Prémium mentes retró szerver - Aki elsőként foglal nyer!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Viszont a feltétel a nyeréshez a 2 falu volt :D És ő foglalt elsőnek (tudom más is foglalhatott volna csak nem arra mentek stb.) Szóval ha a feltételt nézzük ő nyert, ha a helyezést akkor te vagy az 1. azon a körön
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Viszont a feltétel a nyeréshez a 2 falu volt :D És ő foglalt elsőnek (tudom más is foglalhatott volna csak nem arra mentek stb.) Szóval ha a feltételt nézzük ő nyert, ha a helyezést akkor te vagy az 1. azon a körön
Igen pont ezt irtam le. Ugyes volt mer 1800 Ponton akademiat huzott. nyert 1 k ppt :D de az engemet se izgat hogy 200 al tobb vagy kevesebb
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mindegy most már remélem lesznek jó (gyors) körök amikre betudok menni funolni kicsit :D
 

DeletedUser20283

Vendég
Nekem már szombaton is meglett volna ha nem támadnak be hárman :)
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Nekem már szombaton is meglett volna ha nem támadnak be hárman :)
Mellett nem volt semmid ez egy komoly rossz tenyezo csak kovacs muhely. A elso tamadast nem te kaptad aszt hiszem. Miutan tamattatok achilleus12 aka chainsaw t akkor szalltunk ratok jobban. Te kaptad a lovas haza kiserest a masik meg a rombolost
1v1 már nem divat sehol
Aszt lattam en is korabban tolletek. Gyorsan tanulunk :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Mellett nem volt semmid ez egy komoly rossz tenyezo csak kovacs muhely. A elso tamadast nem te kaptad aszt hiszem. Miutan tamattatok achilleus12 aka chainsaw t akkor szalltunk ratok jobban. Te kaptad a lovas haza kiserest a masik meg a rombolost

Aszt lattam en is korabban tolletek. Gyorsan tanulunk :D

Mit vártál mikor 4en mentetek egyre? :D hogy majd végignézzük? :)
 

Deleted User - 1524758

Vendég
hát teljesen mindegy mit csináltatok mert mindenki haza lett kísérve :D
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Ez volt az első speedem, nem tudtam, hogy nem divat az egyéni játék. De legközelebb máshogy készülök :)


ezt pont nem a te HSZ-edre akartam fűzni hanem sikamaru-nak :D Veled nincs bajom, inkább respect hogy nem kezdtél el te is sírni ahogy páran szokták :D lásd mostani körben "elgurult a gyógyszerem " -nek eléggé elgurult a gyógyszere:D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
2 csapattal bejottok 2 ember ellen :D a felelmek elegge kemenyen hatassal vannak ratok :)
DE aszt hiszem ott sas marci Meg te is ki lett el utanna csapva valami script miatt ha janku jol monta so ha ez igaz en lehet csendben lennek :)

2 ember ellen? :D 4-en voltatok mi 3-an. Szóval nemtudom melyik körröl beszélsz :) Mondj olyat ahonnan nem lettem kibaszva :D (nem tehetek róla hogy van 1-2 supp tag aki nem normális) :D
 

Deleted User - 1524758

Vendég
miért az normális ha valaki 1mp alatt elküld 40 támadást?
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
2 ember ellen? :D 4-en voltatok mi 3-an. Szóval nemtudom melyik körröl beszélsz :) Mondj olyat ahonnan nem lettem kibaszva :D (nem tehetek róla hogy van 1-2 supp tag aki nem normális) :D
Pocahontas (kezdo speed tag volt) es en voltam bent. Janku melozott Pont. pedig azt hiszem kesobb jott be.
Amugy te is vadvirag tuneteket mutatsz bar Meg igy nem tudom. Meg allapitani. (Hogy minket segit a Support nekunk irnak ki jatekot es a tobbi.....minket nem zarnak ki de masikat igen ). Az Meg se forsuljon a fejwletekbe hogy talan nincs a miert ki zarjanak mer nem csalunk nem ugy akarunk ervenyesulni nem ugy akarunk nyerni is es nyomott hagyni... De telleg ne is gonsolj ezekre se te se a tobbi csipogo.
Javaslok egy kis teat es 3 kanal mezet egy vegleges kizarast es melle egy "how to" t arra mik lehetnek a kifogasok a jovoben. Ja es 2 pofont melle.
- EverBee- pH

Ez a support pedig normalisabb mint a elozok voltak. Elegge realisan nezik a helyzet et es ugy dontenek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent