Világ 61 Statisztikák, elemzések

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.392
Az a karácsonyi bejgli nagyon veszélyes ..
Pihenjetek srácok, arra van ez a tűzszünet ! Többet ér az, hogy a családdal töltsétek ezt az időt, minthogy itt egymásnak essetek..

Bocs, de masfel méterre vannak tőlem és nem hallják amit mondok muszáj nekik messengeren megnyitni aztán véletlenül itt a külső :/
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Hello
Először is kellemes ünnepek mindenkinek!
Nos,a v61et a Stark már rég megnyerte (a HCS elismerte a vereséget a DA meg letérdelt egy bukott klánnak)
Az,hogy a plecsni hova kerül az már nem lényeges...... mint látható a HCS klán nem lett feloszlatva,lehet itt még fordulat ha a stark bedobja a törölközőt idő előtt.amit lehet jól is tenne.....
Mivel nyerte meg???? Avval hogy betoborzott 2 kontit és belsőzte azokat? Jaaa ha ez a lényeg akkor evvel tényleg meg
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azzal, hogy még ezt is előbb csinálták, mint Ti!

Attól független a srác olyan hülyeséget ír, mint amilyeneket én szoktam, ez így friss accból combos teljesítmény!
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
mondjuk lehetett volna nekik szólni , hogy tűzszünet közbeni támadások nem érnek célt. kb 30 jött rám a kezdet óta. és mikor írtam kb 2 nappal ezelőtt az egyik tagnak, hogy az érkezései tűzszünetre esnek , az volt a válasza hogy ez a taktika. :))))) gratulálok
 

Deleted User - 1534987

Vendég
mondjuk lehetett volna nekik szólni , hogy tűzszünet közbeni támadások nem érnek célt. kb 30 jött rám a kezdet óta. és mikor írtam kb 2 nappal ezelőtt az egyik tagnak, hogy az érkezései tűzszünetre esnek , az volt a válasza hogy ez a taktika. :))))) gratulálok
Miert segitsz az ellennek?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.392
mondjuk lehetett volna nekik szólni , hogy tűzszünet közbeni támadások nem érnek célt. kb 30 jött rám a kezdet óta. és mikor írtam kb 2 nappal ezelőtt az egyik tagnak, hogy az érkezései tűzszünetre esnek , az volt a válasza hogy ez a taktika. :))))) gratulálok

Őfelsége, kh legjobb vezére tetszik ismerni fakescript??
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
mondjuk lehetett volna nekik szólni , hogy tűzszünet közbeni támadások nem érnek célt. kb 30 jött rám a kezdet óta. és mikor írtam kb 2 nappal ezelőtt az egyik tagnak, hogy az érkezései tűzszünetre esnek , az volt a válasza hogy ez a taktika. :))))) gratulálok

Pont akkora gratula mint 1500 falus előnyel tűzszünet előttre csapódni XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Fent