Világ 57

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Volna mit le írni,de ami most megy a KH ba azt én nem nevezném eredménynek.
3 egy fiókba pénzt bele ölni ez lenne a tudás?
Ez lenne a eredmény?
több mint 1000 x kereskedéssel top 1 lenni nem olyan nagy cucc.
Senki se mondta hogy neked kotelesseged venni pp-t . De menj nemetre es mutasd meg mit tudsz soloba ott ugy is sok a jatekos
 

DeletedUser18336

Vendég
Volna mit le írni,de ami most megy a KH ba azt én nem nevezném eredménynek.
3 egy fiókba pénzt bele ölni ez lenne a tudás?
Ez lenne a eredmény?
több mint 1000 x kereskedéssel top 1 lenni nem olyan nagy cucc.

hát igen, bezzeg a régi szép időkben az emberek a valódi piacra jártak indonéz mandarint venni, nem a kh-s piacon cserélgették a nyersit. úgy könnyű. o_O

megértelek hogy nem akarod égetni magadat a kiemelkedő eredményeiddel ilyen noobok előtt mint széjháj aki sosenem ért el semmit dualtriálquadfiókban pénzből piacolással, csak külsőn gyűjti a lájkokat.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Vágod hogy valaki azért azt a pp be is teszi oda amit pl én ki veszek?

És? :D Mi közöm nekem ahhoz hogy van olyan idióta, aki veszi a pp-t, és megteremti a lehetőséget nekem, hogy ingyen kiszedjem, amire szükségem van? :) Mindig solo acc voltam, mert ki nem állhatom a duált triált, és a V43-on ahol top egy lettem, csillagászati 7k ppvel kezdtem a szervert :) Na most mi jön muci? Miléna vállalta, hogy kiáll ellened 1 v 1-be, az már nem annyira gyerebe?
 

Minato Namikaze

fsociety
A reakció pontszáma
315
Akkor meg ne beszélj nekem te tudásról.mikor azt se tudod mi az.
pénzen meg veszitek a elönyt,3 vagy többen toltok fiókot scriptekkel teli.
maradj már magadnak.ez minden csak nem tudás.
Mi csak 8 an vagyunk egy fiokba :( de neha igy is kell helyettes mert vagni nem tud senki mivel ugye nincs seregunk se. De te ugy is veteran vagy nem tanitanal minket? :oops:
 

Deleted User - 1530803

Vendég
És? :D Mi közöm nekem ahhoz hogy van olyan idióta, aki veszi a pp-t, és megteremti a lehetőséget nekem, hogy ingyen kiszedjem, amire szükségem van? :) Mindig solo acc voltam, mert ki nem állhatom a duált triált, és a V43-on ahol top egy lettem, csillagászati 7k ppvel kezdtem a szervert :) Na most mi jön muci? Miléna vállalta, hogy kiáll ellened 1 v 1-be, az már nem annyira gyerebe?
:eek::eek::eek:o_Oo_Oo_O
 
Fent