Witcher

  • Témaindító Deleted User - 1528109
  • Kezdés ideje

Deleted User - 1528109

Vendég
interjúk.jpg
Egy roppant érdekes alanyt hoztam most is nektek, akit bizonyára többen is ismertek. Az alany nem más, mint a(z) DREAM és az Ez Van vezetője, Witcher ! Kellemes időtöltést kívánok mindenkinek!

Stormbringer
Először is,
Köszönöm szépen, hogy elfogadtad a felkérésemet.
Az első kérdésem az volna, hogy hol találtál rá először a játékra és melyek voltak az első benyomások vele kapcsolatban?

Witcher
Szia.
Köszönöm szépen,megtisztelő a felkérésed.
Elsőre talán 13 lehettem mikor a barátnőm nagybátyja mutatta meg,USA EN7 szerveren.
Elsőre nagyon megtetszett,hogy emberekkel kell játszani,de bizonyos negatívum volt hogy ugye nem magyar.
Nagyon szerettem már akkor a stratégiai játékokat.
(Példát nem mondok,nem reklámozok.:D )
Később V1-en folytattuk,ő Gyepmenyus néven volt.

Stormbringer
Világ 1-en milyen sikereket értél el? Avagy értetek el?

Witcher
V1-ben részese voltam a Skulls klánnak,s annak sikereinek,persze mai fejjel,az ottani siker nem mérvadó.
Annó v1-en a skulls,összeszedte a kiemelkedő játékosokat az amatőrök ellen,így habár 1 igen szép,s legendás klán volt,mostani világokban nem lenne mérvadó.

Stormbringer
Mely volt a következő világod, ahol indultál és szerinted már jelentős sikereket értél el?

Witcher
v3 bolcskei néven.
Ott szintén még sima játékos voltam,mondhatni kezdő tapasztaltakból a végjátékig jelen voltam.
Majd mikor már az iskola kárára ment a napi 1000+ bejövő,ami mind éles volt,osztásra adtam a fiókot Rebornfreee-nek,aki talán ha a 10%-át tudta a klánnak átadni,többit elbukta.

Stormbringer
Mikor tanultál meg vonatot vágni?
Melyik szerveren gondolod úgy, hogy már maradandót alkottál?

Witcher
Talán V12 volt mire elmondhattam hogy valóban nem nagyon tudnak újat mutatni.
Ott az egyik legjobb : V.Gandi fiókot tudtam szinte 0-ra vágni,akivel mai napig úgy hiszem jó viszonyban vagyunk,de ott erre vagyok talán a legbüszkébb.
Később ő top fiókként zárt ami mai viszonylathoz képest lehetetlen.
Több millás fiókot vertem rommá,mégis talpra tudott állni,s a végén toppos fiókként végzett.

Stormbringer
A régi világokról lettek-e maradandó barátaid, kapcsolataid?
Ha igen, kik ők?

Witcher
Rengeteg kapcsolatom volt a világok alakulása után.
Barát kifejezés számomra kicsit furcsa kifejezés 1 ilyen játékban.
Vannak akik bármikor hívom őket jönnek,mert szeretnek velem játszani,s fordítva.
Vannak akik már nem játszanak,de személyes jó kapcsolat alakult ki.
De hogy őszinte legyek barátnak senkit nem neveznék.
Barát számomra az akire bármikor bármiben számíthatsz,s ő is rád.
S ez.a KH felületén nem igazán lehetséges.
Szerintem te jó viszonyra gondoltál,amiből pedig rengeteg van.
Hogy őszinte legyek nem véletlen hogy a rengeteg bukás után is bármikor tudnék egy toppos klánt indítani bárhol.
Kapcsolataim pedig szerintem egyértelmű,hisz v16 óta rengeteg világon voltam alapító vezére akár a DREAM-nek akár az Ez Van klánnak.
(Voltak még klánok melyek csak úgy létrejöttek pl V17 =OL= azaz Outlaw,vagy V22 Sorry,de ezek komolytalanok voltak.)

Stormbringer
Mit gondolsz, mi lehet a siker titka játékosként és vezérként? Esetedben mi volt az a plusz, amivel úgy gondolod, hogy kiemelkedtél a tömegből?
(Ugye említetted, hogy többen követnek téged a bukások után is, tehát valamit csak letettél az asztalra ennek érdekében)

Witcher
A siker titka több dologban rejlik.
Mikor én elsőre megalapítottam a DREAM-et,rengeteget tanultam előtte vezetőktől,figyeltem mit hogyan s miként csinálnak.
Mikor V16-on elsőre alapítottam klánt,1 célom volt,s az nem más,mint hogy csak olyanokkal játsszak akikkel én szeretnék.
Ez vezérként adott,sima játékosként kevésbé.
Személy szerint úgy hiszem én elkövettem az összes hibát amit ellehet vezetőként.
Csináltam tömegklánt,csaltam,kémekkel éltem,bomlasztottam...stb..
Voltam már minden,de ezek idővel elmaradtak.
Minden elértem már amit lehetett,így már csak az a minimális élvezet van itt számomra,hogy megnehezítem 1-es klánok játékát.
Ezért is mentünk pl V51re,V58-ra,vagy épp léptem ki a Hydrából V49-en,bár ott sok minden közrejátszott..
Lényegében én már sosem leszek elismert s jó vezető,s ennek köze van a múltamnak,s a jelenemnek.
Mondok példát.
Ha engem valaki a múltban elkönyvelt 1 gerinctelen vezérnek,az most is annak fog tartani.
Ezen semmi nem tud változtatni,ilyen az emberi előítélet.
S hogy őszinte legyek fele annyi energiát ha belefektettem az utóbbi időkben,mert komoly játéknál úgy hiszem 1 vezér mutasson példát,aktív front harccal,s ne épp csak top1000-ben legyen.
Ez viszont rengeteget kivesz az emberből,ami nekem már nem feltétlen fér bele az életembe.

No de kicsit elkanyarodtam.
Úgy hiszem 1 jó vezető csak abból lehet,akinek igen sok ideje van.
1 jó vezető első dolga hogy kiépítsen 1 magot,amihez megfelelő kapcsolatok s bizalom kell.
Ez után már nem nehéz felépíteni 1 klánt.
S nem is garantált hogy lesz belőle valami,lehet valaki bármennyire aktív,s jó stratéga,kell 1 jó s aktív játékosállomány is.
Így azt mondom ha valaki jó vezér akar lenni,kell legalább 4-5 világ mire összeszed jó s aktív társakat.
Kell jó időzítés hogy megfelelő világon,a megfelelő helyre menjenek,ahol pl nem 1 FS vagy SBT regél rájuk.
S kell rengeteg türelem,s akarás.
A játékosok minél többet érnek el,annál nagyobb lesz az egó,s ezt tudni kell kezelni,sértődéseket,vitákat megoldani..stb..

Játékosként pedig a legjobb amit tanácsolhatok hogy
kell legalább 1-2 év,mire megismeri az ember azon klánokat,s játékosokat,kik mellé nem érdemes menni.
Utána ha megvan a kellő aktivitás,s esetleg 1 jó klán akik segítik,továbbá nincs mellette 1 pp-s játékos,akkor kinőheti magát.
Úgy hiszem felvételi lehetőség mindig van a nagyobb klánokban,így ha megfelelő aktivitással bír valaki akkor van lehetősége oda kerülni ami már fél siker.
Ott már csak az a kérdés,a régi öregek,vagy mostani nagyok segítik e,vagy inkább befoglalják.
Sajnos a világok már már 1 kontin elférnek,így mindenki inkább a falukba öli az energiáját,nem új játékosokba.
Lényegében tehát ha valaki sikeres játékos akar lenni,annak elsőre mindenképp 1 jó csapatot kell találnia.

Stormbringer
Mit gondolsz, egy klánban az egyéni tudás számít vagy a csapatjáték?
Illetve, esetedben hogy zajlik egy tagfelvétel?
Csak mert említetted az egót és a felvételt..

Witcher
Egyéni tudás sokat számít az elején,de ezt lehet kompenzálni csapatjátékkal.
Úgy hiszem mind a kettőre szükség van.

Tagfelvétel az én klánjaimban úgy zajlik,hogy 80%-ban régi ismerősök jönnek.
Őket kiegészíti még 10% olyan ember,akiket ők hívtak,barátok,rokonok.
S van az a 10% aki jelentkezik,vagy épp mi keressük fel,mert kiemelkedő a kontinensen,s közel van.
(Itt hozzá kell tenni,Twstats-os ellenőrzés ilyenkor alapvető,mert szeretem tudni kb mit várhatok egyes játékosoktól.
Persze ez viszont eléggé félre is tud vezetni,hisz az aktivitás,kedv számít a legtöbbet,ha ezekből 1 nincs meg,akkor lehet előtte top1 játékos volt,most sehol nem lesz.
 

Csatolmányok

  • interjúk.jpg
    interjúk.jpg
    408,1 KB · Megtekintések: 95
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1528109

Vendég
Stormbringer
Visszatérve egy picit rád..
Volt-e korábbi szerverekről egy vagy akár több mentorod? Avagy mindenre magad jöttél rá a játékkal kapcsolatban?

Witcher
Nos alapvetően mint korábban írtam mikor kezdtem az akkori barátnőm nagybátyja tanított az alapokra.
Ami kezdeti világokon elég is volt,tudtam mi támadó,mi védő..stb..
Komolyabban talán V3-mon tanultam meg rendesen védekezni,ahol napi 1000-1500 bejövő normális volt. (S az mind éles,nem volt nagy divat a fakelés ott még)
Arma idején ennek többszöröse.
Rengeteget olvastam ki hogy,s mit csinál,s igyekeztem elsajátítani a megfelelő tudást.
Úgy hiszem ez könnyebben forrta ki magát,mint az hogy tudjam vezérként mit s hogy kellene.
Szóval alapvetően mentorom nem volt,sok olvasás,s gyakorlás eredménye a jelenlegi tudásom.
(No meg a rengeteg időnek amit bele öltem)


Stormbringer
Mi volt számodra nehezebb, megszokni azt a sok bejövőt (így időt ráfordítani) vagy időzíteni és precízen támadni?

Witcher
Hogy őszinte legyek a legnehezebb még ma is megemészteni,hogy még mindig csinálom..:D
(Tudom,mások is így vannak ezzel velem kapcsolatban)
De komolyra fordítva,talán az volt a legnehezebb hogy nem nagyon szerettem a dual-trial fiókokat.
Így tényleg rengeteg időt kell ráfordítani ha el akarsz érni valamit,ami megterhelő.
A legnehezebb így megtalálni az egyensulyt,hogy család-munka-szórakozás mellé beleférjen a KH.
S úgy hiszem lényegében ezért is hanyatlik a KH.
Lehet mondani hogy pp miatt,meg support miatt,meg " a Béla macskájának a kutyája miatt,aki folyamat ugat külsőn"...
Nem,fel kell ismerni mai szemmel a KH-t.
Feljön ide 1 14-15 éves,de legyen 18-19.
Hozzá van szokva hogy a játékok amiknek iszonyatos grafikai fejlettségük van,s mellette akció dús,azok 30-40-50 percesek,de ha nem online játszik hanem story gamet akkor legyen x óra amit rászán,de ha dolga van,akkor elmenti,s tudja onnan folytatni.
KH sajnos iszonyatosan elavultnak számít,meg lehet nézni,több a régi visszatérő,aki szerette a játékot,mint az aki új,s komolyan venné.
S ezt az Inno is felismerte,nem véletlen fejleszt új játékokat,s nem a régieket,mert ezen játékok alapja az idő.
Ha nincs időd,vagy nem szánsz rá eleget,nem érsz el semmit.

S számomra ez volt a legnehezebb,ami olykor még most is az.

Stormbringer
Hihetetlen, hogy ráhibáztál a következő kérdésemre :D
Milyen kritériumnak kell megfelelnie egy játékosnak ahhoz, hogy befogadd dual vagy trial társnak? Mit kell ahhoz tudnia?

Witcher
Igazából véleményem szerint tökéletes dual nincs.
Mindig van 1 domináns,s 1 alárendelt csúnyán mondva.

A domináns játékát erősíti a dual,de ezzel 1 másik játékos saját játéka el lesz nyomva,hisz nincs 2 egyformán gondolkodó,cselekvő,s aktív játékos akik kitennének 1 tökéletes dualt.
Ezért nem nagyon szeretem,viszont hogy a pontos kérdésedre válaszoljak,1 jó dualhoz kell hogy mind a két fél tudja a dolgát.
Hogy pl ha támadják a fiókot mit kell,s hogyan.
Továbbá ami a legfontosabb,hogy ne ugyan akkor legyen mind a 2-3 játékos ,hanem ellentétesen.
Mondok példát.
Ha pl 2db 1 munkahelyen játszó ember van 1 fiókban,akkor ott a legjobb ha ellentétes műszakban vannak,így maximalizálni lehet az aktivitást,hisz nem ugyan akkor alszanak..stb.
Ha 1 időben vannak részben az is jó,mert több szabadidő jut,de a fiók nem lesz aktívabb.
Szóval a legfontosabb hogy azon időben mikor én nem vagyok,ő legyen,így nyugodt alvás biztosított Dormeo matrac nélkül is..:D
Következő hogy akarja csinálni,s legyen kommunikatív,azaz tudjunk legalább naponta beszélni stratégiákról,falu fejlesztésről,seregnevelésről..stb..
Hogy véletlen se legyen hogy ahova pl én támadó lovagot akarnék,támadó faluval,a dual védőt csinál.
De ez csak 1 példa,lényeg a megfelelő kommunikáció,s összhang.
Végezetül pedig ne legyen lusta.

Akarja csinálni,ne az legyen hogy én csinálom ő meg belép,levelezik 1-et kettőt,majd ki is lép.

Stormbringer
Melyiket szereted jobban csinálni és miért? Támadni vagy védekezni?
Melyikben vagy jobb?

Witcher
Ez helyzettől függ.
Alapvetően támadó szellemű játékos vagyok,de ha megvan a kellő terület,s kapacitás a védekezés sem áll messze tőlem.
1 jó példa erre hogy V53-mon =I LOVE Zik= s én az Ez van felbomlás után kaptunk 1 nagy armát AL klántól,s HODOR-tól közösen.
1 hétig falut sem buktunk,mire kifogytunk mindenből,s akkor elkezdtük osztani a falvaink.
Zik az a játékos egyébként akit bármikor szívesen befogadnék dual-ba.
Több világon is játszottunk már közösen,s elég jól megértjük egymást úgy hiszem,már amikor nem vitázunk.:D

Szóval egyik sem áll messze tőlem.
Támadásnál szeretem hogy én szabom meg ki aludhat s ki nem,továbbá ott elküldöd amit tudsz,beaktiválsz mindent,s várod mi lesz belőle.
Védés ezért jobb valamivel,mert te magad fixen tudod kezelni az aktuális helyzetet,s láthatod a a vég kifejlettet.

Viszont hozzá kell tenni hogy az Őrtornyok behozatala óta még egyszerűbb lett védekezni.
Szóval a jelenlegi KH-n azt mondom a védekezést jobban szeretem,mert az van Boostolva,így védőnél van az előny.

Stormbringer
Mit gondolsz a pérmiumról? Nagy előnyt szolgál?
A te játékodat mennyire határozza meg?

Witcher
Prémium jelenleg behozhatatlan előnyt tud adni annak aki tud is játszani.
Én sosem voltam starter, kb 10 falutól vagyok igazán erős úgy hiszem.
Szóval 1 pp-s mellett még én sem tudnék érvényesülni.
Erre jó példa volt v58,ahol Abaaba2 és Undertaker mellett voltam.
Abaaba ráadásul pp mellett támogató fiókkal is rendelkezett,így hatalmas előnyük volt.
Ráadásul dual mind a kettő,így hiába voltam top 20,1 támadással kicsaptak,s utána csak fordulniuk kellett üres falura.
Szóval a pp hatalmas előny.

Stormbringer
Volt-e emlékezetes világod? Mondjuk ahol sikereket értél el egyéni, illetve klán szinten is?
Miért volt emlékezetes?

Witcher
Sok ilyen van.
V35 TEMP ahol kb 3-man szervezetlenül kezdtük,de sikeresen megnyertük a világot.
Vagy mondhatnám V16-ot,ahol megvádoltak hogy én benne voltam Firka fiókjának feltörésében,s véglegest kaptam,úgy hogy simáztuk volna a világot.
Úgy hiszem mindenhol maradandót alkottam,hisz ha nem megyek a világra,talán minden máshogy alakul.
Talán beképzeltnek hangzik,s biztos kapom is érte majd a fórumokon az oltást,de több klánhoz volt közöm az által hogy én indultam.
Ilyen a V31 Sicc,DSA,FS,ODA de még a DA is nekem köszönheti az alap tagságát v29-en.
Ezen klánok mind a
DREAM klánoknak köszönhettek sok játékost,ha nem mindet.
S azon játékosok ha én nem úgy döntök ahogy,vagy nem indulok,talán máshová mennek,ezáltal talán nem is ezen klánok nyertek volna x világot.
Persze tudom ez nagyképűen hangzik,de az igazságot szerintem mindenki maga is láthatja.
Stats a barátunk..:)
Emlékezetes volt még s tanulságos V53,ahol mindenki aki tudott elárult minket..stb..
De azt vallom minden világ más,ezáltal mind emlékezetes,hisz mindből lehet tanulni.

Stormbringer
Ha már megemlítetted a klánokat.. Én úgy tudom, hogy a DREAM nem nagyon olvad senkihez, viszont V51-en mégis megtörtént. Mi volt a kiváltó oka ennek?

Witcher
V51-en 2 klánnal mentünk 2 kontinensre.
Ott ránk regélt az FS 2 klánnal,s 2 klánnal egy másik kontira,amit szinte simáztak.
Mi ott ellenük mentünk,nem a győzelemért,s mikor bejönnek a nagy favorite klán s kapásból diplomáciázott a felettünk levő JF klánnal,így kapásból 2 klánnal voltunk 6 ellen,s mire a JF klánokat elvertük,FS már kapásból 1,5 kontival bírt.
Nem bírtuk délen elverni őket,mert elejétől 2 felé harcoltunk.
S arról nem is beszélek hogy ugye akkor még a =H= klánnal MNT-ben volt az FS.
Így csak minket ütöttek
,ami morális gondokat hozott később,s a területi előny miatt ha ezt nem lépjük meg,akkor FS simázza a keleti részt,s a =H=nak utána esélye sem lett volna.
Így tekintettel arra hogy mi FS ellen jöttünk,lemondtam a vezéri posztomról,s átadtam a klánt Redsnake-nek,így lett egy nagyjából 50-50% dominancia.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Stormbringer
Mit gondolsz arról, hogy az FS nyerte a szervert úgy, hogy a Harcosok "megadták" magukat?

Witcher
Ott voltam,igazából várható volt.
Habár területi előny a =H=nál volt,ez mégsem egészen így volt.
FS összeszokott jó játékosokból áll,amíg a =H=nak volt 1 szövetségese is a 300 kik elég sok falu hátrányba rakták a =H=t.
Véleményem szerint ott max úgy lett volna esély ha a =H= nem köt MNT-t az FS-el,így FS nem tud 1 hónapig kb teljes erővel csak ránk armázni,hanem oda is figyelniük kell,s ott már valóban nekik lett volna hátrányuk.
De még akkor sem biztos.
Csak időhúzás lett volna a további harc,bukott világért meg nem hiszem hogy sokan éjszakáznának a napi bejövők miatt.

Stormbringer
Melyik az a klán, akinek jelenleg nincs párja a .hu szerveren szerinted?

Witcher
Hát...Most mondjam hogy az ASG? :D
Viszont gondolom arra vagy kíváncsi melyik klán a legerősebb.
Ebben viszont azt mondanám hogy jelenleg az
FS.
Hozzá tenném mindenképp a jelenidőt,mert még van ugye aktívnak mondható világuk,de úgy tudom utána sok nagy név onnan befejezi.

Stormbringer
Szerinted kik azok a játékosok, akiknek a tudását az egész közösségnek el kellene ismerni, de pont az ellenkezője megy vele szemben?
Illetve, milyen beállítással és kivel harcolnál 1v1ben?

Witcher
Hmm,hát ez nehéz kérdés.
Sok az olyan játékos akinek nagy a hype,mert külsőn okoskodik.
mások,kik sokkal többet letettek az asztalra meg 1 említést sem kapnak.
Véleményem szerint sok ilyen játékos van,ezért nem is akarok 1-2 nevet megemlíteni.
1v1-ben pedig nem szívesen harcolok,hisz ez csapatjáték.:)


De ha erre válaszolnom kellene,talán velük:
Counqistador
Vinszent

Véleményem szerint ők a jelenlegi .hu 2 legjobbja.

Stormbringer
Ehhez kapcsolódóan, szerinted ki volt vagy ki a magyar klánháború minden idők legjobb játékosa és klánja? Miért ők?

Witcher
Hogy ki a legjobb az relatív,mindig van akinek több az ideje,vagy épp akinek jobb a script..stb...
Legjobbak szerintem:
Respi

Firka
Thomax
FrostRaven
Black Moon
Vinszent

Conquistador


Legjobb klán szintén attól függ,épp mely világot nézzük.
Legjobbak,sorrendben a véleményem szerint.
=MHC= (V8,V14,V18)

PHX
Sparta
(v45 előtti időkből)
=MH=
TEMP
CNN
START

Skulls

Rangsorolva,kb így néz ki a legjobb klánok V1 óta.
Itt főleg 2 kérdésed lehetne,miért MHC a top1?
V18-on akkora klán szövetség kellett,s olyan klánok alkotásával akik egyénileg máshol verték a világot,mint PHX,Elme,EE..stb...
MHC ellen így volt csak esélye az akkori toppnak.
Ez kb olyan mintha az FS ellen menne 1 Random,Horda,SBT,Spárta,DA.
És FS mégis megszerezné a fél világot,ami valljuk be,esélytelen lenne.
Skulls pedig azért utolsó,mert egy mérvadó skulls volt s az v1-en.
Ott is azért,mert a skulls tudott játszani,a többiek nem,így azért annyira előre nem sorolnám.

A START klánnál nem a most aktív START-ra gondolok,hanem amit FrostRaven vezetett V10-V13 világokon.

Stormbringer
Ha tehetnéd, milyen funkciótól válnál meg a játékból?

Witcher
Hmm,érdekes kérdés.
Talán a prémium tőzsde,de lehet a script lehetőséget választanám.
Feltéve ha ez az illegális scripteket is ellehetetlenítené.
Továbbá 1x megnéznék 1 olyan világot,amelyben nincs klán elhagyás,s nem lehet klánon kívül erősítést küldeni.
Ezzel teljesen megölné a beállítás a több klános kláncsaládokat.

Stormbringer
Hogyan jött a Witcher neved? Volt-e valami korábbi alapja a választásának? Ha igen, akkor mi?

Witcher
A Játék.:)

Stormbringer
Szerinted milyen felfogásban kell játszania egy összeszokatlan, új klánnak ahhoz, hogy túléljék a nagyokat és sikereket érjenek el?

Witcher
Hát erre szerintem nincs jó válasz.
Ha kezdő klán kezdő játékosokkal 1 tapasztalt klán mellé kerül,esélytelenek.
Mostani világokban 80% már előre le van beszélve a diplomácia.
Ha nincs,akkor viszont a taglistát nézve minden vezető tudja kb mely klán mire képes,így 1 kezdő klánban senki sem a potenciát látja,sokkal inkább az ingyen falukat.

Stormbringer
Mindenkitől megkérdezem, így tőled is megfogom..
Szerinted mire kell figyelnie egy kezdő, tapasztalatlan játékosnak ahhoz, hogy később sikeresek legyenek?

Witcher
Kezdőként mindenképp arra hogy minél többet tanuljon az ember.
Jobb esetben felkarolja 1 tapasztalt mentor,aki segít neki,de ez a ritkább..
Így kitartónak is kell lennie,mert lehet több világon keresztül még foglalásra sem lesz képes..
Legjobb példa erre HNK..
Hány világon próbálkoztak,míg most 20-30 világ után végre talán révbe érnek.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Stormbringer
Szerinted milyen arányban a legjobb eloszatni egy fiókban a támadó/védő falvak számát?
Miért pont annyiban?

Witcher
Ez rengeteg mindentől függ.
Játékos aktivitása,környék aktivitása,klán közelsége,hogy a fiók fronton,vagy hátországban van
..stb..
Alapvetően én általában 1 támadó 2 védőt játszom,hisz szinte mindig fronton vagyok.
Jobb szeretem viszont az 1:1 felállást,sokkal hatékonyabb,viszont itt már veszélyes lehet,ha pl te támadás után időzítesz védőt,akkor a falvaid önálló védése is bajt fog okozni,ezért tartom erősebbnek az 1:2 felállást.

Stormbringer
Mit gondolsz a kritikusokról? Jogosan bélyegeznek meg téged vagy sem?
Továbbá, mit gondolsz, mennyire lehet fontos egy külső fórum egy online játékban? Van-e haszna? Ha igen, mi?

Witcher
Kritikusok mindig is voltak.
Ha sikeres vagy azért, ha nem akkor pedig azért.
Van akivel vitám volt, s azért ír le, van aki mások véleményére ad.
De van olyan is aki joggal mondja amit.
Ez változó, de sosem érdekelt.
Úgy vagyok ezzel aki ismer az tudja milyen vagyok, megfelelni pedig mindenkinek úgy sem lehet, s nem is akarok. :)

Stormbringer
Vannak meghatározó személyek a játékban? Kik ők és miért?

Witcher
Vannak igen.
Több féle meghatározó játékos van jelenleg.
Van aki vezérként,van aki egyéni teljesítmény alapján.
Van aki védekezés,van aki fejlődés,van aki start szerint meghatározó.
Sok ilyen van,így ha lehet neveket nem említenék,hogy ne hagyjak ki senkit.:)

Stormbringer
Mit gondolsz, mennyire fontos egy külső platform használata? (Discord stb..)

Witcher
Régen én magam is híve voltam,de akkor skype volt a menő,ha fogalmazhatok így.
Azóta inkább ellene vagyok,mert bár emberként szorosabb kapcsolat jöhet létre,s kicsit feldobja a hangulatot,de teljesen megöli a fórumot,ezáltal kik pl nincsenek ott,teljesen kiközösítettnek érezhetik magukat.

Stormbringer
Ha már megemlítetted.. Szerinted mivel lehetne növelni a fórum aktivitást?

Witcher
Hát,hogy őszinte legyek reklámmal,továbbá a játék fejlesztésével kellene.
Ha a játék több embert vonz,úgy a fórum is aktívabb.
De mivel erre nincs lehetőség,elég lenne ha pl évente nyílna új világ.
A világ mérete,s minősége is sokat javulna.

Így a komolyabb játékosok akik fórumoznak is mind 1 topicba tudnának írni aminél lenne is értelme.
Jelenleg több a troll,s a külső megmondó személy,mint az aki játszik is az adott világon, külső fórumon.

Stormbringer
Kedves Witcher, elérkeztünk az interjúnk végére.
Maradt-e még benned olyan kérdés, amelyet nem tettem fel, de szívesen megosztanád az olvasókkal?

Witcher
Igazából meglepő kérdéseid voltak.
Volt ami személyesen érintett,de főként általános dolgok,azt gondoltam több téma lesz azzal kapcsolatban miért buktam el x világon..stb..
Nem maradt bennem kérdés,hisz én a válaszadó voltam.:p
Köszönöm a felkérést,s remélem sikerült megfelelő őszinteséggel válaszolnom a kérdéseidre.

Stormbringer
Én köszönöm szépen a lehetőséget.
A kimaradt kérdések a vita elkerülése miatt nem lettek neked feltéve.:)


Köszönjük a képet Messala játékosnak!
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Bocs a sietségemért főnök úr,időközbe már rájöttem,hogy nincs elköszönés xD

Nagyon tetszetős ez is.Mindig is érdekelt egy kicsit Witcher ilyen szemszögből és nem okozott csalódást :)

Már csak egy személyes kérdésem lenne hozzá
"Emlékezetes volt még s tanulságos V53,ahol mindenki aki tudott elárult minket..stb.. "

Milyen érzés?
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Hosszabb is lett és próbáltam bluvárkodni is :D
Kérdés: Maradjanak ilyenek - hasonló kaliberű kérdések vagy legyenek inkább személyesebbek, mint korábban?
Kinek hogy tetszett? És melyik tetszett jobban? Érdekelne, mert most újat húztam Witcherrel, aki gond nélkül vette az akadályokat :D
Innen is pacsi neked <3
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Nem árulok el azzal nagy titkot, hogy ami késik, az nem múlik. :D
Bár jegelni terveztem az interjúkat, de nehezemre esik abbahagyni. Élvezem, élvezet veletek beszélgetni. Sokkal többet megtudok belőletek interjúkor, amit korábban játékosként nem tudtam rólatok.
Nagyon szépen köszönöm nektek, hogy nyíltak vagytok!:)
 

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
Nem árulok el azzal nagy titkot, hogy ami késik, az nem múlik. :D
Bár jegelni terveztem az interjúkat, de nehezemre esik abbahagyni. Élvezem, élvezet veletek beszélgetni. Sokkal többet megtudok belőletek interjúkor, amit korábban játékosként nem tudtam rólatok.
Nagyon szépen köszönöm nektek, hogy nyíltak vagytok!:)
Helyes abba ne hagyd ezeket,mint egy kisgyerek a mesét esténként,úgy várom ezeket és ezzel szerintem nem csak én vagyok így.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Az eddigi interjúk kaptak egy szép kis borítód @Messala kedvességének jóvoltából. Feldobta az egészet, nekem tetszik. Innen szeretném neki megköszönni, mert hely hiány miatt nem nagyon tudom mindenhová kiírni, hogy a te munkád:(
Nézzétek végig őket, mert nagyon tetszetősek. Ám van néhány, amelyeket még nem tudtam frissíteni, de rajta vagyok az ügyön!:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent