Világ 57

DeletedUser19651

Vendég
Sziasztok!

Tudtok valamit nagyobb induló klánokról?
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Kedves Játékosaink,

Mivel a központnak kifejezett szándéka a V56-ra az új, A Felvilágosodás Kora végjáték bevezetés, így ezen javaslatokat a VILÁG 57 kapcsán fogjuk felhasználni.

Ennek fényében változnak a határidők a javaslatok beküldését és szavazást illetően. Szíves elnézésetek kérjük a kellemetlenségért, ezen információkról mi is csak nemrégiben értesültünk.

Várjuk továbbra is javaslataitokat, kedveléseitek és visszajelzésetek!

Új időpontok:
Javaslatok küldése lezárul:
2019-07-14
Első szavazás kezdetét veszi: 2019-07-15
Első szavazás lezárul: 2019-07-21
Végső szavazás kezdetét veszi: 2019-07-22
Végső szavazás lezárul: 2019-07-31
Javaslat továbbítása a központnak: 2019-08-01

Köszönjük szépen megértésetek!

Klánháború Csapat


Majd kiderül ha vége lesz a szavazásnak a beállításokról,hogy melyik klánnak szimpatikus.
 

DeletedUser19698

Vendég
Hydra akkor már igazán várhatna 1 világot s jöhetne 58-ra..:rolleyes:
 

DeletedUser19651

Vendég
NF-Ez Van kezdeti koalíció kellene a Hydra ellen és el lenne kenve az orcájuk.
 

DeletedUser19698

Vendég
Ha ennyire ellenük akarsz menni,akkor miért nem 57en indulsz :p

Mert őszi indulás lenne kedvező számomra s a társaimnak is,így közös döntés a V58 ami Október-November körül nyit.
ASG elfogadta a meghívást,aminek ha jól tudom szintén lenne mit elrendeznie a V42-es árulós legyőzése után..:)
Ti pedig Tibax bizonyíthatnátok,hogy igen is elfogadtatok kihívást,s elértetek valamit.
Tudod te is,ott voltam Veletek V49-en,jó ideig néztem mit művelt a vezetés..stb..
Több akkori remek játékos pl miattatok fejezte be,végig vitte a szervert hydra színekben,majd ki is jelentette,hogy a magyar KH-tól teljesen megundorodott..
Bizonyíthattok,hisz láthatod,nem csak én mondom,hogy nem vagytok méltóak a kétszeres világgyőztes klán címre,..
V42-n remekelt a Hydra,49-en a neve,s konkrétan az ellenfél (Igen,a végén én is ide tartoztam) szervezetlensége/aktivitása miatt nyertetek,nem azért,mert annyira jók voltatok.
(Ezt a Hydrások is megmondták hogy a 49-es egy 0 volt,max külsőn lehet szépíteni.)
Én szeretném ha jönnétek,s talán nektek is jobb lenne egy hosszabb,s nehezebb világ,mint 1 ellenfél nélküli..:)
Persze a döntés a tiétek.
 

DeletedUser19651

Vendég
A Hydra kihívásoknak azért nem tesz eleget mert ha kiderül 2 szervezett klán is indul kihívóként az már nem olyan lesz mint V49.
A Hydra v49es világokat szeretne játszani, el kell hogy keserítsem önöket! Ha ez ismét megtörténik a Hydra mint klán komoly presztizst veszít és sosem fogják elismerni őket. Nem bizonyítottátok még azt hogy 2 világot nyertetek. Szerintem véletlen volt!
 

DeletedUser20066

Vendég
Witcherke ott voltál v49en igen.
Arulasrol te csak ne beszélj. Ott megtetted magyarazhatod ezt akárhogy.
V42on szintúgy ott voltál a tempbe mint vezetőségi tag.
Hányszor törjük meg le a szarvast?
V49en is mindenki ellenünk voltar az elejétől fogva csak halkan jegyzem meg...

Annyira akartok hadakozni ellenünk gyertek v57re.
Ott bizonyithattok.

Nem fogunk más kénye kedve szerint tolni a világot tovább.

Lehet minket utalni, szeretni, gyűlölni , de mi két szervert már lehoztunk.

Witcher az a helyzet téged többen utalnak mint ahányan szeretnek. Ez is a véletlen műve ugyebár? :)
Biztos van valami oka ennek is :)

Eklezsias a harcba hívást elfogadnank ha v57re jönnétek.

Tisztelettel: csharp (KILL3R94)
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Mert őszi indulás lenne kedvező számomra s a társaimnak is,így közös döntés a V58 ami Október-November körül nyit.
ASG elfogadta a meghívást,aminek ha jól tudom szintén lenne mit elrendeznie a V42-es árulós legyőzése után..:)
Ti pedig Tibax bizonyíthatnátok,hogy igen is elfogadtatok kihívást,s elértetek valamit.
Tudod te is,ott voltam Veletek V49-en,jó ideig néztem mit művelt a vezetés..stb..
Több akkori remek játékos pl miattatok fejezte be,végig vitte a szervert hydra színekben,majd ki is jelentette,hogy a magyar KH-tól teljesen megundorodott..
Bizonyíthattok,hisz láthatod,nem csak én mondom,hogy nem vagytok méltóak a kétszeres világgyőztes klán címre,..
V42-n remekelt a Hydra,49-en a neve,s konkrétan az ellenfél (Igen,a végén én is ide tartoztam) szervezetlensége/aktivitása miatt nyertetek,nem azért,mert annyira jók voltatok.
(Ezt a Hydrások is megmondták hogy a 49-es egy 0 volt,max külsőn lehet szépíteni.)
Én szeretném ha jönnétek,s talán nektek is jobb lenne egy hosszabb,s nehezebb világ,mint 1 ellenfél nélküli..:)
Persze a döntés a tiétek.

1.
A V58 kb december közepén fog indulni(57 indul október elején kb)

2.
Nem tudom miért emlegetsz engem úgy,mintha hydra vezető lettem volna,miközben semmi közöm nem volt a vezetéshez,csak dualban voltam(de szinte semmit nem csináltam)
2.1
Lehet,hogy inaktív volt a vezetőség egy darabig,viszont még mindig többet tettek mint te :p

3. Miattuk hagyták abba sokan? Ezt igazán elmagyarázhatnád konkrétan,ha már vádaskotsz :D

4.
Inaktív volt az elenfèl?nos te voltál vezető ottan, tehát az nem a hydra hibája H inkativ volt az elenfèl :p

5.
Én nem hydra "színekben" indulók,hanem egy teljesen új klánal(V56 látható a tagság egy része és a név)

5.1
Lehet,hogy nem egy profi csapat,de véleményem szerint igen masszív társaság lesz,és ha sikerül akkor 57 után a következő világunk egy külföldi világ lesz,ahol nem azt vágják a fejedhez,hogy azért nyertél mert inaktív volt az ellenfél (ami mindig az elen hibája) stb,meg hasonló gyenge kifogások :p

6.
Szerintem sem mi,sem a hydra nem fogunk úgy ugrálni ahogy te szeretnéd...ha valaki ki akarja hívni a hydrat vagy akár minket,akkor indulni kell V57en és nem mindig a következő világon indulni,majd azt mondani ,hogy nem fogadták el a kihívást :p

És ha valóban ennyire ellenük akarsz menni,akkor 57-en fogsz indulni....ha meg 58-an indulsz,akkor csak hangermber maradsz továbbra is a szememben,mert könnyű itt írogatni és közben más világra menni :p

Szerk:
Én remélem,hogy az V57 egy komoly világ lesz,mert ha ki is kapunk(mi,nem a hydra) , legalább tudni fogom hogy mire is képes valóban a csapatom,és valódi küzdelmekben kovacsolodik ősze egy csapat,nem könnyű világon :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19698

Vendég
Hangember maradok,én rég megmondtam 58-ra megyek..:)
Hydra tudom mit ér,max bizonyítom is,ha jönnek ellenünk..;)
 

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126
BRÉKING NYÚZ!
Hivatalos források megerősítették, hogy Eklézsiás (továbbiakban Mester) v84-en indul. A Mester elmondása szerint, azon szerver indulásáig mindenhol pp-zni fog, a klánja többi tagjával egyetemben. Vajon mire lesz képes a Mester és csapata? Esetleg nem is lesz más induló? Ha lesz, mennyi idő alatt húzzák be a világot?
Elbír vajon a világ enny pp-t és skillt, amivel Mesterék rendelkeznek?
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Hangember maradok,én rég megmondtam 58-ra megyek..:)
Hydra tudom mit ér,max bizonyítom is,ha jönnek ellenünk..;)

Bla bla bla...ha bizonyítani akarsz bármit is indulsz 57-en és nem a szádat jártatod :p
Amúgy hydra meg 56-on akart indulni,de a beállításoknak köszönhetően 57 lesz , tehát ők is rég készülnek :p

Amúgy,te akarsz bizonyítani nem ők, tehát neked kell alkalmazkodni és nem nekik :D

És maradjunk annyiban,hogy ASG ide vagy oda,de ők tökösebek és szervezetek nálad:oops:

Érdekes,hogy elég sokan mocskoljak és gyávázák őket,de lényegében egyik sem indul el ellenük :rolleyes:

A 3. részre még mindig kíváncsi vagyok o_O
 
Utoljára szerkesztve:
Fent