Halloweeni jelmezed! Történeted? - Oszd meg velünk és nyerj!

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
halloween%20klanhaboru.jpg
Kedves Játékosunk,

Készülsz már a Halloweeni bulira? Már megvan a jelmezed? Vagy éppen a gyerkőcnek segítesz elkészíteni egyet?

Fotózd le magad vagy a gyerkőcöt benne, miközben tartasz egy lapot a játékosneveddel, és küld be nekünk! Ügyelj arra, hogy a jelmezed elrejtsen, hogy biztosan ne legyél felismerhető! Hiszen tudod, GDPR! :p

Úgy érzed kreativitásod inkább a fogalmazásban teljesítenéd ki? Oszd meg velünk a legijesztőbb Halloweeni történeted! Vigyázz arra, hogy te találd ki, másolt történeteket nem vesznek részt a díjazáson! A Klánháborúhoz kapcsolód történetek előnnyel indulnak a zsűrizésen! ;)


Jelmez kategóriában győztesek:
1. helyezett: 1500 pp
2. helyezett: 1000 pp
3. helyezett: 500 pp


Történet kategória alapján díjazott:
1. helyezett: 1000 pp
2. helyezett: 700 pp
3. helyezett: 500 pp


Sorsolás:
Az összes beküldő közül (mindkét kategória) kisorsolunk 4x200 prémium pontot.

Mindkét kategórián részt lehet venni, viszont amennyiben egy kategóriában nyertél, akkor a másodikban csak akkor nyerhetsz ha nem érkezett elég beküldés a díjak kiosztásához.


Beküldési határidő: 2019-11-03 23:59

Félelmetes Halloweent kíván,
A Klánháború Csapata
 

DeletedUser19612

Vendég
Párommal fogadtunk,kb 2 éve,ki tud jobb KH-val kapcsolatos halloween-i Costume-t csinálni.
Én úgy voltam vele,mi jellemzi legjobban a magyar KH-t,hát sajtmacska,kit kb mindenki ismer..stb..
Vicces akartam lenni,így vettem macskafarkat,macskafület, s kifestettem az arcom Sárgára,fekete lyukakkal.
Ezután boltban vettem fél kiló trapistát,ami csíkokra vágtam s a hajamhoz kötöttem,s a számba is volt 1 nagy golyó sajt.
Mikor eljött az idő a párommal a konyhában kellett találkoznom.
Megyek ki,a kész jelmezzel,mire látom ő csak ül én KH-zik.
Olyan ideg elkapott akkor hirtelen,azt hittem felrobbanok,hogy én itt beöltöztem,ő meg nem is foglalkozott semmivel...
Oda mentem mellé,s hátba vágtam,de szólni nem tudtam,csak nyögdécseltem a számban levő sajt miatt.. :D
Eztán ő megfordult,letepert a földre,s 1 kést rakott a torkomhoz..
Egyből kiköptem a sajtot,s elkezdtem kétségbeesetten,s ijedten kiabálni vele..
(HA lehet azt nem idézném,elég sok trágár szó volt benne..)
Mire ő befogta a számat,s azt mondta:
Tudom,beöltözésről volt szó..
Én beöltöztem a KH legelterjedtebb elemének....Ami nem mást...Mint...Az...Árulás,és hátba szúrás....
Ekkor elkezdtünk nevetni,s közölte velem:
Még valami,egyben a kémkedés is voltam,s a telefonomról rácsatlakoztam a laptopra,így láttam ahogy sminkeled magad,s beszélsz valakivel hogy te sajtmacska leszel,s hogy ez milyen eredeti,ekkor döntöttem úgy,én még meghatározóbb elemet fogok megtestesíteni.
Akkor kb már köpni nyelni nem tudtam,de ennél emlékezetesebb halloween nem kell,s azóta inkább meg sem tartjuk..:rolleyes:
 

veszedelem

New Member
A reakció pontszáma
22
halloween nálunk inkább halottak napja sajnos :( Tavaly a cégnél ahol dolgozom egyik munkatársam kitalálta ,öltözzünk be csináljunk egy laza 10-20 fős partyt,én nem vagyok semmi jónak elrontója ,legyen !Mivel már nem volt csak két napunk a beöltözésre, én abból gazdálkodtam ami otthon megtalálható volt,így készült el ez a jelmezem ami majd a képen látható , a legjobb az az egészbe az ,hogy mindenki rajtam dolgozott ,hogy ezen a bulin ne maradjak jelmez nélkül ,lett egy fodrászom ,sminkesem ,egy ember aki írt rám ,IMÁDOM amikor velem foglalkoznak ! Arról megfeledkeztük ,hogy azért már elég hideg van odakint ,kicsit sem volt gáz felvenni ehhez az öltözékhez a nagy kabátot és a csizmát ami majdnem a combomig ért ,hogy ne fagyjak szét amíg a buliba érek,sajnos arról nem készült kép ,de szerintem viccesebb volt mint a jelmezem!
 

Csatolmányok

  • 73524654_2552819501505447_6628347655535722496_n.jpg
    73524654_2552819501505447_6628347655535722496_n.jpg
    85,4 KB · Megtekintések: 40

Glaedr

The Dragon
A reakció pontszáma
39
Én egy nagyon gyenge képpel készültem, de remélem megér egy pontot. :D Itt éppen kifosztottam egy nagy falut kém assasinnak öltözve és ennek végeztével visszateszem a kardom a hüvelyébe.
 

Csatolmányok

  • verseny.jpg
    verseny.jpg
    69,2 KB · Megtekintések: 28

nnoel128

New Member
A reakció pontszáma
6
Kicsit elmúlt már a hétvége..
Szerintem az emberek nem azért írják le ide a történeteket meg csinálják a képeket mert csak közzé szeretnék tenni.. Ha így lenne bármelyik topicba megtennék..
Minek szerveztek ilyen játékokat ha utána meg nem is foglalkoztok vele?!
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Kedves játékosaink, köszönjük, hogy részt vettetek e versenyen.

Jelmez kategóriában győztesek:
1. helyezett: Ballon 1500 pp
2. helyezett: Glaedr 1000 pp
3. helyezett: Messala 1000 pp

Történet kategória alapján díjazott:
1. helyezett: *.*.*-*.*.* 1000 pp
2. helyezett: veszedelem 1000 pp
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Kicsit elmúlt már a hétvége..
Szerintem az emberek nem azért írják le ide a történeteket meg csinálják a képeket mert csak közzé szeretnék tenni.. Ha így lenne bármelyik topicba megtennék..
Minek szerveztek ilyen játékokat ha utána meg nem is foglalkoztok vele?!

Elnézésedet kérem, ez miattam tolódott el, nem a kollégák miatt! Máskor próbálok pontosabb lenni.
 
Fent