Kibeszélő Világ 65 beállítási javaslatok

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Megszavaztuk van külső,erre nincs külső.Leírták hogy hülyeség a klán zárás egy lassú világon,lett az is.:D

Legyen amit dj mondott,hagyjuk el ezt a szavazósdit,lesz amit a központ küld aztán majd eldöntik hogy kik indulnak és kész.
 

DeletedUser20751

Vendég
Nincs baj a külső erősítéssel! :D

Köszi, jó így.

A 150 napot is köszönjük, meg a 70 főt!

Szerintem jó ez így. :)
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Megszavaztuk van külső,erre nincs külső.Leírták hogy hülyeség a klán zárás egy lassú világon,lett az is.:D

Legyen amit dj mondott,hagyjuk el ezt a szavazósdit,lesz amit a központ küld aztán majd eldöntik hogy kik indulnak és kész.
Jo igy szavazva,csak az ilyen nováknak nem teccik
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
A szavazók többsége a világzárása mellett döntött, igaz az élhetetlen 60 napos lett megszavazva de ezt módosítottuk 150 napra.

A külső erősítést megfogjuk oldani, köszönjük az észrevételt!

Nem tom nállam a szavazásnál azt mutatja hogy 80 szavaztak arra hogy nem és csak 78 hogy igen a 60 naposra,ha meg összevonjátok a többivel értelmetlen ilyenröl szavazni.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Jo igy szavazva,csak az ilyen nováknak nem teccik

Ja,megint elmentem egyedül és az lett a vége hogy ledobott,azóta nem is mentem játszani külföldiekkel,hetente egyszer játszunk spanokkal ezeken az edző pályákon,megnéztük milyen hát alázás lett a vége,spanom mondja hogy hát ez nagyon easy volt,mondom ja főleg hogy most játszotunk először ezen a mapon.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Nem merek már menni,nagy divat lett mostanában hogy az emberek kilépnek 7 kör után,erre a másik behisztizik hogy kilépet és csak forog körbe kezdőn,én meg imádom,spanodhoz legalább áttudsz menni és eltörni az ujjait:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Megszavaztuk van külső,erre nincs külső.Leírták hogy hülyeség a klán zárás egy lassú világon,lett az is.:D

Legyen amit dj mondott,hagyjuk el ezt a szavazósdit,lesz amit a központ küld aztán majd eldöntik hogy kik indulnak és kész.

DJ for President!
 

tyukos...

Active Member
A reakció pontszáma
26
Szerintem haggyuk Amerikát..
Ha lessz belső , jön Molnár és a másik bir...24
 
Fent