Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681




Swak en nem a csapatodra tettem rossz Meg jegyezeseket csak 1 emberre sooot ha vissza nezed talan en voltam a egyetlen aki eleg sok szepet mkndott vagy el ismerte a dolgok. Nem hiszem hogy engemet ebbe a dologba hobaztathat te vagy barkik. Segiteni akartam nagy szajjal el lett utasitva.2 merkozes 2 vereseg es Meg minsig nagy a szaja sok embernek (nem mindenkinek) . Ez majdnem fel kulte a pulzusomat 57 ig de csak majdnem. :D
De lasd joo zsoldos vagyok (irony) a hetfon lesz egy merkozes es arra jovok en is. (ha minden iggaz)
Kepviseles
UK US CA AUS jatekosok atlag UK n nagy a. neten vannak.lasd fenti kepek. Mond hat ha itt voltam 50 merkozes Ott voltam 300 merkozest akkor megis hova alljak? Sooot .es ben is voltam 5 merkozest...

Egy kis segitseggel de:
3527 bővítmény megtekintése
TeamHu + en
Mekkora balhé lenne ha betennék ide két üzenet váltást arról , hogy mitől megy nekik a speed :D elengedem ezt a témát nem hiszem , hogy nagy energiát fordítanának ott most rátok , volt egy nemzetközi verseny ahova egyik nagyszájú sem jött , nekem ez itt elég is :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Mekkora balhé lenne ha betennék ide két üzenet váltást arról , hogy mitől megy nekik a speed :D elengedem ezt a témát nem hiszem , hogy nagy energiát fordítanának ott most rátok , volt egy nemzetközi verseny ahova egyik nagyszájú sem jött , nekem ez itt elég is :)

Dehogy nem ment , hisz ott voltatok 4-5 en nagyszájúaknak
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Nem vèletlenül vagy kigyó , a te kis csicskáidat is keresni kellett :D te sem meg a nagy pofád sem voltatok sehol :D milyen érdekes , megkellett volna mutatnod mennyit érsz , hát pont annyit mint a részvételed :D semmit :D mi azon az egyhéten gyakoroltunk mikor szintén kigyóskodtál :D nem volt a társaság nqgyobbik fele évek óta speeden :) de oszd az észt a speeden kívűl amúgy is jelenleg egy 0 vagy , najó lehet néha dupla nulla :D

jól megbántottál most :D kikaptál eddig ellenem mindenhol is :D Az hogy besírtad , bekönyörögted magad az FS be hmm.. támadott egy ezer pontos a szomszédból , sírtál is egyből védőkért.. nevet ott is rajtad mindenki :D grat a Top1 hez v50en ! Ja mi :eek:
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Dehogy nem ment , hisz ott voltatok 4-5 en nagyszájúaknak
hiányoltunk onnan , ja nem :D tök jól elnevetgéltünk :D tudom neked ez nem megy , mert a gépeden feküdve alszol, eszel,iszol csak közben elfelejted hogy virtual man vagy :) semmi több és ez nem is fog változni :) itt kapkodsz a szavak után milyen "nagy" dumát eressz el , de hidd el magadon rontasz hisz a tényen nem változtat semmi a " nagy " redike nem jött csipetcsapatával nemzetközire :D Köszönjük a semmit redi meg bejgli :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
jól megbántottál most :D kikaptál eddig ellenem mindenhol is :( a csicskásaiddal együtt :D Az hogy besírtad , bekönyörögted magad az FS be hmm.. támadott egy ezer pontos a szomszédból , sírtál is egyből védőkért.. nevet ott is rajtad mindenki :D grat a Top1 hez v50en ! Ja mi :eek:
51-en sírtam védőkért ? :D szerintem nem az én klánom lett bucira verve :D v50 en több lettem mint top1 a magad fajta ezt nem érti nem is várom el , szellemi párbajt nem tudsz vívni fegyver nélkül redi :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
51-en sírtam védőkért ? :D szerintem nem az én klánom lett bucira verve :D v50 en több lettem mint top1 a magad fajta ezt nem érti nem is várom el , szellemi párbajt nem tudsz vívni fegyver nélkül redi :)

Megint csak szégyent hozol az FS re :( ja mint álltalában mindenkire :D (v60on ) te butus :D csak jonnek és jonnek siránkozó üzeneteid :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Megint csak szégyen hozol az FS re :( ja mint álltalában mindenkire :D (v60on ) te butus :D csak jonnek és jonnek siránkozó üzeneteid :D
Nem hiszem hogy siránkoznék :D elvégeztem a dolgomat ott :D annyi bőven elég nekem :D katázás ellen még jó hogy kértem védőt mivel 8 embert kisèrtem haza 3 kenődött és naponta vágtam vissza vonatokat :D csináld utánam :D klasszikkal mizu ? Mész majd bukni megint ? :D
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Nem hiszem hogy siránkoznék :D elvégeztem a dolgomat ott :D annyi bőven elég nekem :D katázás ellen még jó hogy kértem védőt mivel 8 embert kisèrtem haza 3 kenődött és naponta vágtam vissza vonatokat :D csináld utánam :D klasszikkal mizu ? Mész majd bukni megint ? :D

Már nem azért de ezt még bakorobi is utannad csinálja , pedig még kezdő :D te vonat vágó király
Jó volt a classic is :D eddig ahol indultunk a csapattal 4/4 win .. de szerintem 1-2 re emlékszel ahol verve voltál
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Már nem azért de ezt még bakorobi is utannad csinálja , pedig még kezdő :D te vonat vágó király
Jó volt a classic is :D eddig ahol indultunk a csapattal 4/4 win .. de szerintem 1-2 re emlékszel ahol verve voltál
1-en vertél el te :D és ne handabandázz mert màr kaptatok ki , miszter bedobom a szervert :D attól hogy elmenekülsz onnan még ugyan úgy vereségnek számít statisztikai ember vagy :D
 

Deleted User - 1397584

Vendég
Öreg milyen kerti törpéről beszélsz?
Szerintem nem tudod merre van az előre meg, hogy hányas a kabát.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Arra gondolam jatszuk szepen le.
Mi leszunk 5(vagy 10 ha fair play) en Ti johettek 10en.
Vagy megyek egyedul nekem mindegy :D
Swak?
Normálon :D de az lehetetlen :D speeden kellene egy hónap gyakorlás napi szinten amit nem fogok bevállalni szórakozásból , volt lehetőségetek bizonyítani besültetek :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Amúgy büszke vagyok rád swakimaki :) Megtanultál írni , a speedhez képest :) 2 értelmes szavad nem volt , amit leírtál volna :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent