Vesszen a morál! Vagy ne? Vagy de?

Szeretnéd, hogy a morál a szerver teljes időtartama alatt aktív legyen? (a végjátékban is. egészen )

  • igen

  • nem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Imádom ezeket a VKorai legendákat. Az hogy valaki sok évet ül valami felett nem fog tudást szerezni. És a legtöbb V1 legendát (tisztelet a kivételnek) már beárazza az első támadása, mikor egy nukeot vagy egy VF-et nem tud összeállítani, meg 3 kardtól kiszalad a világból. Olyan játékosok jutottak 1000 falu fölé barbibelsőből, akik ma 10-ig nem jutnának egy pp mentes szerón se..
 

DeletedUser18336

Vendég
2008-tól - > 2013 -ig nem volt semmi :( csak pár száz :(

hát valahol nem jó a matek, mert ha 2 arma alatt 300 milla LEV lett, és volt több 100 arma, akkor elvileg 30milliárd LEV-nek minimum lennie kellett volna összesen, és nem vót annyi

de egyébként szerintem valahol logikus, hogy egy 270ezer falus világon több sereg hal, mint egy 14ezer faluson. más korszak volt az is, más korszak ez is. az egyetlen különbség, hogy a régi játékosok akikkel fel van mosva a padló, folyamatosan mondogatják, hogy az új játékosok mennyire szarok.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ne értsd félre se Dévet, se engem. Ez azoknak a v1 legendáknak szól, akik le vannak ragadva a v1-es viszonyoknál, és képtelenek a változásra.
 

DeletedUser20086

Vendég
szerintem amit harcoltam a supla.
ők tudják a leg jobban hiba nincs nálam.
és csak el köszöni jöttem be
Csövi
Miért ide?
Lehet itt is játszottál azt mint speeden valaki beverte a nagy arcod és egyből jössz a kifogásokkal?
/ezért ne legyél DefNoob egy gyors világon/
 

DeletedUser20086

Vendég
Engem mindig betalál. Szegény legyárt 600 lovast meg 3000 védőt, addigra már nukeal szórom a környéket, de persze érdekes mikor bemegyek mellé egyből nem nyomja komolyan csak úgy van.... büdös csaló vagyok hogy bányák helyett istállót előbb húzok 20 ra mint bányát 6 ra, ildikó kedvéért valaki dobjon ezé végleges ip kizárásra nehogy nekem szarul érezze magát a búcsúja pillanatába. Ennyit megérdemel...
Mellesleg néha neki is jól jön a morál:cool:
 
Fent