Világ 65 V65 - toborzás - Walt Disney

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
Biztosan sokan szidnak, de én tudok felmutatni eredményt, és aki jobb szervező vezér elismeri, hogy van potenciál bennem. Viszont rólad, mint vezetőről nem igazán hallottam jót, és amíg nem látod be, hogy rossz vagy, addig soha nem is lehetsz jobb, és lefogsz ragadni egy szinten.

De nem szólok bele, nem is szólhatok, de szerintem igen meggondolatlan vagy. Habár megértelek, ezen a világon a legnagyobb ellenfelek a barbár falvak lesznek kb..
menne ő hozzád tanulni, csak nincs nálatok TGF xd
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
983
Srácok senki sem profiként kezdi, ha akar akkor majd tanul és fejlődik, de ahhoz a megfelelő emberekkel kell körül vennie magát. Lehet tudja magárol, hogy gyenge vezető, de fejlődni akar..
Kevesen olyan szerencsések, hogy belevágnak valamibe és egyből kva jól, én mondjuk az edzőskődésnél ilyen voltam, sok gyermek anyukájával megszerettetem a sportot. :D
136976858_187341916462381_7133924824068240664_n.jpg
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Hosszú ideig tartott a Disney pályafutása szabad érdeklődni mi történt? :D
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Sok mindent lattam mar de olyat hogy egy magat szervezett klankent beharangozo klan mar az eloregisztracioban megszunjon na ez meg nekem is uj..
Hihetetlen fazon ez a ben hogy mindig meg tud minket lepni

egy jotanacsa kovetkezo szerverre:
Ne menjetek eloregbe es akkor talan a kezdovedelemig egyben marad a klan
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
Sok mindent lattam mar de olyat hogy egy magat szervezett klankent beharangozo klan mar az eloregisztracioban megszunjon na ez meg nekem is uj..
Hihetetlen fazon ez a ben hogy mindig meg tud minket lepni

egy jotanacsa kovetkezo szerverre:
Ne menjetek eloregbe es akkor talan a kezdovedelemig egyben marad a klan
ilyen tanácsa biztos, hogy nem volt :D
(egyébként meg egyben van még a klán, annyi, hogy más lett a vezér)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Most akkor kell mennem vagy nem?
Elgyüjtögetek én még hogy meglegyen a 30k pp-m:eek:
 
Fent