V62 Beállítás javaslat

  • Témaindító Deleted User - 1534977
  • Kezdés ideje

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
jaja, a 20 realis, sztem barmely klan kiegyezne 20 aktiv ugyes jatekossal a vegjatekra, akik aktivan tamadnak vedenek. De meglehet nezni az elorehaladott vilagokat, h a klan falvainak hany szazaleka van a top 20-nal, magaert beszelo mutato.
 

DeletedUser19597

Vendég
Olyan klánt nem láttam ahol mind a 40-50tag teszi folyton akit kell v50 óta, pedig szinte minden vilagon bent voltam valamilyen formában. Kivéve 51.

Egy kicsit most beléd állok :D
Rég volt értelmes vitám már, szóval örülök az eszmecserének! Valamint rég váltottam már veled is pár szót.. :)

A CotL jelenleg 71 taggal rendelkezik.
Ha ebből a mennyiségből azt szűröd le, hogy 20 elég, a többi töltelék.
Tegyük fel, 20-an maradtok. Az utolsó tagok, akik nem képesek az első 15 tagotok között jól teljesíteni, akkor ők lesznek a töltelékek?
Utána az első 10. Végére talán 1 vs 1 maradna :D

Szóval én azt mondom, hogy vannak minden klánban töltelékek, ez érthető... De hogy 20... azért ez eléggé érdekes.

De én ezt úgy is gondolom, hogy függ a mennyiségtől is.
Lásd... mi sokan vagyunk v61-en, nemhiába kapjuk a megjegyzéseket. Vannak akik most kezdenek el jobban fejlődni, és vannak akik kezdenek visszább esni. De ez eléggé szituáció függő. Ez függ a játékos elhelyezkedésétől is.
Szóval amit mondasz, azt inkább nem tudom elfogadni.
Szintúgy, könnyebb megoldás mindenkinek, ha több játékos játszik, mert a védelem, a támadás, a nemesek ára könnyebb és egyszerűbb és olcsóbb és...
De. Amit te írsz, ahhoz akkor tényleg olyan fiók kell, amik 0-24 aktívak és értik a dolgukat.
Ezek nyilván akkor nem single playerek lesznek, hanem dual-triál fiókok.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Egy kicsit most beléd állok :D
Rég volt értelmes vitám már, szóval örülök az eszmecserének! Valamint rég váltottam már veled is pár szót.. :)

A CotL jelenleg 71 taggal rendelkezik.
Ha ebből a mennyiségből azt szűröd le, hogy 20 elég, a többi töltelék.
Tegyük fel, 20-an maradtok. Az utolsó tagok, akik nem képesek az első 15 tagotok között jól teljesíteni, akkor ők lesznek a töltelékek?
Utána az első 10. Végére talán 1 vs 1 maradna :D

Szóval én azt mondom, hogy vannak minden klánban töltelékek, ez érthető... De hogy 20... azért ez eléggé érdekes.

De én ezt úgy is gondolom, hogy függ a mennyiségtől is.
Lásd... mi sokan vagyunk v61-en, nemhiába kapjuk a megjegyzéseket. Vannak akik most kezdenek el jobban fejlődni, és vannak akik kezdenek visszább esni. De ez eléggé szituáció függő. Ez függ a játékos elhelyezkedésétől is.
Szóval amit mondasz, azt inkább nem tudom elfogadni.
Szintúgy, könnyebb megoldás mindenkinek, ha több játékos játszik, mert a védelem, a támadás, a nemesek ára könnyebb és egyszerűbb és olcsóbb és...
De. Amit te írsz, ahhoz akkor tényleg olyan fiók kell, amik 0-24 aktívak és értik a dolgukat.
Ezek nyilván akkor nem single playerek lesznek, hanem dual-triál fiókok.
Ha rajtam múlna az a 71 már a hnk val kezdődő harc előtt max 40 lett volna.
 

DeletedUser19597

Vendég
Ha rajtam múlna az a 71 már a hnk val kezdődő harc előtt max 40 lett volna.

Az még sem 20...

És azzal nem nyertél volna szervert. A CotL -nek még van esélye nyerni. Nem látok bele a világba, sem a klánokba. De még megfordítható nekik könnyen.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Egy kicsit most beléd állok :D
Rég volt értelmes vitám már, szóval örülök az eszmecserének! Valamint rég váltottam már veled is pár szót.. :)

A CotL jelenleg 71 taggal rendelkezik.
Ha ebből a mennyiségből azt szűröd le, hogy 20 elég, a többi töltelék.
Tegyük fel, 20-an maradtok. Az utolsó tagok, akik nem képesek az első 15 tagotok között jól teljesíteni, akkor ők lesznek a töltelékek?
Utána az első 10. Végére talán 1 vs 1 maradna :D

Szóval én azt mondom, hogy vannak minden klánban töltelékek, ez érthető... De hogy 20... azért ez eléggé érdekes.

De én ezt úgy is gondolom, hogy függ a mennyiségtől is.
Lásd... mi sokan vagyunk v61-en, nemhiába kapjuk a megjegyzéseket. Vannak akik most kezdenek el jobban fejlődni, és vannak akik kezdenek visszább esni. De ez eléggé szituáció függő. Ez függ a játékos elhelyezkedésétől is.
Szóval amit mondasz, azt inkább nem tudom elfogadni.
Szintúgy, könnyebb megoldás mindenkinek, ha több játékos játszik, mert a védelem, a támadás, a nemesek ára könnyebb és egyszerűbb és olcsóbb és...
De. Amit te írsz, ahhoz akkor tényleg olyan fiók kell, amik 0-24 aktívak és értik a dolgukat.
Ezek nyilván akkor nem single playerek lesznek, hanem dual-triál fiókok.

Egyszeru a megoldas: meghuzol 1 kepzeletbeli vonalat es azt mondod ez a limit. Akik tenyleg odatettek magukat es nem csak alkalomadtan vagy ha kozel volt a gyozelem jatszottak, azok megerdemlik a plecsnit. A tobbieknek legyen eleg az, hogy a kozosseghez tartoznak es ha nem is a felso 40ben helyezkednek el, de szamitani lehet rajuk valamilyen szinten a kovi vilagokon is.

Viszont akkor miért nem belsőztétek le azokat, akik meg sem érdemlik?
Kihasználad őket csak?

Miert kene lebelsozni aki tette a dolgat, csak nem annyira mint a limit? Miert csak a plecsnit tartod szem elott? Szerintem minden nezopont kerdese, es neked a nezopont a plecsni, nem mas.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Viszont akkor miért nem belsőztétek le azokat, akik meg sem érdemlik?
Kihasználad őket csak?
Nincs mindig idő mindenre.
Meg általában ez ennek a barátja ezért maradhat vagy most még ne hanem később vagy hasonlók.

Az teljesen más hogy van aki csak azért van hogy védőt küldjön és neki ennyi a szerepe vagy hasonlók.
De a 20as szám az helytálló aki kiveszi a részét a támadásból, védekezésből, helyezésből, vágásból és kellően aktív is.
 

DeletedUser19597

Vendég
Egyszeru a megoldas: meghuzol 1 kepzeletbeli vonalat es azt mondod ez a limit. Akik tenyleg odatettek magukat es nem csak alkalomadtan vagy ha kozel volt a gyozelem jatszottak, azok megerdemlik a plecsnit. A tobbieknek legyen eleg az, hogy a kozosseghez tartoznak es ha nem is a felso 40ben helyezkednek el, de szamitani lehet rajuk valamilyen szinten a kovi vilagokon is.



Miert kene lebelsozni aki tette a dolgat, csak nem annyira mint a limit? Miert csak a plecsnit tartod szem elott? Szerintem minden nezopont kerdese, es neked a nezopont a plecsni, nem mas.



Amit elsőnek írsz, azzal egyetértek. Én is így válogatnám majd le a v61-en a tagságot.

Amit másodiknak írsz, azzal félig értek egyet.
Szem előtt kell tartanom a "plecsnit" igen... Éppen ezért kérdeztem meg tőled, hogy majd hány kart fogtok levágni, hogy más bekerüljön, akinek kell a győzelmi cím.
Sokaknak számít és sokat számít a plecsni, mert akik nem nyertek világot, de odatették magukat, és mégsem annyira jól helyezkednek el a ranglistán (pl 41.), akkor most fájóan nem adod neki oda, mert hát ez van?

Sokan összeállnak dualba-triálba, ő meg lehet egyedül küzd.

Szerintem neked is fontosnak kell legyen a győzelmi eredmény ilyen téren, ha a társaidra gondolsz.
 

DeletedUser19597

Vendég
Nincs mindig idő mindenre.
Meg általában ez ennek a barátja ezért maradhat vagy most még ne hanem később vagy hasonlók.

Az teljesen más hogy van aki csak azért van hogy védőt küldjön és neki ennyi a szerepe vagy hasonlók.
De a 20as szám az helytálló aki kiveszi a részét a támadásból, védekezésből, helyezésből, vágásból és kellően aktív is.

Ezzel egyetértek, hogy minél kevesebb az ember, annál több mindent kell megtennie.
De szerintem van egy határ, ahogy te is írod, hogy annál lejjebb már nem kell. Viszont én azt a határt nem 20-ra állítanám. De én nem is tudok/merek számot mondani.
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Amit másodiknak írsz, azzal félig értek egyet.
Szem előtt kell tartanom a "plecsnit" igen... Éppen ezért kérdeztem meg tőled, hogy majd hány kart fogtok levágni, hogy más bekerüljön, akinek kell a győzelmi cím.
Sokaknak számít és sokat számít a plecsni, mert akik nem nyertek világot, de odatették magukat, és mégsem annyira jól helyezkednek el a ranglistán (pl 41.), akkor most fájóan nem adod neki oda, mert hát ez van?

Sokan összeállnak dualba-triálba, ő meg lehet egyedül küzd.

Szerintem neked is fontosnak kell legyen a győzelmi eredmény ilyen téren, ha a társaidra gondolsz.

Hmm, ranglista. Mi lenne ha osszetettebb "ranglistat" tartanal szem elott?
59-et tudom peldanak hozni mivel az megelt tapasztalat es hatarozatnyilvanitas volt. Bar valoban nem notte ki a vilag magat, de vezerek kozos dontesevel tobbnyire nem erdekelt minket, hogy az adott jatekosnak mennyire volt sok falva a tobbihez kepest, ha (tobbnyire) egesz szero alatt odatette magat, meg a fake-ket is idozitetten inditotta, mindig fent volt amikor kellett/segitett, tamogato rangsor, stb tenyezok jelen voltak. Ha nem csak 1 szempont alapjan valogatnal, akkor egyensulyozni is lehet azt a tenyt, hogy valaki beszorult, mert... (es itt nem a jatszani nem akaras volt a tet) STB
 

DeletedUser19597

Vendég
Nyilván az is szerepet fog játszani, hogy ki küzdötte végig a testét :D
De nyilván te is a 40.-edik játékost fogod betenni a győztesek közé, mintsem a 150.-ediket. (mindenféle faluátadás függősége nélkül)

Én konkrétan csak arra akartam célozni, hogy vannak akik többen még megérdemelnék a győzelmi címert, a legtöbb ilyen általában 5-10 ember, aki a határokat szokta súrolni.
De hát minél több embere van valakinek, lehet, hogy annál többen érdemelnék meg.

Egyébként ebből a szempontból jó embernek véllek Téged. Tudom, hogy Romeo miatt kicsit cukkolsz rám.
Gondolkoztam rajta, hogy az ExoS -ra miért nem támadtatok rá, ahelyett ugye összeálltatok.
Olyan érzésem lett ebből, mintha újra összeakartad hozni azt a bandát, akikkel szerettél együtt játszani a korábbi világodon. Vagy tévedek?
 

Deleted User - 1545547

Vendég
Egyébként ebből a szempontból jó embernek véllek Téged. Tudom, hogy Romeo miatt kicsit cukkolsz rám.
Gondolkoztam rajta, hogy az ExoS -ra miért nem támadtatok rá, ahelyett ugye összeálltatok.
Olyan érzésem lett ebből, mintha újra összeakartad hozni azt a bandát, akikkel szerettél együtt játszani a korábbi világodon. Vagy tévedek?

A Romeo-s dolgot jol latod, de nem azert mert nalad van.
Az EXoS-ra azert nem tamadtunk ra, mert 1. megigertem, 2. szoros kapcsolatot epitettem Gergellyel.
59 nekem eleg volt a vezerkedesbol, a csapat alkalmi volt, viszont egyes tagokkal valoban folytatni akarom. Tervek szerint Gergely vezetese alatt a kovi szerveren, viszont nincs koze ahhoz, hogy nem bontottunk veluk 59-en.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
ben ize...
az irasodbol lejon, h kozod nem volt soha meg ebben a jatekban egy komolyabb front harchoz, egy nivosabb vilaghoz :) egy vilagot mindig az a 10 jatekos nyeri meg a vegen akik helyelnek, tamadnak, vedenek, motivalnak. Es nem is kell tobb, mert ezeken a vilagokon tokeletesen letudod fedni 10 jo frontossal az egesz frontodat. 20-al meg mar isten kiraly vagy.
 

DeletedUser19597

Vendég
A Romeo-s dolgot jol latod, de nem azert mert nalad van.
Az EXoS-ra azert nem tamadtunk ra, mert 1. megigertem, 2. szoros kapcsolatot epitettem Gergellyel.
59 nekem eleg volt a vezerkedesbol, a csapat alkalmi volt, viszont egyes tagokkal valoban folytatni akarom. Tervek szerint Gergely vezetese alatt a kovi szerveren, viszont nincs koze ahhoz, hogy nem bontottunk veluk 59-en.

Értem már :)
Sok sikert majd :)
Gergelyre kíváncsi leszek, hogy alapítóként (?) hogyan fog teljesíteni.
 
Fent