Csevegő

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
"végleges bann"
Erre itt irkálsz.
tenor.gif
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
De ha logikusan bele gondolsz ha előzőn is ezt használta és ott nem tiltottak és ott igen akkor nem értem az egészet hogy mi alapján megy ez :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Hát nyilván nem kell csalni ezzel én is egyet értek de ha nem csalsz és úgy észlel botot a játék az azért cink nem? :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Azert 53-on is vicces volt, mikor kiraktak teged veglegesre. 2 nap mulva elkezdesz ram inditani, habzo szajjal irod nekem az uzit, erre mire hazaernek a nuke-jaid mar a tarsaid kell elvigyenek :D :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
De ha logikusan bele gondolsz ha előzőn is ezt használta és ott nem tiltottak és ott igen akkor nem értem az egészet hogy mi alapján megy ez :D
Ha logikusan belegondolsz lehet, hogy előzőleg nem jelentették -annyin- vagy olyan státusza lett, hogy még játszhat, de különös figyelmet érdemel.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Probléma lehet az, hogy ha kapsz 1 botvédelmet de közbe menne kifelé 3 ablakból még a támadás :-D
Hát csak az a baj nem volt ilyen mindent kézzel csináltunk aki tud játszani azt is tudja hogy ezt egy farm bot nem farmolja le azt ami simán aktívitás kell hozzá semmi több :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Azert 53-on is vicces volt, mikor kiraktak teged veglegesre. 2 nap mulva elkezdesz ram inditani, habzo szajjal irod nekem az uzit, erre mire hazaernek a nuke-jaid mar a tarsaid kell elvigyenek :D :D
Hát azért az más volt ott azt nézték botnak amikor megvolt nyitva 50 ablak és simán operába 2-es enterel végig mentem amit régen is használtak pl nemes vonat küldésre csak belaggolt a szerverük és azért nézték botnak de azért vissza is engedtek :D
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Hát azért az más volt ott azt nézték botnak amikor megvolt nyitva 50 ablak és simán operába 2-es enterel végig mentem amit régen is használtak pl nemes vonat küldésre csak belaggolt a szerverük és azért nézték botnak de azért vissza is engedtek :D

En pedig ugy hallottam belso infok alapjan, hogy "valaki" ugyeskedett, hogyan bizonyitsd be videoval az "artatlansagod" :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Hát csak az a baj nem volt ilyen mindent kézzel csináltunk aki tud játszani azt is tudja hogy ezt egy farm bot nem farmolja le azt ami simán aktívitás kell hozzá semmi több :D
mar onmagaban vinszent neve bekamuzasa is bannt ert teso, ha tisztaban lennetek a szabalyokkal :) ja es valoszinuleg azert kaptuk el folyamatosan a rombolo nukokkal a kosokat mert csak azokat felejtettetek bent, vagy a tort seregeket :)))
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Néz meg egy 6 évvel ezelőtti videót ugyan ez ami utána volt az nem itteni téma de arról is story van de nem fórumra való :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
mar onmagaban vinszent neve bekamuzasa is bannt ert teso, ha tisztaban lennetek a szabalyokkal :) ja es valoszinuleg azert kaptuk el folyamatosan a rombolo nukokkal a kosokat mert csak azokat felejtettetek bent, vagy a tort seregeket :)))
Azért kaptátok el a kosokat mert mondjuk folyamatosan farmoltunk a seregel és néha elkaptátok a sereget is szóval ez a vád elég alaptalan :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
mikor egy fiokrol tobb szaz jelentest latsz egyben azokon szepen latszik h tudastos vagy gepi :) mert ha idotok volt 24/24 ben farmolni akkor valoszinu arra is lett volna idotok, h ne csapjuk ki folyamatosan a seregeket, abszolut nem volt semmi reakcioja a fioknak semmire, pl. reggel 10-re betoltam a nukot utana idozites nelkul raktam 100 katakat volt amelyik este ert be de ugyis rombolt, es ezt a semat toltam napokig, egy eszesebb jatekos siman behuzta `volna a nuko utan mindig a fake fogot.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
ket lehetoseg van, vagy csaltatok vagy csak siman noobok vagytok akik a teruleti elony es a szomszedok inaktivitasa miatt sokat tudtak farmolni de a jatekhoz nem ertenek, dontsd el melyikek vagytok, de profik aminek hiszitek magatokat tuti nem. Ja es en kezdtelek kataztatni titeket, sajnalom h a tervemet nemtudtam vegigvinni szamitasaim szerint kb. 6. napra eldobatok volna mert egyik falutokban sem lett volna se tanya se fohadi se kovacs.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
a legviccesebb az volt amikor betoltatok a gepeket egy faluba, de annyi eszetek nem volt h legalabb annal az egy falunal figyeljetek bejovokre, de kozben 24/24-ben kepesek voltatok a farmra? ellentmondasos a sztori.

1589554381832.png
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ha annyira figyelted azt is láthattad hogy csak akkor volt bent kos amikkor kezdédtek fakelést utána át lettek küldve klántráshoz akit nem támadtók sőt mondok még jobbat fent el is kapott valamelyikötők jó pát kost mert nem figyeltünk óda normálisan szóval :D
 
Fent