8.170 Frissítési Csomag

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Frissítés 8.170

Kedves Játékosaink,
Kedden, május 28-án érkezik a 8.170 verzió.

Változások és fejlesztések


Tömeges nemes toborzás (Prémium fejlesztés)
A prémium fiókkal rendelkező játékosok tömegesen toborozhatják a nemeseket. E funkció csak addig érvényes míg aktív prémium fiókkal rendelkezel.
21-May-19 16-13-28.png


Akadémia toborzási nővelők
Ezentúl minden toborzási nővelő az akadémiára és kihat.

Visszajelzés

Visszajelzéseiteket, javaslataitokat továbbra is szívesen várjuk a hirdetmény alatt, hozzászólásban.

A Klánháború Csapata
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Mi a helyzet a háborús paranccsal?
Leírása alapján:
"Minden toborzás ennyivel kevesebb nyersanyagba kerül: X%!"
Akadémiára továbbra sem hat ahogy elnézem.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.369
Sziasztok.
Olyat nem e lehetne bevezetni a játékban, hogy egy adott klán alapító játékosa láthassa, hogy milyen egységek ülnek a klán faluiba, és esetleg a falszinteket a térképen? Szerintem nagyban segítené a frontépítést, hogy hol miből mennyi van, rengeteg levelet is spórolnánk vele. Hiszen, ha védelmet kell szervezni nem biztos, hogy amit klán szinten szervezünk, hogy egy játékos biztosan tudja mennyit és hogyan kell bevédeni, sokat tudnánk segíteni az aktív, de kezdő játékosoknak is vele.

Persze ez csak javaslat, de egy ilyesmi, vagy ehhez hasonló funkció egy alapító/hadvezér dolgát nagyon megkönnyítené, mivel egy vezető egyébként is sok időt tölt fent a szerveren, ha ezen is időt tudna spórolni, hatalmas segítség lehetne. Nekem 46-on rengeteget segített volna ez a funkció.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Sziasztok.
Olyat nem e lehetne bevezetni a játékban, hogy egy adott klán alapító játékosa láthassa, hogy milyen egységek ülnek a klán faluiba, és esetleg a falszinteket a térképen? Szerintem nagyban segítené a frontépítést, hogy hol miből mennyi van, rengeteg levelet is spórolnánk vele. Hiszen, ha védelmet kell szervezni nem biztos, hogy amit klán szinten szervezünk, hogy egy játékos biztosan tudja mennyit és hogyan kell bevédeni, sokat tudnánk segíteni az aktív, de kezdő játékosoknak is vele.

Persze ez csak javaslat, de egy ilyesmi, vagy ehhez hasonló funkció egy alapító/hadvezér dolgát nagyon megkönnyítené, mivel egy vezető egyébként is sok időt tölt fent a szerveren, ha ezen is időt tudna spórolni, hatalmas segítség lehetne. Nekem 46-on rengeteget segített volna ez a funkció.
++++++++++++
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.194
Sziasztok.
Olyat nem e lehetne bevezetni a játékban, hogy egy adott klán alapító játékosa láthassa, hogy milyen egységek ülnek a klán faluiba, és esetleg a falszinteket a térképen? Szerintem nagyban segítené a frontépítést, hogy hol miből mennyi van, rengeteg levelet is spórolnánk vele. Hiszen, ha védelmet kell szervezni nem biztos, hogy amit klán szinten szervezünk, hogy egy játékos biztosan tudja mennyit és hogyan kell bevédeni, sokat tudnánk segíteni az aktív, de kezdő játékosoknak is vele.

Persze ez csak javaslat, de egy ilyesmi, vagy ehhez hasonló funkció egy alapító/hadvezér dolgát nagyon megkönnyítené, mivel egy vezető egyébként is sok időt tölt fent a szerveren, ha ezen is időt tudna spórolni, hatalmas segítség lehetne. Nekem 46-on rengeteget segített volna ez a funkció.

Vault... Ja nemide :D
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Érdekes elgondolás. :) Köszönjük a javaslatot, továbbítjuk a központnak!
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.133
Nekem csak annyit lenne, hogy ha mass recruit elvén ez működik, akkor beépítve lehet majd a fiók kezelő - troops oldalra is? Szó, mint átlag ott így automatikusan legyártja. Csak azért mert a kettőt jó össze hangoltan használni. Szerintem.

-ösztönzés mindenkinek legyen fiók kezelőjeo_O

Da-Dark
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.369
Sziasztok.
Olyat nem e lehetne bevezetni a játékban, hogy egy adott klán alapító játékosa láthassa, hogy milyen egységek ülnek a klán faluiba, és esetleg a falszinteket a térképen? Szerintem nagyban segítené a frontépítést, hogy hol miből mennyi van, rengeteg levelet is spórolnánk vele. Hiszen, ha védelmet kell szervezni nem biztos, hogy amit klán szinten szervezünk, hogy egy játékos biztosan tudja mennyit és hogyan kell bevédeni, sokat tudnánk segíteni az aktív, de kezdő játékosoknak is vele.

Persze ez csak javaslat, de egy ilyesmi, vagy ehhez hasonló funkció egy alapító/hadvezér dolgát nagyon megkönnyítené, mivel egy vezető egyébként is sok időt tölt fent a szerveren, ha ezen is időt tudna spórolni, hatalmas segítség lehetne. Nekem 46-on rengeteget segített volna ez a funkció.

Nem tudom, hogy erre lett e valami válasz?
 
Fent