Világ 61 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
3712 bővítmény megtekintése

Hát végül erre is fény derült..
Azért nem semmi!
Viszont dodoban én mondom... egy tisztességes játékost látok. És ez a véleményem már nem fog megváltozni.

u.i.: a képhez van engedélyem

Túl jól hazudik, nem volt szó semmiféle duálról, attól, hogy ilyesmit kitalált, még nem igaz :D láttam bőven, hogy kémkedett, sőt amikor head a kémeket kereste facen vele beszélte, és küldte tovább az OS-nek. Azt se hidd el, amit kérdez. :)
 

dodo123

New Member
A reakció pontszáma
15
Aziasztok
Olvasom , hogy néhány ember nevemet emlegeti
7 éve nem irtam a külsőre
A lényeget BEN leurta, engedélyt adtam neki, hogy pm levelünket bemásolja
Ezt azért irom, mielőtt vki jelentené
Gyakori olvasója vagyok a külsőnek, inkább csak néma szemlélője, minthogy itt irkáljak mindenfajta okosságokat
A lényeg benne van a levélben
Mivel a szabályzat tiktja, hogy supp levelezést ide bemásoljak, igy elég egyoldalu a vádaskodás.
Sajnos én magam voltam a fasz, mindeb jelszó ugyanaz volt, ráadásul sosem változtattam
Egy vmikori dualom ki is használta ezt a helyzetet, ez tisztán látszott a bejelentkezési IP cimekből
Ilyen esetben a supp se tudott mit csinálni és sajnos én se
Röviden ennyi a story


További jó játékot
dodo
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Változtattak a szabalyokan már nem egyszer mondtam. Eddig nem kellett semmilyen engedely világi hülyeség volt amit valaki kitalált és itt mindenki bekajalta. A személyes tartalmút nem lehetett engedéllyel sem. Most pedig már semmit semmilyen formában tok mindegy az engedély. Maximum ha support külön engedélyt ad.
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Nos ha már kiderült, hogy az Én @péniszem a legnagyobb, az ASG a legjobb klán és csak is az ASG nyerheti a szervert, foglalkoznátok egy kicsit a valódi v61-es világgal? Mert azt elfogadom, hogy sokakat szórakoztat a "kis kakasok" rikácsolása, DE EZ AKKOR IS AZ ÉN SZEMÉTDOMBOM!!!

Szóval szidni Dongábort és az ASG-t! Hajrá!! Hátha a szidások közepette olyan is történik ami ténylegesen v61-el kapcsolatos! És ez nem merül ki abban, hogy itt egymás lejáratásával akartok szervert nyerni!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Aziasztok
Olvasom , hogy néhány ember nevemet emlegeti
7 éve nem irtam a külsőre
A lényeget BEN leurta, engedélyt adtam neki, hogy pm levelünket bemásolja
Ezt azért irom, mielőtt vki jelentené
Gyakori olvasója vagyok a külsőnek, inkább csak néma szemlélője, minthogy itt irkáljak mindenfajta okosságokat
A lényeg benne van a levélben
Mivel a szabályzat tiktja, hogy supp levelezést ide bemásoljak, igy elég egyoldalu a vádaskodás.
Sajnos én magam voltam a fasz, mindeb jelszó ugyanaz volt, ráadásul sosem változtattam
Egy vmikori dualom ki is használta ezt a helyzetet, ez tisztán látszott a bejelentkezési IP cimekből
Ilyen esetben a supp se tudott mit csinálni és sajnos én se
Röviden ennyi a story


További jó játékot
dodo

Ott voltam az OS vezéribe, nem dual volt, hanem te, lagalabb ha sz@r vagy, utána ne hazudj. Nem szégyen a kémkedés, vállald nyugodtan, hogy nem tetszett, ahogy az SBT elbánt az NF-el ezért kiakartál velük szúrni. Az korrekt lépés volt, hogy lebukás után leadtad a faluidat, többit nem kommentálom :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nos ha már kiderült, hogy az Én @péniszem a legnagyobb, az ASG a legjobb klán és csak is az ASG nyerheti a szervert, foglalkoznátok egy kicsit a valódi v61-es világgal? Mert azt elfogadom, hogy sokakat szórakoztat a "kis kakasok" rikácsolása, DE EZ AKKOR IS AZ ÉN SZEMÉTDOMBOM!!!

Szóval szidni Dongábort és az ASG-t! Hajrá!! Hátha a szidások közepette olyan is történik ami ténylegesen v61-el kapcsolatos! És ez nem merül ki abban, hogy itt egymás lejáratásával akartok szervert nyerni!

Szidni sem kell téged ingyenélő 'király'

Megszedted már magad eléggé a tagjaid átveréséből? Mennyire jó lehet szegényeknek agyhalottként élni, ahogy egy 'király' lehúzza őket, de utolért a sorsod, hála az égnek már a kutya sem követ. :)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Rick Castle
Member
  • Performing moderation duties
  • 6 minutes ago
6 minutes ago
:eek:
Blimey... Na ki nek torolik a uzenetet?
 

darkdevil

Active Member
A reakció pontszáma
125
Szidni sem kell téged ingyenélő 'király'

Megszedted már magad eléggé a tagjaid átveréséből? Mennyire jó lehet szegényeknek agyhalottként élni, ahogy egy 'király' lehúzza őket, de utolért a sorsod, hála az égnek már a kutya sem követ. :)
Ez még tőled is elég ostobán hangzik! :D Nem kell a csaholásod a lábamnál!

Bár ha jól belegondolok.... a klánvezetés, a sok levelezgetés..... áhhh megyek és közlöm a klánnal, hogy szükségem van egy Yacht-ra. Ezt másképp nem lehet idegekkel bírni! ;)
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Jó Ip cím,a kutyát nem érdekli az Ip cím,de vigyázatok hogy miket írtok hisz bármi felhasználható bizonyíték ként ami ide is kikerül.
Még mindig egy egész város játszik a fiókból;) de a Ip mindig ugyan az,hihetetlen hogy valaki egy egész várost beenged az otthonába:eek:
 

dodo123

New Member
A reakció pontszáma
15
na idefigyelj kispofa
a megjegyzéseid igen sértőek számomra
kb 1200 család megélhetését biztosítom vállalkozóként és nem hazudok
pont az ilyen alakok miatt vannak már csak 4 kontis szerverek, a kh-ás világnak hányigere van tőletek
ha hibázok én mindig bevallom
de olyat, amit nem követtem el, azt biztosan nem
láttam az állítólagos bizonyítékokat, scrin shotokat
1, sose játszok telon, max üzi irás
2. napközben melozok általában, igy mindenki tudja, caps lock-val írok

te kevered a szezont a fazonnal
v-50 nem volt dualom
egy vmikori korábbi világos dualom tette
vele már tisztáztam a dolgot hidd el

és azok osszák az észt, akiknek vaj van a fejük felett
azt miért nem irod, hogy ami klánba ott kezdtem, azt a vezérem eladta?
elég furcsának találom, hogy te 2 fajta mércével méred az embereket, és azok a faszagyerekek
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Ez még tőled is elég ostobán hangzik! :D Nem kell a csaholásod a lábamnál!

Bár ha jól belegondolok.... a klánvezetés, a sok levelezgetés..... áhhh megyek és közlöm a klánnal, hogy szükségem van egy Yacht-ra. Ezt másképp nem lehet idegekkel bírni! ;)
Es ha Meg veszem te neked akkor te fogol terdelni? En benne vagyok :D bar akkor Meg veszem a ASG t is ugy se nem artana oda egy massive vezeto karakter :confused:
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
na idefigyelj kispofa
a megjegyzéseid igen sértőek számomra
kb 1200 család megélhetését biztosítom vállalkozóként és nem hazudok
pont az ilyen alakok miatt vannak már csak 4 kontis szerverek, a kh-ás világnak hányigere van tőletek
ha hibázok én mindig bevallom
de olyat, amit nem követtem el, azt biztosan nem
láttam az állítólagos bizonyítékokat, scrin shotokat
1, sose játszok telon, max üzi irás
2. napközben melozok általában, igy mindenki tudja, caps lock-val írok

te kevered a szezont a fazonnal
v-50 nem volt dualom
egy vmikori korábbi világos dualom tette
vele már tisztáztam a dolgot hidd el

és azok osszák az észt, akiknek vaj van a fejük felett
azt miért nem irod, hogy ami klánba ott kezdtem, azt a vezérem eladta?
elég furcsának találom, hogy te 2 fajta mércével méred az embereket, és azok a faszagyerekek

Ez az,oltsuk noob-ot még is csak noob:rolleyes:
 
Fent