V57 beállítások szavazás (első)

Melyik két opció tetszik a legjobban?

  • A. A Nagy Csata

    Szavazatok: 14 23,3%
  • B. Dominancia

    Szavazatok: 16 26,7%
  • C. Rúnák Harca

    Szavazatok: 10 16,7%
  • D. Dominancia

    Szavazatok: 40 66,7%

  • Összes szavazó
    60
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Most komolyan elgondolkodik a szuport azon ,hogy 22-09 éjszakai legyen 57-en?

Itt nem az éjszakai bonuszal van baj, egyszerűen azzal ,hogy a klánháború nincs sehol hirdetve mint régebben,így új játékosok nincs is ahogyan kerüljenek ,és egy ilyenel szerintem csak több jatekost veszíteni a közöseg.

Az 56-os indulásunk el lett cseszve a szavazások ellenére IS,így megkernèm a szuportot,hogy lehetőleg most ne cseszèk el ismét ,azért mert valaki szeretne tovább aludni :D

Nekem sincs inyemre korában kelleni,meg éjjelente felkelni...DE ha valaki szereti ezt a játékot és érdekli akkor felkel és nem sír emiatt.

Aki meg laza világot akart,annak ott volt az 56... lassú és új végjátékal is.

Ne rontsuk már el mások játékát 1-2 olyan játékos miatt,aki nem is indulna a világon,vagy csak ideiglenesen....Ere kis24 pont jó példa, végig dicsérte az 56 beállítást és mégsem játszik a szerveren :D
 

DeletedUser19482

Vendég
tibax sajnálom, hogy nem ment át amit mondani akartam.
Nem vagyok troll és pontosan nem a saját érdekeimet néztem, hanem azokét akik maradni szeretnének hosszú távon is és szeretnének játszani, de nem tudnak itt lenni. Vannak olyanok akik, mint írtam akár 3-an összedolgozva 0-24-ben játsszák ezt a játékot, ellenük egy olyan játékosnak esélye sincs, aki tanul vagy dolgozik napközben.
Minden nagyobb támadás arról szól, hogy reggel 08-ra érkeznek a nukeok. Miért? Azért mert hátha elalszik az ellenfél és akkor simán megvan a falu, mert már nincs ideje vágni vagy segítséget kérni vagy pont a segítő társ alszik még, ám lehet, hogy egy délutánra szervezett klántámadás már nem lenne olyan sikeres.
Ez a fajta háborúsdi azoktól veszi el a játéktól való kedvet, akiknek egyébként van fontosabb dolguk is az életben. Úgy gondolom többen vannak, akik nyugodtabb világra vágynak vagy inkább úgy mondom, hogy a világ beállításai a "gyengébbeket", "nem túl aktívokat" védi, mellesleg én is közéjük tartozom. Miattuk írtam, nem magam miatt!
Arra kértem a Klánháború Csapatát, hogy gondolkozzanak el egy olyan világ indításán, amin nagyobb időtartamú éjszakai bónusz van, nem feltétlenül a V57-nek kell annak lennie.
 

DeletedUser19087

Vendég
Minden nagyobb támadás arról szól, hogy reggel 08-ra érkeznek a nukeok. Miért? Azért mert hátha elalszik az ellenfél és akkor simán megvan a falu
Ha már nagyobb támadás, akkor inkább azért szoktunk éjszakai bónusz lejárta után érkezni, hogy a még visszaérkező nukekkal tudjunk forogni a kiütött falvakra, esetleg az új falvakból nemeselni.
Ha este érkezne a támadás, akkor nem tudnál fordulni, mert mire fordulhatnál már védené az éjszakai az ellent és be tudnák védeni a falvakat.
 

DeletedUser19482

Vendég
Ha már nagyobb támadás, akkor inkább azért szoktunk éjszakai bónusz lejárta után érkezni, hogy a még visszaérkező nukekkal tudjunk forogni a kiütött falvakra, esetleg az új falvakból nemeselni.
Ha este érkezne a támadás, akkor nem tudnál fordulni, mert mire fordulhatnál már védené az éjszakai az ellent és be tudnák védeni a falvakat.

Egyébként ez nem válasz arra, hogy miért ne lehetne hosszabb az éjszakai bónusz. Ahogy észrevettem az öreg rókákat zavarja, hogy én felvetettem ezt, megértem, biztos kellemetlenül érintené őket egy ilyen új beállítás, kikerülnének a komfortzónájukból és az új kihívások problémát jelentenének számukra és nem tudnák alkalmazni jól bevált stratégiájukat.
Félve megkérdezem de, megjegyzem nem szeretnék nagy vitába belebonyolódni, hogy konkrétan mi is a probléma a hosszabb éjszakai bónusszal?
Nem hinném, hogy kevesebb játék élménnyel szolgálna, de igenis védené azokat, akiknek kevesebb szabadidejük van ezáltal a tapasztaltabb játékosoknak is keményebben kellene küzdeni. Én azt szeretném, ha többen játszanák a játékot és lenne konkurenciája a tapasztalt játékosoknak. Mert nincs... Ha észrevettétek már csak egymással csatázgattok évek óta. Mindig ugyan azok az arcok jönnek veled szembe.

Itt ez a szavazás. Hányan szavaztak eddig? Eddig 54-en. Hányan szólnak hozzá a fórumon? 8-10 ember. Hányan regisztrálnak az új világba 1 hónap alatt? 3000-en talán?
Igaz kint van kezdőlapon (lehet rosszul tudom de, nem kaptunk üzenetet a régi világban erről). Mi lenne, ha a régebbi világokba kapnának üzenetet a játékosok, hogy van itt egy szavazás, döntsetek! A probléma az, hogy a szavazáshoz meg regisztrálni kell a fórumra, ahhoz meg lusták.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Egyébként ez nem válasz arra, hogy miért ne lehetne hosszabb az éjszakai bónusz. Ahogy észrevettem az öreg rókákat zavarja, hogy én felvetettem ezt, megértem, biztos kellemetlenül érintené őket egy ilyen új beállítás, kikerülnének a komfortzónájukból és az új kihívások problémát jelentenének számukra és nem tudnák alkalmazni jól bevált stratégiájukat.
Félve megkérdezem de, megjegyzem nem szeretnék nagy vitába belebonyolódni, hogy konkrétan mi is a probléma a hosszabb éjszakai bónusszal?
Nem hinném, hogy kevesebb játék élménnyel szolgálna, de igenis védené azokat, akiknek kevesebb szabadidejük van ezáltal a tapasztaltabb játékosoknak is keményebben kellene küzdeni. Én azt szeretném, ha többen játszanák a játékot és lenne konkurenciája a tapasztalt játékosoknak. Mert nincs... Ha észrevettétek már csak egymással csatázgattok évek óta. Mindig ugyan azok az arcok jönnek veled szembe.

Itt ez a szavazás. Hányan szavaztak eddig? Eddig 54-en. Hányan szólnak hozzá a fórumon? 8-10 ember. Hányan regisztrálnak az új világba 1 hónap alatt? 3000-en talán?
Igaz kint van kezdőlapon (lehet rosszul tudom de, nem kaptunk üzenetet a régi világban erről). Mi lenne, ha a régebbi világokba kapnának üzenetet a játékosok, hogy van itt egy szavazás, döntsetek! A probléma az, hogy a szavazáshoz meg regisztrálni kell a fórumra, ahhoz meg lusták.

Én teljes mértékben megértem az álláspontodat. Sajnos már többször bebizonyosodott, hogy minden javaslat és döntés ellen valakik fognak lázadni.

Eddig pl. rengeteg javaslat érkezett, hogy legyen izgalmasabb új világ, több stratégiával. Jelenleg úgy gondolom A-C-ig ezek ilyen beállítások, amik még SOHA nem voltak, nagyon szokatlanok, ezért is szavaz szinte mindenki a D variánsa, amely valamilyen formában már régebb is megvolt valósítva.
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Ha a szuport 22-09 éjszakai világ indításán gondolkodik, akkor remélem nem az 57 lesz,mert már igazán szeretnénk mi is játszani,egy olyan világon amit megszavazunk.

A 56-os indulásunk el lett cseszve az új végjáték miatt,de örülnénk ha most nem így lenne :)

Ha most sem a nyertes szavazás eredménye fog indulni,akkor a jövőben kár szavazást indítani ,mert csak idegeskedès lesz a vége,mint nekünk játékosoknak,mint a szuportnak miattunk.

V50 tőzsde mentes volt,mert néhány játékos folyamat a tőzsde mentes világot kérte, megkapták DE láttuk mi lett a vége.. Mocskolódás!!!

V55 megkapták a gyors villagot ,annak ellenére,hogy lassú kellet volna induljon!

V56-ra megkapták a lassú világot,a szavazás eredmény ellenére és látszik is ,hogy mennyire izgalmas egy világ lett belőle :eek:

V57-re mi is szeretnék megkapni azt a beállítást,ami miatt már 2x szavazzunk!
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Ha a szuport 22-09 éjszakai világ indításán gondolkodik, akkor remélem nem az 57 lesz,mert már igazán szeretnénk mi is játszani,egy olyan világon amit megszavazunk.

A 56-os indulásunk el lett cseszve az új végjáték miatt,de örülnénk ha most nem így lenne :)

Ha most sem a nyertes szavazás eredménye fog indulni,akkor a jövőben kár szavazást indítani ,mert csak idegeskedès lesz a vége,mint nekünk játékosoknak,mint a szuportnak miattunk.

V50 tőzsde mentes volt,mert néhány játékos folyamat a tőzsde mentes világot kérte, megkapták DE láttuk mi lett a vége.. Mocskolódás!!!

V55 megkapták a gyors villagot ,annak ellenére,hogy lassú kellet volna induljon!

V56-ra megkapták a lassú világot,a szavazás eredmény ellenére és látszik is ,hogy mennyire izgalmas egy világ lett belőle :eek:

V57-re mi is szeretnék megkapni azt a beállítást,ami miatt már 2x szavazzunk!

Mivel jelenleg 3 kedvelés van erre vonatkozóan, nem valószínű, hogy hosszabb éjszakai bónusz lesz ezen a világon.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Hol van az kőbe vésve hogy lassúnak kellett volna lennie v55-nek?o_O
Értem hogy ti egy sablon mintát követtek de az bármikor megváltozhat ha ott úgy gondolják,lásd kértük hogy legyen gyorsabb-szavaztunk- elfogadták,mondhatták volna hogy lópikula nekünk,de nem tették!
V56 se így indult volna de mivel kitaláltak egy új végjátékot ez lett.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent