Script kívánságlista

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
térkép nézetbe a kurzort húzod a falukon és látod, hogy melyikre kell válts, mert látod az egységeket benne.. :D
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
térkép nézetbe a kurzort húzod a falukon és látod, hogy melyikre kell válts, mert látod az egységeket benne.. :D
Hát azt keresgéljem... :D
Egyébként normál világokon azért az ember tisztába van melyik falujába mi van, de speeden nincs idő arra, hogy keresgéljek.
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Sziasztok!

Szeretnék egy olyan scriptet, amivel ki lehetne bővíteni a falu csoportokat, bár jobb lenne, ha a fejlesztők ezt beépítenék. Nagyjából megszerkesztettem a HTML kódot, hogy meg tudjam mutatni mit is szeretnék pontosan.
3510 bővítmény megtekintése
3509 bővítmény megtekintése

Mint látható, kibővítettem azzal hogy láthatók legyenek a faluban lévő egységek is vagy az infó fülnél kiválasztva az épületek szintjei.
Esetleg még annyit lehetne hozzá rakni, hogy ha rákattintok egy egységnek az ikonjára akkor azt tegye növekvő vagy csökkenő sorrendbe.

Elég hasznos eszköz lehetne, amivel jelentősen növelné a sebességem, de így hogy csak a falu nevét mutatja mindig gondolkodnom kell, hogy pontosan melyikbe mi van. Igaz ott van a dinamikus csoport szerinti rendezés, de azt mindig beállítani hosszadalmas.


Kész :) A fent említett funkciókat tartalmazza, a faluk sorba rendezésének a lehetőségével együtt, egy bizonyos egység fajtát figyelembe véve (amelyik egység ikonra kattintasz) sorba rendezi a falukat a legtöbbet tartalmazótól az adott egységtípusból a legkevesebbig.
1591231016824.png
1591231089289.png

Hát az az értelme, hogy ezt ha bekapcsolom akkor az oldalváltáskor is aktív marad. Tudom hogy kombinált nézetben is van ilyen, konkrétan ugyan az amit kérek, de nekem ahhoz a kombinált nézetbe kell mennem :D
ezzel sajnos a script nem ért egyet, mert amikor oldalt váltasz, akkor maga a weboldal újratöltődik és az aktív scriptet kiüti, vagyis ismételten futtatni kell majd :) ( kivétel ha félreértettem és ha te az oldalak alatt a Csoport legördülő listára gondolsz, ahol a script aktívkodik. Ha azt váltogatod, akkor a script aktív marad )

Teszteld le, kérlek, elemezd, és ha megfelel az elvárásaidnak akkor csinálok saját fórum témát neki

Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/advanced_groups.js');void(0);
 
Utoljára szerkesztve:

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Kész :) A fent említett funkciókat tartalmazza, a faluk sorba rendezésének a lehetőségével együtt, egy bizonyos egység fajtát figyelembe véve (amelyik egység ikonra kattintasz) sorba rendezi a falukat a legtöbbet tartalmazótól az adott egységtípusból a legkevesebbig.


ezzel sajnos a script nem ért egyet, mert amikor oldalt váltasz, akkor maga a weboldal újratöltődik és az aktív scriptet kiüti, vagyis ismételten futtatni kell majd :) ( kivétel ha félreértettem és ha te az oldalak alatt a Csoport legördülő listára gondolsz, ahol a script aktívkodik. Ha azt váltogatod, akkor a script aktív marad )

Teszteld le, kérlek, elemezd, és ha megfelel az elvárásaidnak akkor csinálok saját fórum témát neki

Kód beillesztése:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_HU/scripts/advanced_groups.js');void(0);
Nagyon köszönöm!

Tökéletes! Sajnos nincs jelenleg olyan világom ahol 1-nél több falum lenne, így a rendezést nem tudtam tesztelni, de ránéztem a kódra van "sort" úgyhogy gondolom működik. :D
 
Utoljára szerkesztve:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Ez nem is scriptre ötlet,inkább egy funkció,ha megvalósítható.
A saját jegyzeteket(összeset akár) egy gombnyomással törölni,vagy egy listát feldobna a cuccos a faluknál kordikkal,és kedvedre törölgethetnéd,nem kellene folyamatosan rányomkodni,mert idegbajt kap az ember néha. DE AZ ÖSSZES JEGYZET TÖRLÉSÉT fent tartanám itt is,mert tényleg,idegesítő,sok idő,és órákat töltök én el velük folyamatosan.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.729
Ez csak a térképen működik és csak a látható falvak jegyzeteit listázza ki.


"Ez nem is scriptre ötlet,inkább egy funkció,ha megvalósítható.
A saját jegyzeteket(összeset akár) egy gombnyomással törölni,vagy egy listát feldobna a cuccos a faluknál kordikkal,és kedvedre törölgethetnéd,nem kellene folyamatosan rányomkodni,mert idegbajt kap az ember néha. DE AZ ÖSSZES JEGYZET TÖRLÉSÉT fent tartanám itt is,mert tényleg,idegesítő,sok idő,és órákat töltök én el velük folyamatosan. "

Ha kell írok egy scriptet, ami az áttekintésben fut és leszedi az összes faluról a jegyzetet, csak előtte érdeklődd meg, hogy szabad-e.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Ez nem is scriptre ötlet,inkább egy funkció,ha megvalósítható.
A saját jegyzeteket(összeset akár) egy gombnyomással törölni,vagy egy listát feldobna a cuccos a faluknál kordikkal,és kedvedre törölgethetnéd,nem kellene folyamatosan rányomkodni,mert idegbajt kap az ember néha. DE AZ ÖSSZES JEGYZET TÖRLÉSÉT fent tartanám itt is,mert tényleg,idegesítő,sok idő,és órákat töltök én el velük folyamatosan.
orakat?
sajat falu jegyzetet alapbol folosleges hasznalni, mert nem latod at egyben, szal max marad par foglalas elotti folos info benne
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
dinamikus csoportokba kellene beepitsenek egy olyan plusz opciot h falura erkezo bejovo egysegsebesseg szerint, tahat kulon tudnam csoportba rendezni azokat a bejovoket ahova nemest kapok, a fontos ebbe, h dinamikusan!!!, mert statikusan szuressel meglehet csinalni es csoportosan hozzaadni, de az maszatolas, es az olyan szep lenne ha cimkezes utan mar egybol kerulne be a nemeselt falu a helyere
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Olyan scriptet vagy akármit szeretnék (ha nincs), hogy a térképre több fajta ikonka legyen felhelyezhető.
pl.: épületek, felkiáltójel, kbf jel.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.729
Olyan scriptet vagy akármit szeretnék (ha nincs), hogy a térképre több fajta ikonka legyen felhelyezhető.
pl.: épületek, felkiáltójel, kbf jel.
Saját falvaidnál így megoldható:

Térkép/kijelölések kezelése/Saját csoport hozzáadása

itt megjelennek a dinamikus csoportjaid, valamelyiket hozzáadod, majd rákattintasz a színek szerkesztésére és az URL-nél megadod az általad használni kívánt ikon méretű kép címét.

Idegen falvaknál ezzel tudsz jelölgetni, korlátozott keretek között:

link
 
Fent