Október - A Belső Kastély Védelmezői

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Kedves Játékosaink!

Be szeretnénk mutatni nektek az új rendezvényünket, melynek neve "A belső kastély védelmezői". Vándor banditák hatoltak be a faluid pincéjébe! Küldd el az elit gárdádat, hogy állítsd le a banditákat és védd meg az ellopott árukat!

A "Belső kastély védelmezői" egy kazamata felfedező esemény. Őreidnek be kell lépniük. a falu pincéibe, egy hatalmas kazamatába amely számtalan szobával és emelettel rendelkezik, és lépésről lépésre tudjátok őket felfedezni egyenként. Ahogy haladsz előre, banditákkal fogsz találkozni és harcolni fogsz velük a lopott zsákmányok visszaszerzéséért. Emellett több felvehető tárgyat is találsz majd, amelyek erősebbé tesznek, valamint ellopott árukat is találsz, amelyeket elkölthetsz a rendezvény boltjában.

A kazamaták végtelenek, így valószínűleg nem fogod tudni teljesen átjárni őket, viszont erre épül a "Belső kastély védelmezői" játék, és többször is újra lehet játszani. Ha a banditák megölik az őreid, akkor új kört kell indítanod a kazamatában - ez az esemény része! Valamint megtartod az ellopott árukat, amelyeket visszaszereztél, és erősebb leszel a következő körre.

inner1.png


Hogyan kell játszani

Új kör indításakor megjelenik a térkép. Innen minden egyes emeletet egy-egy szomszédos mezővel nyitsz meg. Az egyes mezők alatt különböző dolgok találhatók: ellenségek, életerő növelők és zsákmányok, valamint az egyes emeletek kijárata. Ha leleplezel egy ellenséget, ellopott árukért harcolhatsz velük.

Ha a kijáratot használod, akkor a következő emeletre lépsz. De légy óvatos: Az ellenségek minden emeleten erősebbé válnak, ezért mindenképp vegyél fel néhány életerő és támadási bónuszt, mielőtt elindulnál.

Őreid életereje alacsony, és attól tartasz, hogy a következő találkozás során esetleg nem sikerülne győzned? Ne aggódj: a kört bármikor elhagyhatod. Megőrződ őrséged, de elveszítesz minden ellopott árut ebből a pincéből. Ha mégis elvesztetted az összes őröd, az esemény során minden nap újat kapsz - vagy vásárolhatsz újat prémium pontokért, ha nem tudsz várni az ingyenes őrökre.
Harc

Harcolhatsz azokkal a banditákkal, amelyekkel találkozol, ha rájuk kattintasz, miután leleplezted őket. Minden körben az ellenséged és te, egyszer támadtok. Minden támadásnál mindig először te támadsz, tehát ha kevés az életerőd, de jó esélyt látsz arra, hogy legyőzd az ellenséget a következő harcban, akkor hajrá, támadj! Támadásod után a bandita fog támadni. Az életerő alatt található kard mutatja meg, hogy milyen intervallum között okozol sebzést, véletlenszerűen a látható érték között. Őreidnek van esélye a kitérésre, amelyet az alatta lévő elkerülés ikon jelez. Ez azt mutatja, hogy az őrök támadásonként százalékos arányában képesek teljesen elkerülni egy támadást, egyáltalán nem károsulva. Ez az esély minden egyes alkalommal növekszik, amikor új kört kezdesz.

Prémium pontokért életet adhatsz az őreidnek, illetve a "Felfedés" gomb használatával: Feltárhatsz 2 véletlenszerűen kiválasztott ellenséget, és megláthatod őket a térképen.
Ranglista

Az eseményben két fajta helyezés lesz a további jutalmakért, továbbá a helyezésed minden elért szint után frissítve lesz.
  • Napi rangsor: Megtisztított térképek - A kész, teljes térképek napi összesített legnagyobb mennyiségének megjelenítése
  • Napi rangsor: Legmagasabb szint - Megmutatja a legmagasabb befejezett szintű térképet
Tevékenységi küldetéseket is teljesíthetsz, ha bizonyos számú térképet haladsz előre a börtönben.


Reméljük, hogy élvezni fogod új rendezvényünket! Várjuk visszajelzésed ebben a témában!

A Klánháború Csapata
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Őreidnek belépniük kell

Őreidnek be kell lépniük.

Be szeretnénk mutatni

Szeretnénk bemutatni.


Az "a" nem kell ide.

esetleg nem sikerülne győzned?

győzned -> győznöd.

Ne aggódj: A kört bármikor elhagyhatod.

Kettőspont után általában kis kezdőbetű.


Megőrződ -> megőrzöd.

támadásomként

támadásomként -> támadásonként.

legnagyobb napi mennyiségű

Ez az eredeti szó szerinti fordítása, de elég magyartalan.

Bizonyos prémium pontokért

Ez is az eredeti fordítása akar lenni, de nagyon magyartalan.


Bocsi, de ezek szúrják a szemem, és még csak felületesen olvastam el. Legközelebb ha fordítás kell, hívjátok segítségül az FS-t, ők úgyh allottam, otthon vannak a témában.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Reméljük, hogy élvezni fogod új rendezvényünket! Várjuk visszajelzésed ebben a témában!
1 kis gondom van vele hogy ez olyan "new world event" so ilyen tamadas erosito (a sima bardos 5% erosito kivul) nincs def erosito nincs (Kard 5% kiveve). Mert ugye van olyan event ahol van minden ami ujj vilagba kell meg ami regen is futo vilagba is kell. Mint a Nemesi vasar. Egy nagy elonye hogy a orseg olcsobb nem kell annyi ppt vele utni mint sok masikba.
Egyeni velemenyem.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
1 kis gondom van vele hogy ez olyan "new world event" so ilyen tamadas erosito (a sima bardos 5% erosito kivul) nincs def erosito nincs (Kard 5% kiveve). Mert ugye van olyan event ahol van minden ami ujj vilagba kell meg ami regen is futo vilagba is kell. Mint a Nemesi vasar. Egy nagy elonye hogy a orseg olcsobb nem kell annyi ppt vele utni mint sok masikba.
Egyeni velemenyem.

Támadás és védő erősítőket én is nagyon hianyolom , főleg hogy előző eventen sem volt +15% egyikből sem ,csak Bárdos és kardos 15% .

Mondjuk én mindig be tankolok ezekből ,de ezek akkor is mindig kellenek klán szinten és nem mindenki áldoz bele 2-3k PP azért hogy legyen neki 5-6 armára elegendő arany támadó és védekező erősítő ,mert nem havonta 1x használja az ember ,főleg hogy jelen esetben másfél hónapig nem lehet szerezni belőle,vagy akár több ,ha következőben sem lesz :)
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Támadás és védő erősítőket én is nagyon hianyolom , főleg hogy előző eventen sem volt +15% egyikből sem ,csak Bárdos és kardos 15% .

Mondjuk én mindig be tankolok ezekből ,de ezek akkor is mindig kellenek klán szinten és nem mindenki áldoz bele 2-3k PP azért hogy legyen neki 5-6 armára elegendő arany támadó és védekező erősítő ,mert nem havonta 1x használja az ember ,főleg hogy jelen esetben másfél hónapig nem lehet szerezni belőle,vagy akár több ,ha következőben sem lesz :)
Hat szomszedok vagyunk a futo vilagba so igen. En be taraztam de mar joreszitt elfogytam csak vedo cuccok marattak (hatha nem tamatok meg )
De ha veletlenul be barbulsz akkor veszek olyan barbar tamado ido gyorsito cuccot:rolleyes::D
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Támadás és védő erősítőket én is nagyon hianyolom , főleg hogy előző eventen sem volt +15% egyikből sem ,csak Bárdos és kardos 15% .

Mondjuk én mindig be tankolok ezekből ,de ezek akkor is mindig kellenek klán szinten és nem mindenki áldoz bele 2-3k PP azért hogy legyen neki 5-6 armára elegendő arany támadó és védekező erősítő ,mert nem havonta 1x használja az ember ,főleg hogy jelen esetben másfél hónapig nem lehet szerezni belőle,vagy akár több ,ha következőben sem lesz :)

Most kivételesen én is egyet értek Veled. :)
 

Deleted User - 1537846

Vendég
Mi a titok? Csak folyamat hivom a guardokat vagy van valami extra csalafintaság?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Próbálj a lehető leggyorsabban exitelni, ha elkerülhető, akkor ne csatázz. Healelni csak egyszer éri meg per nap, amikor rámész a legnagyobb szintre.
 

dezoox

Member
A reakció pontszáma
71
tök jó az event EleGiggle
 

Csatolmányok

  • asd.jpg
    asd.jpg
    186,2 KB · Megtekintések: 9
Fent