megint nem értem! Ott voltatok tehetettek volna ellene, megtudtátok volna mutatni, hogy mekkora játékosok vagytok. Hát sajnos nem ez történt inkább ide jöttetek rágalmazni és becsmérelni a másikat mert ebben talán letudtok győzni. Mindenkinek megvolt a szerver elején az esélye, hogy megmutassa mi megtettük amit kellet és még mindig ott vagyunk! Ti sajnos már nem igazán!

Pólót vettél már? XD
20210407_122622.jpg
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
ASG eddigi ellenfelei:

Venom - Beolvasztva
CP - Beolvasztva
Bergen - Beolvasztva

Akik nem fértek be be lettek foglalva - így egy elfogadható háborús stat is biztosított :D

Ezen felül Gabci áesgé becsületet kivételesen okkal nem hangoztatva, most a szövetséges klánjától toboroz. Persze semmi baj azzal, hogy szembeköpi a paktumot, csak felesleges álszentet játszani. Mikor Én bontok ellene paktumot és toborzok szar vagyok, mikor őfelesége teszi ezt a CP-vel akkor stratégia. :D

Harccal nem igazán sikerült eddig területet nyernetek, és ne haragudj, de az, hogy 2 hónap alatt is csak döcögve értek át a front első vonalán egy 3x kisebb klán ellen úgy, hogy 60 órákról is a nukeok durrognak 10 falus accokra nem túl erős stat. Ha már cidázod az asg-t akkor valami olyan dologért tedd amire okkal lehet.

Az áesgé pedig ha nyer, ha veszít, nem lesz sem több, sem jobb sem a szememben, sem másokéban. :)
Akkor is egy megalomániás, nárcisztikus személyiségzavarral küzdő kertitörpe fogja irányítani akit a játék elitje utál. Nézd csak meg, megjelenik külsőn, respiitől dj-ig mindenki jön röhögni rajta. :D

Viszont a szerveren maradok Pajti, úgyhogy majd megmutathatod, hogy Te mekkora játékos vagy, szomszéd ;)
 

DraveX

Member
A reakció pontszáma
35
Ajjaj látom TW stats ot megtaláltad :D. Köszönöm szépen legalább én is tisztában leszek, hogy ezzel accounttal, hogy is állok.
 

DraveX

Member
A reakció pontszáma
35
ASG eddigi ellenfelei:

Venom - Beolvasztva
CP - Beolvasztva
Bergen - Beolvasztva

Akik nem fértek be be lettek foglalva - így egy elfogadható háborús stat is biztosított :D

Ezen felül Gabci áesgé becsületet kivételesen okkal nem hangoztatva, most a szövetséges klánjától toboroz. Persze semmi baj azzal, hogy szembeköpi a paktumot, csak felesleges álszentet játszani. Mikor Én bontok ellene paktumot és toborzok szar vagyok, mikor őfelesége teszi ezt a CP-vel akkor stratégia. :D

Harccal nem igazán sikerült eddig területet nyernetek, és ne haragudj, de az, hogy 2 hónap alatt is csak döcögve értek át a front első vonalán egy 3x kisebb klán ellen úgy, hogy 60 órákról is a nukeok durrognak 10 falus accokra nem túl erős stat. Ha már cidázod az asg-t akkor valami olyan dologért tedd amire okkal lehet.

Az áesgé pedig ha nyer, ha veszít, nem lesz sem több, sem jobb sem a szememben, sem másokéban. :)
Akkor is egy megalomániás, nárcisztikus személyiségzavarral küzdő kertitörpe fogja irányítani akit a játék elitje utál. Nézd csak meg, megjelenik külsőn, respiitől dj-ig mindenki jön röhögni rajta. :D

Viszont a szerveren maradok Pajti, úgyhogy majd megmutathatod, hogy Te mekkora játékos vagy, szomszéd ;)
Értem. Remélem nem okozok csalódást :D Sok sikert! (szomszéd!?)
 

DeletedUser20567

Vendég
ASG eddigi ellenfelei:

Venom - Beolvasztva
CP - Beolvasztva
Bergen - Beolvasztva

Akik nem fértek be be lettek foglalva - így egy elfogadható háborús stat is biztosított :D

Ezen felül Gabci áesgé becsületet kivételesen okkal nem hangoztatva, most a szövetséges klánjától toboroz. Persze semmi baj azzal, hogy szembeköpi a paktumot, csak felesleges álszentet játszani. Mikor Én bontok ellene paktumot és toborzok szar vagyok, mikor őfelesége teszi ezt a CP-vel akkor stratégia. :D

Harccal nem igazán sikerült eddig területet nyernetek, és ne haragudj, de az, hogy 2 hónap alatt is csak döcögve értek át a front első vonalán egy 3x kisebb klán ellen úgy, hogy 60 órákról is a nukeok durrognak 10 falus accokra nem túl erős stat. Ha már cidázod az asg-t akkor valami olyan dologért tedd amire okkal lehet.

Az áesgé pedig ha nyer, ha veszít, nem lesz sem több, sem jobb sem a szememben, sem másokéban. :)
Akkor is egy megalomániás, nárcisztikus személyiségzavarral küzdő kertitörpe fogja irányítani akit a játék elitje utál. Nézd csak meg, megjelenik külsőn, respiitől dj-ig mindenki jön röhögni rajta. :D

Viszont a szerveren maradok Pajti, úgyhogy majd megmutathatod, hogy Te mekkora játékos vagy, szomszéd ;)
Te is ezt te csináltad V63-on. Úgy hogy az olvasztást ne olvasd rá.
 

Everything.

Active Member
A reakció pontszáma
210
Japp, amit egyreszt megbantam mert rengeteg toltelek jott, masreszt pedig nem volt klanon kivuli tamogatas, igy sok esetben mikor nem is szerettuk volna meglepni a fuziot, akkor is esszerubb lepesnek latszott.

Losttal is rengeteget beszeltuk hogy hogyan lehetne fuzio nelkul lehozni de nem igazan lattunk ra jobb lehetoseget a beallitasok miatt.

Asgnek meg haduzenet ment, utana jottek sorba a levelek hogy a kiraj a bolondok kiraja, ugyhogy inkabb atjonnenek.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Azért mert DJ vagy Barcsa nem játszik?

Szervusz "I, király of Asgard! Boy... I take your village!"

én úgy tudom, hogy DJ legalább 3 klánt vezet ezen a szerón, de lehet hogy az összeset. Barcsa pedig minimum a DC szobátokban bent van, az már számít, nem?

Ezek már nagyon kicsi világok, 1-2 hónap és összeérnek a klánok, ahol a barbár már nem nyersanyag szerzési pont, ha nem stratégiai tényező!

ezt úgy mondod, mintha az ASG-ben valaha lett volna ember, aki farmolt :D mintha nem barbiznátok a kh hajnala előtt óta.

De ha te ennyire leragadtál, hogy egy Totit, Conq-ot és még jó pár jobb képességű játékost ócsárolsz és szarsz, akkor búj vissza a gyerekszobád sarkába és sírd el szüleidnek: "csúnya gonosz, Dongábor! Csak barbikat tud foglalni! És megnyeri a szervert! Míg te aki az igazi menő, eljutottál 7 faluig majd kipottyantál ebből az agyon szarozott gyenge mezőnyből!

az, hogy plecsnisztador játszik ezen a világon, a legékesebb bizonyítéka annak, hogy gyenge szerver :D ő azokra utazik.

az, hogy az ASG-nek van valami minimális esélye a győzelemre, a második legékesebb bizonyítéka annak, hogy gyenge szerver. tudjuk, hogy te rettenetesen jónak tartod magatokat, de a jobb játékosok kevesebb falut veszítenek teljes pályafutásuk alatt, mint ahány szervert te elbuktál a csodaklánoddal.

a győzelmi esélyeiteket egyébként jelentősen rontja, hogy tót&tót a védelemszervező. őrtorony nélkül neki orosz rulett a védelemszervezés :\
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
én úgy tudom, hogy DJ legalább 3 klánt vezet ezen a szerón, de lehet hogy az összeset

Igen, nekem is feltűnt, hogy amióta nem játszok itthon, már vagy 10 szerón szóba hoztak minden klánnal, volt olyan, ahol a két döntőző felet is én vezettem. Pedig azért elég szar vezér vagyok, nem értem a hypeot :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
ZYkjJo4.png
 
Fent