Világ 57 Társalgó

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Látom észrevetted, és kiemelted az egyértelmű lényeget ❤️

Meg a support is kiemelte az utolsó "kecc" szót, "g"-vel a végéröl :cool:, pedig annyira igyekeztem családbararát nyelvtant alkalmazni :(.

Ezzel az erővel már le is írhattad volna :D
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Ben Solo Kor klánja szóba se jöhet mint esélyes?

Esély az megvan csak a konti rossz ahol kezdtek :D Falukban edig 4-0 a csigáknak a Let-Lev arány mongyuk sac kb egál lehet. Igaz még nagyon az eleje a világnak lehetmég itt bármi
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Jó reggelt srácok/lányok!
Mi újság van veletek? :D Történt-e valami megmozdulas ezen a szerveren?
Ki várja már az 58-at? :p
 

DeletedUser19269

Vendég
En egyaltalan nemvarom.
Keves a jatekosallomany..es meg kevesebb a gerinces!

Ezenfelul a beallitasok is elegge strapak mostansag.
Nyilvan nem ti dontitek el hanem a kozpont..de azert ja, rossz ez a szitu.
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Háló.
A fogam eléggé rossz irányba mozdult meg, fájt is 3 napon át, végre eljutottam fogdokihoz.

Jaj ne is mond.. :D Ne is halljak most fogorvosrol :D

En egyaltalan nemvarom.
Keves a jatekosallomany..es meg kevesebb a gerinces!

Ezenfelul a beallitasok is elegge strapak mostansag.
Nyilvan nem ti dontitek el hanem a kozpont..de azert ja, rossz ez a szitu.

Én azért bízok a legjobbakban :D személy szerint örülnék egy v50 beállítású világnak :D de ennek nagyon kicsi az esélye, sőt semmi :(
 

MrWolf

Active Member
A reakció pontszáma
79
Moderátor /egy meghatározás szerint/ :
"Az a személy, aki útmutatást nyújt, valamint irányítja egy közösség beszélgetését."

Gyengébbek kedvéért kiemeltem 2 igét!
Nem abból áll a feladata hogy hetente egyszer benéz s a teljes homályáról tanúbizonyságot téve feltesz egy 'mi történt a szerón' stílusú kérdést s ezzel azt hiszi témát indított!
Abban sem merül ki, a szó által meghatározott tevékenység hogy 'moderálás' címszó alatt idétlenül törölgetve vannak topicok, hsz-ek. Lássátok az elmúlt szerók eseményeit.
Csak az ostobák s alkalmatlanok nyúlnak egyből a végső, ismétlem a végső moderátori eszközhöz a törléshez. A bölcsebbek használják a definícióban szereplő nyújt, s irányít szavak adta teljes irodalmi/kommunikációs eszköztár adta lehetőségeket!

Tehát kíváncsian várom hogy Te milyen affinitásokkal és kompetenciával birsz ebben a szerepkörödben itt!

üdv: Wolf.
 
Fent