Csevegő

DeletedUser19651

Vendég
Most akkor kikap az SBT vagy sem? Stopposok ti mennyire akarjátok a győzelmet?! Tenni kell érte!
 

DeletedUser18930

Vendég
Igen, kikap. Kollektívan betörlünk dec 23-án, az így keletkezett barbár armada kényszeríti térdre a stopot.
 

DeletedUser19301

Vendég
Kedves Stop!

Nem kotekedes keppen , de nem unalmas hogy csak akkor talaltok fogast ha valamiert inaktivitasra kenyszerulok? Pedig meg el se kezdtem komolyan vedekezni :(

Jo kis harcok lesznek meg itt koztunk ugy latom :)
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Kedves Stop!

Nem kotekedes keppen , de nem unalmas hogy csak akkor talaltok fogast ha valamiert inaktivitasra kenyszerulok? Pedig meg el se kezdtem komolyan vedekezni :(

Jo kis harcok lesznek meg itt koztunk ugy latom :)
Téged nem belsőzött már Rinnen? Nem azért, csak ez rémlett, most meg nincs kedvem megnézni :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Kedves Stop!

Nem kotekedes keppen , de nem unalmas hogy csak akkor talaltok fogast ha valamiert inaktivitasra kenyszerulok? Pedig meg el se kezdtem komolyan vedekezni :(

Jo kis harcok lesznek meg itt koztunk ugy latom :)

Ne szerénykedj Racher, hát rajtad nincs fogás! Valamelyik tagunknak meg is írtad, hogy éjjel-nappal figyelsz.

Amúgy ellenem védett a morál, majd most a Rinnennél nem fog aztán visszatérünk a fogásos dologra. Amúgy ügyes játékos vagy te is. Azt meg hogy beálltál a Rinnen fiókba személy szerint nem tartom fair-nek, de mivel a supp engedélyezi, hogy akár 3-man is egy fiókba legyenek ezért igazából nem csináltál mást csak éltél egy játékadta lehetőséggel. Jó játékot nektek továbbra is!
 

DeletedUser19301

Vendég
Ne szerénykedj Racher, hát rajtad nincs fogás! Valamelyik tagunknak meg is írtad, hogy éjjel-nappal figyelsz.

Amúgy ellenem védett a morál, majd most a Rinnennél nem fog aztán visszatérünk a fogásos dologra. Amúgy ügyes játékos vagy te is. Azt meg hogy beálltál a Rinnen fiókba személy szerint nem tartom fair-nek, de mivel a supp engedélyezi, hogy akár 3-man is egy fiókba legyenek ezért igazából nem csináltál mást csak éltél egy játékadta lehetőséggel. Jó játékot nektek továbbra is!

Koszonom a dicseretet :)
Az hogy bealltam a rinnen fiokba egy kenyszer megoldas volt egy problemara. Kevesebben vagyunk a fiokban mint ti azt gondolnatok.
Mindig is azt az elvet vallotam, hogy ha valamit el erek a jateban azt kizarolag a sajat fiokommal szeretnem.
Jelenleg ezt az elvet a klan erdekeit nezve dobtam felre.
A moral pedig egy dolog teny hogy sokat szamit. Meg az is egy dolog hogy egy tobb vilagon frontot megjart deffensive jatekos vagyok. Gondolom ezzel nagy titkot most nem arultam el.

Nagyon varom mar hogy igy mi lesz a csatak kimentele :)

Tovabbi szerencses jatekot viszont.
 
Fent