Csevegő

DeletedUser19262

Vendég
Látom átment neked is a szarkazmus :D
Ha szarkasztikusan akarsz irni akkor ird ugy hogy mindenkinek egyertelmu legyen hogy az volt :)
Ha ugy irod le mintha egy teny lenne vagy egy normalis mondat senki nem fog rajonni


Az asg ellen kellett minden erő akkor úgy írom :) arch vett fel engem még indulás előtt , az asg elleni toborzást meg pilvo és én indítottuk még anno azt a részét nem kell részletezni :)

Kinek hiányzom kinek nem :) az majd menet közben dől el :) 2 embert kérdeztem meg az 50-es brigádból összesen , majd elválik :)
Hat gondolom 2olyan embert akivel joba voltal
Ha olyat kerdeznel aki a bukasod akarta vegig az biztos nem azt mondana hogy hianyzol neki
 

DeletedUser18625

Vendég
Ha szarkasztikusan akarsz irni akkor ird ugy hogy mindenkinek egyertelmu legyen hogy az volt :)
Ha ugy irod le mintha egy teny lenne vagy egy normalis mondat senki nem fog rajonni



Hat gondolom 2olyan embert akivel joba voltal
Ha olyat kerdeznel aki a bukasod akarta vegig az biztos nem azt mondana hogy hianyzol neki
Ez elég egyértelmű :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Lehetsz is en ott leszek krisszel meg ricsivel egy fiokba szoval egy strigulat behuzhatsz


Azert ennyire nem kell ferditeni :)
Teny szepet jatszott swak ezt elismerem de azt kijelenteni hogy nem nyertunk volna nelkule eleg abszurd felvetes mert szerintem talaltunk volna ra megoldast persze ha a legelejetol nincs de szerver kozepen meg mar felesleges arrol beszelni mi lett volna ha nincs mert volt..pilvo rabizta az eszaki reszt megkapta ott a belsok nagyreszet meg a barbiknak is szoval swak se lenne am ott ahhol most van pilvo meg a klan nelkul es barmennyire nem birom swakot en is probalom ot hozza segiteni a top1 hez mert ketsegtelenul jobban megerdemli a top1 et mint gimi.
Az meg hogy sokaknak fog hianyozni es nagy urt hagy maga utan meg a piros kek mindenki ellenunk fog jonni?!
Akinek hianyozni fog menjen vele akinek meg nem fog az ellene megy ennyi majd meglatjuk melyikbol van tobb :)
Errol megkerdezned legyszi azokat az sbt tagokat akik velunk tartanak a hivasomra hogy piroskent tenyleg ellenunk jonnek e? Meg azokat a random tagokat akik nem faraot vagy gimit akarjak kovetni hanem velunk jonni?! :)
Azt hittem okosabb vagy ennel Ati de ugy latom tevedtem 50en is mindenki leirt minket megis talpra alltunk hat majd meglatjuk 55on ott is becsuljetek csak le minket.



Nem az Asg miatt vettunk fel ezt te is tudod..az asg miatti toborzas joval kesobb kezdodott akkor mar reg a klanba voltal..es nem csak ti helyeltetek am a klanba akkor :)
En is volt hogy nem egy fiokot vittem meg taknyosek is :)

Ui:ha volt ironia abban amit irtal Ati vagy abban amit swak akkor azt a reszt vegyetek semmisnek bar ugyan ugy tenyek maradnak

Talpra álltatok,de mégsem nyertetek.
 
Fent