Csevegő

DeletedUser19651

Vendég
Ezt a Gimit nem ismerte senki, szerzett véletlen egy 1. helyet majd elmúlik.
ilyen se lesz többé!

Minden csoda 7 napig tart.( 2 már eltelt)
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a Gimit nem ismerte senki, szerzett véletlen egy 1. helyet majd elmúlik.
ilyen se lesz többé!

Minden csoda 7 napig tart.( 2 már eltelt)
Ez a GIMII, elárulom már V1-en többet mutatott fel, mint amennyit te valaha le fogsz tenni az asztalra.

***

Hányan is szórakoztatjátok magatokat? Ötnél nem vagytok többen akik felültek a színpadra, ahonnét a nagyok már lejöttek, és elkezdtek róla kiabálni:
- gyáh te dikk, te csóóróó g.ci, teeeeh gyere ide mivaan teehh..

Semmik vagytok, semmivel a hátatok mögött.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ez a GIMII, elárulom már V1-en többet mutatott fel, mint amennyit te valaha le fogsz tenni az asztalra.

***

Hányan is szórakoztatjátok magatokat? Ötnél nem vagytok többen akik felültek a színpadra, ahonnét a nagyok már lejöttek, és elkezdtek róla kiabálni:
- gyáh te dikk, te csóóróó g.ci, teeeeh gyere ide mivaan teehh..

Semmik vagytok, semmivel a hátatok mögött.

Ezért megérte beregelni :D
 

DeletedUser18336

Vendég
Ez a GIMII, elárulom már V1-en többet mutatott fel, mint amennyit te valaha le fogsz tenni az asztalra.

***

Hányan is szórakoztatjátok magatokat? Ötnél nem vagytok többen akik felültek a színpadra, ahonnét a nagyok már lejöttek, és elkezdtek róla kiabálni:
- gyáh te dikk, te csóóróó g.ci, teeeeh gyere ide mivaan teehh..

Semmik vagytok, semmivel a hátatok mögött.

uhh gecó és tényleg, megnéztem gyorsba gimii v1es statját, hát nem kutya amit ott leművelt az arc. eljutott 112 falujig! azt a mindenségit nekije. hát én még ijet nem is láttam soha mástól!!! és ráadásul csak 37 barbár és 74 belső kellett hozzá. eszméletlenül lehengerlő teljesítmény, nagy szerencséjük a v1eseknek, hogy abbahagyta ott, mer tuti leigázta vóna az egész világot.

azér jóvót.
 

DeletedUser

Vendég
uhh gecó és tényleg, megnéztem gyorsba gimii v1es statját, hát nem kutya amit ott leművelt az arc. eljutott 112 falujig! azt a mindenségit nekije. hát én még ijet nem is láttam soha mástól!!! és ráadásul csak 37 barbár és 74 belső kellett hozzá. eszméletlenül lehengerlő teljesítmény, nagy szerencséjük a v1eseknek, hogy abbahagyta ott, mer tuti leigázta vóna az egész világot.

azér jóvót.
V1-es foglalások jelentős része barbárként szerepel. Az én első fiókom sem található meg, simán babiként indul a statban az egy faluval.
De ugye erről neked sem kell beszélnem, mert ott voltál, és pontosan tudod ezeket a dolgokat. Ja nem..

A kijelentésem pedig akkor is igaz volna, ha 50 barbárt foglalt volna, 26 pontosakat.

Mibe kötöttél bele tehát? Mire alapozod azt amit mondasz? Tudod hogy miről beszélsz?
...Semmik vagytok, semmivel a hátatok mögött.

A megértést, és a figyelmet köszönöm! A kiskakasoknak így is adtam 2-3 napnyi lovaglásnyi időt.

Szép Napot!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18336

Vendég
V1-es foglalások jelentős része barbárként szerepel. Az én első fiókom sem található meg, simán babiként indul a statban az egy faluval.
De ugye erről neked sem kell beszélnem, mert ott voltál, és pontosan tudod ezeket a dolgokat. Ja nem..

A kijelentésem pedig akkor is igaz volna, ha 50 barbárt foglalt volna, 26 pontosakat.

Mibe kötöttél bele tehát? Mire alapozod azt amit mondasz? Tudod hogy miről beszélsz?


A megértést, és a figyelmet köszönöm! A kiskakasoknak így is adtam 2-3 napnyi lovaglásnyi időt.

Szép Napot!

nem voltam ott. de figyelj már tesó, még ha igaz is hogy nem barbik, mi olyan nagyon extra abban, hogy valaki eljut egy 340ezer falus szerveren 112ig? és ha a barbik nem barbik, akkoris ottvan 74 belső. vagy azok sem belsők, csak a gonosz tws rossz színben akarja feltüntetni gimi spanodat? meg igazából nem is 112 faluig jutott el, hanem 68ezerig?

bár te azt mondod, hogy ha 50 db 26 pontos barbit foglalt volna, akkoris igazad lenne. tehát a te fejedben aki beregisztrált v1re és játszott ott, az többet ért el, mint aki a mai világokon akármilyen jó eredményt elér.

te is akkora legenda lehetsz, mint zsömle
 

DeletedUser

Vendég
nem voltam ott. de figyelj már tesó, még ha igaz is hogy nem barbik, mi olyan nagyon extra abban, hogy valaki eljut egy 340ezer falus szerveren 112ig? és ha a barbik nem barbik, akkoris ottvan 74 belső. vagy azok sem belsők, csak a gonosz tws rossz színben akarja feltüntetni gimi spanodat? meg igazából nem is 112 faluig jutott el, hanem 68ezerig?

bár te azt mondod, hogy ha 50 db 26 pontos barbit foglalt volna, akkoris igazad lenne. tehát a te fejedben aki beregisztrált v1re és játszott ott, az többet ért el, mint aki a mai világokon akármilyen jó eredményt elér.

te is akkora legenda lehetsz, mint zsömle
Ezek szerint nem csak azt nem érted amit írsz, de azt sem amit olvasol. Pedig téged pont nem gondoltalak agyhalottnak..

De tényleg hogy beránt a fórum, tiszta állat lettem én is. Itt az az okos aki nem ír, még okosabb aki nem is olvas.

Meg is bántam az írásom, tudhattam volna, hogy fölösleges, sőt olaj a tűzre.

Amúgy.. az F1-el lehet jobban járt aki inkább azt nézte, mit a hülyeségeim özönét.

Miért van az embereknek ilyen kevés önértékelésük, mármint önbizalmuk, s miért ezek az emberek uralják a tömegeket, pont a hiányos, torz görcsölés, a hülye szó s kép vezeti el a normális embert a szintúgy alpári mélységbe.

Na megnézem azt az időmérőt!
 

DeletedUser18625

Vendég
Ezek szerint nem csak azt nem érted amit írsz, de azt sem amit olvasol. Pedig téged pont nem gondoltalak agyhalottnak..

De tényleg hogy beránt a fórum, tiszta állat lettem én is. Itt az az okos aki nem ír, még okosabb aki nem is olvas.

Meg is bántam az írásom, tudhattam volna, hogy fölösleges, sőt olaj a tűzre.

Amúgy.. az F1-el lehet jobban járt aki inkább azt nézte, mit a hülyeségeim özönét.

Miért van az embereknek ilyen kevés önértékelésük, mármint önbizalmuk, s miért ezek az emberek uralják a tömegeket, pont a hiányos, torz görcsölés, a hülye szó s kép vezeti el a normális embert a szintúgy alpári mélységbe.

Na megnézem azt az időmérőt!
ez jó :D a nagy fnatic betalálja vadit , gettót , yugit, engem , meg még sorolhatnám :D srácok azért, ez durva , kb mint ha nyúl akarná vinni a vadászpuskát a nagymama meg a farkast :D

55-n mindent betudtok bizonyítani :) de sose feledkezz el arról , hogy ott már nem lesz mivel takarózni :) ha elbuksz elbuksz tökmindegy miért , senkit nem fog érdekelni , hogy haldoklik a hörcsögöd , vagy szívrohamot kapott az aranahalad sé azért nem voltál , esetleg a klímaváltozás van iylen hatással rád , meglehet mutatni :)

55-n nem hogy 112 faluig nem fogtok eljutni , de szerintem 112 napig sem :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha már mondasz valamit, ne talányokban tedd, eshetőségekben. Mond ki, hogy gyerekek, a 112 napot nem fogjátok megélni, lemegyek és ha kell egyedül bebizonyítom. De ez..
Hmm.. azt hiszem epres fagyit kérek, nem inkább vaníliásat, azt hiszem.. de az biztos, hogy kérek! Vagy inkább mégse? Hmm..

Szerencsére nem kell félteni az OS játékostársaságát, főleg miután sokakat bannoltak, hisz ők már legendák! Persze lehet, hogy csupán az abbahagyások, vagy az Warrior Leader elhasalása okozza ezt a meglepő bizonytalanságot.

Mindenesetre bizton állíthatom, hogy eddig semmi különöset nem láthattunk a top klántól, csak amit már V50-en is megszokhattunk: pofa és csalás!

Ezt pedig kérem ne vegye magára egyetlen becsületes, jókedvű OS tag sem, de nem tudom figyelmen kívül hagyni az elhangzottakat.

Önhibából, saját felelősségre építitek le az OS teljes presztízsét, saját felelősségetekre. Ez megvan?
A külső fórumot sokan olvassák egyébként normális emberek is, és rájuk hatással van mindaz, mi itt elhangzik, íródik. Ezért pedig a továbbiakban sem fogom hagyni, vagy eltűrni a klánom, és vezetőségem ellen irányuló kakit. Még akkor sem, ha nyakig szaros kamikaze emberek akarják őket összekenni.

Minden becsületes, igazi, játékkal foglalkozó személyt nem támadok, ám mondandóm úgy mondható ha megcímzem s esetünkben az OS a cím, még ha 2-3 ember miatt történik is.

Csak játsszunk, Jó!?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent