Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kedves Játékosaink,

A nemzetközi Klánháború Csapat örömmel hív meg titeket a május 21-én kezdődő Nemzetközi Speed Tornára. Lehetőségetek van a tornán Magyarországot képviselni jelentkezésetekkel.

Fontosabb információk
  • Csapat létszám: 10 (+5 tartalék)
  • Körök helye: .net szerver
  • Ingyenes prémium fiók és farmkezelő. Fiókkezelő inaktív.
  • Részletes információk a regisztráció lezárulása után.

Jutalmak
Játékosok

  • 1. helyezett - 1000 Prémium Pontok
  • 2. helyezett - 500 Prémium Pontok
  • 3. helyezett - 300 Prémium Pontok
Klánok
  • 1. helyezett - 200 Prémium Pontok minden résztvevőnek
  • 2. helyezett - 150 Prémium Pontok minden résztvevőnek
  • 3. helyezett - 100 Prémium Pontok minden résztvevőnek

A nyeremények igényelhetőek a magyar szerveren is.

Jelentkezés
Jelentkezni a magyar support rendszeren keresztül lehet május 17-én 12:00-ig! Amennyiben csapatkapitány szeretnétek lenni, kérjük emeljétek külön ki a levélben, és indokoljátok, hogy miért ti lennétek a legalkalmasabbak erre a feladatra. Egy csapatot fogunk összeállítani, amely 10 résztvevő és legfeljebb 5 tartalék játékosokból fog állni.
A support csapat saját határkörében dönt a bekerülő játékosokról, azok eddigi elért eredményei alapján (referenciaként a TWSpeeds oldalt fogjuk használni, nem a helyezést nézzük csak, több szempont alapján kerül elbírálásra a jelentkező). Azt reméljük, hogy mindenki be fog tudni kerülni, aki jelentkezik.

Bármilyen kérdésetek van, kérlek a supporton keresztül tegyétek fel.

Kérjük olvassátok el a teljes bejelentést a nemzetközi szerveren.

A bajnokságot a .net csapat szervezi és irányítja. A csapat összeállítása után, a magyar support csapat befejezni a munkáját, tovább a ti feladatotok lesz követni a .net bejelentéseit és a csapat összeszervezését. Bármilyen további kérdéssel kérjük a .net support csapatát keressétek.

Sok szerencsét kívánunk mindenkinek!

Üdvözlettel,
Klánháború Csapat
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Réged elég jól szerepeltek a magyar csapatok nem?
Mikor volt utoljára ilyen torna?
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Szerintem nincs 10 olyan idióta aki képviselné a magyar kh-t :D
kijavítalak, lehet lesz 10 ember, de nem biztos hogy megnyerik, sőt.. tutira nem. Nem tudnék felsorolni olyant embert akik tényleg tudnak is játszani és a mai napig tolják
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
kijavítalak, lehet lesz 10 ember, de nem biztos hogy megnyerik, sőt.. tutira nem. Nem tudnék felsorolni olyant embert akik tényleg tudnak is játszani és a mai napig tolják
Kapasbol 5 jut eszembe akik a mai napig tolják és még nálam is jobbak. Csak csupán nem akarják a magyarokat képviselni ennyi az egész :)
 

Deleted User - 1397584

Vendég
Kapasbol 5 jut eszembe akik a mai napig tolják és még nálam is jobbak. Csak csupán nem akarják a magyarokat képviselni ennyi az egész :)
Sajnos ezt én is kihagyom sika, össze lehetne hozni normális csapatot, persze nem az első hely lenne a teljes cél, viszont nem szerepelne le Magyarország.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sajnos ezt én is kihagyom sika, össze lehetne hozni normális csapatot, persze nem az első hely lenne a teljes cél, viszont nem szerepelne le Magyarország.

Ebben 100%ig egyetértek :D Össze lehetett volna kovácsolni egy erős összetartó csapatot amivel jó eredményeket el is lehetett volna érni de ezek után... :D
 

DeletedUser20366

Vendég
Réged elég jól szerepeltek a magyar csapatok nem?
Mikor volt utoljára ilyen torna?

Igen, voltunk egyszer másodikok egyik évben.
Viszont osztom a többiek véleményét, a felesleges és indokolatlan tiltások miatt, a magyar csapat sose fog többet jó eredményt elérni.
Ezt már akkor megmondtam amikor másodikok lettünk, jelzem 2011 év vége. ;) (Az akkori csapat 80% ez miatt ment át mást játszani)

Üdv.
Bara
 

Deleted User - 1524758

Vendég
nem tudom kik indulnak , de jelentkeznék ha van , hely . pár napig lehetne kicsit összetartóbb a közösség
nem vagy ott speeden.. nem tudod mik mennek ott :D ha gyors kör van jönnek a scriptesek, és kb 40 támadást kapsz / mp , ha lassú akkor meg jön a Mr. President banda aztán le autofarmozza az egészet majd szint úgy jön az X kard :)
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
A "kozosseg" 50 pp ert hatba szurkalja a reegi nagy baratait. En tamogatnam hogy csak 3+ napos korbe maxi legyen nyeremeny maximum 100 ertekbe :D ja Meg kozze tehenek Amit irtam 3 honapja talan tobb ember tlehetne kinevni *csakNO1tipp*:p (tuddom hogy dolgoztok rajta :D)
En ki tudnek amugy valasztani 10 embert Amugy akikbe van lehetoseg. A kerdes menneek e jatekozni.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
nem vagy ott speeden.. nem tudod mik mennek ott :D ha gyors kör van jönnek a scriptesek, és kb 40 támadást kapsz / mp , ha lassú akkor meg jön a Mr. President banda aztán le autofarmozza az egészet majd szint úgy jön az X kard :)
csak utánuk kell csinálni , nem olyan nehéz ha gép előtt vagy :D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
2 dolog jutott eszembe Amit Jo ha tuttok mielott indultol ha indultok
1 UK csapat kikapott a gr csapattol... Ssshh... Aztan kor utan minden kit bannoltak gr csapattol :D soo
Gr - Fr - Ro Csapatok ugy 95% automata cuccokkal vannak felszerelve.
2 azt nem tudom .net en ugy van e de gyakorlo korbe Gareth a uk speed admin kibannolta a en csapatomat mer ott a fake script (ugysn az mint itt) nem legalised de ezt nem tuttuk :D eloszor azt irta a en 4 fos Csapatok multizik aztan Skype on irt a support hogy igazabol csak script.
Soo mindenkepp kerdezetek utanna mindenek ne jarjatok igy :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent