Script kívánságlista

Uncas23

New Member
A reakció pontszáma
20
Olyat lehetne, hogy egy gyorsgomb, ami a térképen működik és azt csinálja, hogy ha egy saját falu fölé visszük az egeret és lenyomjuk a gyorsgombot automatikusan kiválasztja a falut és a térképet a kiválasztás pillanatában lévő térképnézetnél tartja? Egy klikkből. Lehetne olyan is, ami az új kiválasztott falut rakja a térkép középponjába.
Vagy esetleg csak egyszer futtatjuk a scriptet a térképnézetben és ezt a funkciót az egérrel való dupla kattintásra rakja.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Olyat lehetne, hogy egy gyorsgomb, ami a térképen működik és azt csinálja, hogy ha egy saját falu fölé visszük az egeret és lenyomjuk a gyorsgombot automatikusan kiválasztja a falut és a térképet a kiválasztás pillanatában lévő térképnézetnél tartja? Egy klikkből. Lehetne olyan is, ami az új kiválasztott falut rakja a térkép középponjába.
Ez megvalósítható.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Nem volt prémium fiókom, aktiváltam egyet. A térkép középpontjába opciónál van egy nyíl, amire ha klikkelsz, meg lehet adni több koordinátát is, ott tudsz válogatni közöttük és el is tárolja őket, nem kell hozzá külön script.
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Ezt mondod dsa-s ként alnevvel amikor levegot nem bírnal venni ha tisztán kéne játszani es "gép" nem segítene lélegezni ?
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Engem nem zavar, beszélgessetek csak.. :D max. majd törlöm a nem ide valót ha befejezitek

Lándzsa, Kardos, Nl, Kos, Lovag
Azt értem, de azt viszont már ha megköveztek sem, hogy mi szerepe lenne a scriptnek ebben, hogy pontosan mi lenne a dolga. ( ne oltsatok be azért mert nem vágom )
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Engem nem zavar, beszélgessetek csak.. :D max. majd törlöm a nem ide valót ha befejezitek


Azt értem, de azt viszont már ha megköveztek sem, hogy mi szerepe lenne a scriptnek ebben, hogy pontosan mi lenne a dolga. ( ne oltsatok be azért mert nem vágom )
Hogy ne kelljen rákattints több faluból sokszor arra, hogy Néhány és ott folyton kiválasztani amit haza akarsz hívni, hanem pár gombnyomásra hazaszedi neked egységenként. Tegyükfel van 100 mozgatható vfed amibe van lándzsa is kardos is nl is és mind ki volt küldve valakinek és haza akarod hívni de sebesség szerint, hogy mielőbb újból el tudd küldeni ha kell, na akkor 100 faluba 3x rá kell menj arra, hogy néhány meg kijelölni külön az egységeket. Csinálnál 1 csopit az ilyen faluknak aztán ott csak benyomnád a scriptecskét az meg mind a 100 falunál vissza hívná onnan ahová küldted pár kattintással sebességenként az egyégeket.
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Üdv!

Csak annyit szeretnék kérni, hogy az LA Enhancer farmoló script-be ennyit tegyetek már be legyetek szívesek, mert én falunézetből reflexből a gyors gombra kattintok és befagy az egész, de ha ezt beillesztitek az elejére, akkor először a farmkezelőbe ugrik és utána futtatja a scriptet. De biztos értitek mit szeretnék.

JavaScript:
if (window.location.href.indexOf('am_farm') < 0) {
    window.location.assign(game_data.link_base_pure + "am_farm");
}
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Üdv!

Csak annyit szeretnék kérni, hogy az LA Enhancer farmoló script-be ennyit tegyetek már be legyetek szívesek, mert én falunézetből reflexből a gyors gombra kattintok és befagy az egész, de ha ezt beillesztitek az elejére, akkor először a farmkezelőbe ugrik és utána futtatja a scriptet. De biztos értitek mit szeretnék.

JavaScript:
if (window.location.href.indexOf('am_farm') < 0) {
    window.location.assign(game_data.link_base_pure + "am_farm");
}

Megtörtént, köszi a rávilágítást :)
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Azért nem volt benne átirányítás, mert 2 helyen is működött. A farmkezelőben és ha jól emlékszem talán a gyülekező helyen is valahol...
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
582
Megnéztem, nem az a másik pont

Majd ha valaki panaszkodik akkor bele rakjuk a másik pontot is allowed oldalként :D de csak miután rájöttünk hogy melyik az a másik :D
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Sziasztok!

Szeretnék egy olyan scriptet, amivel ki lehetne bővíteni a falu csoportokat, bár jobb lenne, ha a fejlesztők ezt beépítenék. Nagyjából megszerkesztettem a HTML kódot, hogy meg tudjam mutatni mit is szeretnék pontosan.
1591179134723.png
1591178733230.png

Mint látható, kibővítettem azzal hogy láthatók legyenek a faluban lévő egységek is vagy az infó fülnél kiválasztva az épületek szintjei.
Esetleg még annyit lehetne hozzá rakni, hogy ha rákattintok egy egységnek az ikonjára akkor azt tegye növekvő vagy csökkenő sorrendbe.

Elég hasznos eszköz lehetne, amivel jelentősen növelné a sebességem, de így hogy csak a falu nevét mutatja mindig gondolkodnom kell, hogy pontosan melyikbe mi van. Igaz ott van a dinamikus csoport szerinti rendezés, de azt mindig beállítani hosszadalmas.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.707
Kombinált nézetben látod az egységeket, épületek nézetben pedig az épületeket. Rákattintva felül az ikonjára sorba is rakja neked őket. A csoportokat pedig tudod váltogatni közben. Nem értem ennek a scriptnek mi értelme lenne...
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Kombinált nézetben látod az egységeket, épületek nézetben pedig az épületeket. Rákattintva felül az ikonjára sorba is rakja neked őket. A csoportokat pedig tudod váltogatni közben. Nem értem ennek a scriptnek mi értelme lenne...
Hát az az értelme, hogy ezt ha bekapcsolom akkor az oldalváltáskor is aktív marad. Tudom hogy kombinált nézetben is van ilyen, konkrétan ugyan az amit kérek, de nekem ahhoz a kombinált nézetbe kell mennem :D
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Meg pl. térkép nézetbe vagyok, gyorsan kell küldenem valahova támadást vagy védelmet. Sokkal egyszerűbb, ha ezt az ablakot használom, mint hogy először elmenjek kombinált nézetbe, átlépjek arra a falura, majd vissza a térképre.
 
Fent