Világ 58 Elemzések-Statisztikák-jóslatok-Bannolások

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
tehat ezek a kotlos tyúkok tehetnek róla hogy az ottani tagok is inaktivak, ha jól értem? Egyet értek! Noob hibája ez is! :rolleyes:
Azért béna ez a sok kotlos..:oops:hogy mernek olyan cpt választani ami nekik jó és nem az ellenfélnek..? :rolleyes:
Mit képzelnek ezek komolyan.. egy háborús stratégiai játékban..:rolleyes:
 

DeletedUser19651

Vendég
Az Ez Van klánnak volt eddig a legnehezebb dolga. Kemény dió volt a kontijukat behúzni és most a HNK a nyakukon akik előbb húzhatják be a fél világot mint azt bárki is gondolta volna.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Én inkább azt kérdezem,hogy Zik fél attól hogy belsőzve lesz,vagy miért van kèksègben lévő falujában védő :oops:

Nem az első fronti faluból estek ki innen védők o_O

Screenshot_20200107-212652~2.png
 

DeletedUser19651

Vendég
A Random már narancssárga 1 árnyalatra a pirosra, tehát felkészül!
 

DeletedUser15604

Vendég
gondolom te ennél sokkal jobb vagy reagáltál rám érdemben csak én nem találom
belinkelnéd?
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
gondolom te ennél sokkal jobb vagy reagáltál rám érdemben csak én nem találom
belinkelnéd?
Melyik hozzaszolasodra vársz érdembeli reakciót? Amikor pszichológust keresel, vagy amikor teszel egy megállapítást, hogy nem estél hasra ellenfeleid tudásától?

Nem igazán értem, hogy mire fel ez a provokatív nagyképű stílus. Talán ha tisztelnéd azokat, akikkel játszol, jatszanának még veled többet is.

Egy nagyon egyszerű pelda: tarsasoztok otthon a családdal vagy a barátaiddal. Te szemét vagy a többiekkel, megalazod, sertegeted őket, de nyersz. Örülsz a fejednek, de legközelebb nem fog veled játszani senki.
Ha nem vettétek volna még észre, ugyanez folyik a klanhaboruban is, csak nagyban. Most még van kinek elmondani, ha nyersz...
 

Glaedr

The Dragon
A reakció pontszáma
39
Szép napot kedves hallgatók! Elnézést hogy megszakítjuk az adást.
Új halaszthatatlan híreink következnek: A CotL kisebbik csapata megelőzte az Ez Van klánt és szél sebesen tör előre.
Noob pedig továbbra is a Noob nevet viseli.

Köszönöm a figyelmet!
K58 rádiós csapat.
 
Fent